Üvey Anne Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

19.06.2023
1.662

Üvey Anne dizisi Atv’nin yeni yaz dizisi. Yaz dizileri hızlı ilerler ve izleyicinin kalbini daha çabuk kazanması gerekir. Bu yüzden de senaryosu daha çarpıcı ve hızlıdır. Üvey Anne dizisinin de hikayesi hızlı ilerlese de konusu ile diğer dizilerden farklı olduğunu kanıtlayacak. Üvey Anne dizisini izlemek isteyenler, yeni bölümü kaçıranlar için bu konumuzu açtık. ATV Üvey Anne dizisi tekrar bölümlerinin ne zaman, hangi gün saat kaçta olduğunu bu konumuzda paylaşacağız.

Üvey Anne Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Üvey Anne dizisi ONN Medya imzalı. Dizinin senaryosunu Yasemin Kırbaş yazıyor ve dizi gerçek bir hikâyeden esinlenilmiştir. ATV Üvey Anne dizisi yönetmeni ise Yasemin Türkmenli. Yeni dizi Üvey Anne diğer yaz dizilerinden biraz farklı. Yaz dizileri genellikle romantik komedi tarzında olur. Ancak Üvey Anne dizisi dram tarzında olacak. Yaz dizileri izleyici ile çabuk bağ kurmayı. Reytinglerde yer edinmeli ki yeni sezonda da yayınlanabilsin. Bu yüzden de Üvey Anne dizisinin konusu biraz hızlı ilerleyecek ve izleyicinin kalbinde yer edinmeye çalışacaktır. Üvey Anne dizisi oyuncu kadrosunda kim kimdir? konumuzu ziyaret edebilirsiniz.  uvey anne dizisi tekrarlari

Bizlerde Üvey Anne dizisinin yeni bölümü izleyemeyenler, tekrar izlemek isteyenler için bu konumuzu açtık. Çünkü dizinin tekrarını izlemek isteyen izleyici sayısı da çok fazla. Üvey Anne dizisi tekrarları ne zaman? Üvey Anne dizisi yeni bölümlerinin ardından tekrar bölümleri hangi gün saat kaçta yayınlanacaktır? Tüm bilgileri konumuzda paylaşıyoruz.

NOT: Üvey Anne dizisi tekrar bölümlerinin gün ve saatlerini her hafta pazartesi günü güncelliyoruz. Yani dizinin yeni bölümünün ardından tekrar bölümlerinin yayın akışını en net öğreneceğiniz sayfadasınız.

Üvey Anne Dizisi Tekrarları Ne Zaman:

Üvey Anne 7 Ağustos Pazartesi Saat 20.00
8 Ağustos Salı Üvey Anne dizisi saat 00.20
10 Ağustos Perşembe Üvey Anne dizisi saat 00.20

19 Haziran Pazartesi Üvey Anne yeni bölümü saat 20.00
Üvey Anne dizisi 19 Haziran Pazartesi saat 22.15
Üvey Anne 19 Haziran Pazartesi 01.00
ATV Üvey Anne dizisi 21 Haziran Çarşamba 20.00
23 Haziran Cuma Üvey Anne dizisi saat 00.20
Üvey Anne 24 Haziran Cumartesi saat 13.30
25 Haziran Pazar Üvey Anne dizisi saat 16.00

Sizler Üvey Anne dizisini beğendiniz mi? Üvey Anne dizisinin tekrarlarını mı yoksa yeni bölümünü mü izliyorsunuz? Dizi hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.