Uyanış Büyük Selçuklu Mansur Kimdir, Gerçek Tarihte Var Mı? (Nizamettin Özkaya)

21.12.2020
793

Akli Film imzalı dizinin yönetmen koltuğunda ise Emre Konuk yapıyor. TRT1’de yayın hayatına hız kesmeden devam eden Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin karakterleri gündemde yer alırken bir isim daha gündeme geldi. Son zamanların merak edilen karakterlerinin başında ise Mansur karakteri yer alıyor. Bizde sizler adına Uyanış Büyük Selçuklu Mansur Kimdir, Gerçek Tarihte Var Mı? sorularına yanıt vereceğiz.Uyanış Büyük Selçuklu Mansur Karakteri

Uyanış Büyük Selçuklu Mansur Karakteri

Diziye henüz daha yeni dahil olan Mansur karakteri hakkında bir bilgiye ulaşamadık. Resmi siteler tarafından bir açıklama geldiğinde ve dizide Mansur karakteri boy göstermeye başladığı zaman Mansur karakterinin özelliklerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Mansur karakterinin özellikleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu Mansur Gerçek Tarihte Var Mı?

Uyanış Büyük Selçuklu Mansur KimdirYaptığımı araştırmalara göre Selçuklular döneminde  ve herhangi başka bir dönemde Mansur karakterine rastlamadık. Yani Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde yer alan Mansur karakteri dizinin gidişatına heyecan katmak için dahil olan bir karakterdir.

Uyanış Büyük Selçuklu Mansur Kimdir?

TRT1’in en çok sevilen ve en çok izlenen dizilerinden bir tanesi olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisindeki Mansur karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Nizamettin Özkaya’dır. Oyuncumuzu yakından tanımak isteyen okurlarımız için Nizamettin Özkaya kimdir?, Nizamettin Özkaya’nın yer aldığı diziler nelerdir?, Nizamettin Özkaya’nın instagram hesabı nedir? gibi pek çok soruyan yanıt vermek istedik.

Nizamettin Özkaya Kimdir?

Nizamettin Özkaya KimdirNizamettin Özkaya, Isparta’nın Yalvaç ilçesinde dünyaya gelmiştir ancak İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir. 1,83 boyunda ve 80 kilogramdır. İnşaatçılık, tezgahtarlık, reklam tanıtım işleri, işletmecilik, barmenlik ve yöneticilik gibi pek çok meslekle uğraşmış hatta bir dönem kitap yazmıştır. Çevresinin ısrarı üzerine bir ajansa kaydolmuş ve bir gün sonra ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Şuanda yer alacağı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ise 8. dizisi olacaktır. Menajerliğini ise leventunalantalent üstlenmektedir.

Nizamettin Özkaya’nın Dizileri

2020 – Uyanış Büyük Selçuklu (Mansur)
2020 – Arıza
2020 – Kuruluş Osman
2019 – Ferhat ile Şirin
2019 – Araf 3 (Hoca)
2019 – Şampiyon
2019 – Payitaht Abdülhamid
2018 – Mehmetçik Kut’ül AmareNizamettin Özkaya'nın Resmi İnstagram Hesabı

Nizamettin Özkaya’nın Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncumuz Nizamettin Özkaya, resmi instagram sayfasında sık sık yer aldığı projeleri ve günlük yaşamından kesitleri paylaşmaktadır. Nizamettin Özkaya’nın resmi instagram hesabında 71 gönderisi ve 4 bine yakında takipçisi bulunmaktadır. Nizamettin Özkaya’nın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @ozkayanizamettin

Uyanış Büyük Selçuklu Mansur Kimdir, Gerçek Tarihte Var Mı? gibi sorulara yanıt vermek istedik. Siz de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Ayrıca dizide yer alan diğer oyuncuları ise  Uyanış Büyük Selçuklu dizisi oyuncu kadrosu başlıklı konumuzda bulabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.