Üvey Anne Dizisi Çekim Mekanları Neresi, Nasıl Gidilir?

22.05.2023
876

Üvey Anne dizisi çekim mekanları neresi? Nasıl gidilir? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Kutsi ve Hazal Filiz Küçükköse yer almaktadır. Üvey Anne dizisinin yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli oturmaktadır. Yapımcılığını ONN Medya üstlenmiştir. Üvey Anne dizisinin çekim mekanları, nerede, hangi il ve ilçede çekildiği de merak edilmiştir. Bizler de bu içeriğimizde Üvey Anne dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiğini, çekim mekanlarına nasıl gidileceğini sizlerle paylaşacağız. üvey anne dizisi nerede cekildi

Üvey Anne Dizisi Nerede Çekiliyor?

Senaryosunu Yasemin Kırbaş’ın kaleme aldığı Üvey Anne dizisi özellikle oyuncuları sayesinde dikkat çekmiştir. Üvey Anne dizisi ONN Medya imzalıdır. Dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde önemli turizm illerimiz arasında yer alan Muğla’da başlamıştır. Üvey Anne dizisinin çekimleri Muğla’nın özellikle doğal güzellikleriyle yerli ve yabancı turist çeken Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Köyceğiz ve Marmaris ilçelerinde yapılacaktır. Dizinin burada yapılan çekimler tamamlandıktan sonra set İstanbul’a gidecek ve çekimlere burada devam edecektir. üvey anne dizisi asli tandogan kim

Üvey Anne Dizisi Çekim Mekanları Neresi?

Yönetmenliğini Yasemin Türkmenli’nin üstlendiği Üvey Anne dizisinin çekimleri Ege Bölgesi’nde yer alan Muğla’da başlamıştır. Üvey Anne dizisinin çekimlerinde özellikle Muğla’nın Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Köyceğiz ve Marmaris ilçeleri tercih edilmiştir. Muğla’da yapılan çekimler bittikten sonra Üvey Anne dizisinin çekimleri için set ekibi İstanbul’a gidecektir. İstanbul’un birçok farklı mekanı tercih edilecektir. Ancak bizler dizi başladığında İstanbul’da ki çekim mekanların detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız. Üvey Anne Dizisi Ayça Kimdir? (Ecenaz Üçer)

üvey anne dizisi mugla cekimleri

Üvey Anne Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Başrollerini Kutsi ve Hazal Filiz Küçükköse’nin paylaştığı Üvey Anne dizisi Muğla’da çekilmektedir. Çekimlerde, ülkemizin en çok turist ağırlayan şehirlerin başında gelen Muğla’nın Marmaris, Bodrum, Datça gibi birçok ilçesi kullanılmıştır. Ancak Muğla’da yapılan çekimler kısa sürecektir. Üvey Anne dizisinin çekimleri İstanbul’da devam edecektir. İstanbul’da yapılan çekimlerde ise Tuzla, Balat, Galata, Çamlıca, Maltepe, Fatih, Beykoz, Taksim, Pendik gibi farklı semtler kullanılacaktır.

Üvey Anne dizisi çekim mekanları neresi? Hangi il ve ilçede çekildiğini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?