Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir? Dönence dizisi Gülce karakteri

Ülkü Hilal Çiftçi kimdir? Dönence dizisi Gülce karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğuna Kerem Çakıroğlu’nun oturduğu Dönence dizisi ilerleyen günlerde Kanal D’de izleyici karşısına çıkacaktır. Güzel oyuncumuz Ülkü Hilal Çiftçi Exceptional isimli yabancı diziden uyarlanan Dönence dizisinde Gülce karakterine hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Ülkü Hilal Çiftçi’yi ve Dönence dizisinde canlandıracağı Gülce karakterini yakından tanıtacağız.

Dönence Dizisi Gülce Karakteri Kimdir?

Senaryosunu Nuray Uslu’nun kaleme aldığı Dönence dizisi Gülce karakteri, Verda’nın kızıdır. Aynı zamanda Gece’nin de kardeşi olan Gülce, dizinin ana karakterileri arasındadır. Dönence dizisinde ki dengeleri değiştiren bir karakter olan Gülce’yi genç oyuncumuz Ülkü Hilal Çiftçi canlandıracaktır.  donence dizisi gulce kimdir

Dönence Dizisi Gülce Kimdir?

Verda’nın kızı Gülce karakterini oyuncumuz Ülkü Hilal Çiftçi canlandıracaktır. Sektörün yeni yüzlerinde olan oyuncumuz Ülkü Hilal Çiftçi’de merak edilmiştir. Bizlerde merak eden seyircilerimiz için genç oyuncumuz Ülkü Hilal Çiftçi’yi araştırdık. Bu içeriğimizde de Dönence dizisinde Gülce karakterine hayat veren oyuncumuz Ülkü Hilal Çiftçi’yi yakından tanıtacağız ve Ülkü Hilal Çiftçi hakkında ki bilgileri sayfamızdan paylaşacağız.

Ülkü Hilal Çiftçi

15 yaşının içinde olan çocuk oyuncumuz Ülkü Hilal Çiftçi, 11 Ocak 2009 yılında Zonguldak’ın Devrek ilçesinde dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Kara Dayı isimli dizi ile geçen çocuk oyuncumuz daha önce Lcw, Slepey, Fiat Egea, DiDi, Algida, BEKO, TEKNOSA, ETİ Petito, Garanti Bank gibi markaların reklam filmlerinde rol almıştır. Ontalent menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan özellikle Ülkü Hilal Çiftçi Güldüy Güldüy Çocuk programıyla tanınmıştır. Oyuncumuz en son 2022 yılında Gülümse Kaderine dizisinde rol almıştır.

Ülkü Hilal Çiftçi Yer Aldığı Diziler

2023 Dönence – Gülce
2022 Gülümse Kaderine – Damla
2021 Tozkoparan iskender – Duygu
2019 Bir Litre Gözyaşı – Eda Yürekli
2018 Adı Zehra – Mine
2017 Nerdesin Birader – Duygu
2016-2017 O Hayat Benim
2016 Arkadaşlar İyidir – Derin
2016 Göç Zamanı
2015 Kırgın Çiçekler – Gülcan
2014-2015 Karadayı – Zeynep

Ülkü Hilal Çiftçi Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan çocuk oyuncumuz, resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım de bulunmaktadır. Instagram’da 186 gönderisi ve 240 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Ülkü Hilal Çiftçi’nin resmi Instagram hesabı: @ulkuhilalciftciofficial ülku hilal ciftci donence

Dönence Dizisi Gülce – Ülkü Hilal Çiftçi Kıyafetleri

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan çocuk oyuncumuz Ülkü Hilal Çiftçi, Dönence dizisinde Gülce karakterini canlandıracaktır. Ülkü Hilal Çiftçi, modaya uygun parçalar seçmektedir. Bizler de oldukça tarz kıyafetler giyinen oyuncumuz Ülkü Hilal Çiftçi’nin Dönence dizisindeki tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve takılarını sizlerle paylaşacağız.

Ülkü Hilal Çiftçi kimdir? Dönence dizisi Gülce karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmında bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 5 Haziran 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: