Ulaş Tuna Astepe 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir?

21.11.2022
542

Televizyon ekranlarının başarılı dizi oyuncularından birisi Ulaş Tuna Astepe. Biz bu sayfada Ulaş Tuna Astepe 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir? Ulaş Tuna Astepe Kiminle hangi kanalda oynayacak yeni dizisi ne zaman başlayacak? sorularına yanıt arayacağız. Yeni sezonda bir dizide baş rol oynaması beklenen Ulaş Tuna Astepe hakkında sizler için bilgiler derledik:

Ulaş Tuna Astepe 2022-23 Dizisi: Ulaş Tuna Astepe 2022 yılının sonunda HAYAT BUGÜN dizisi ile ekrana geldi. Ancak Show Tv de yayınlanan dizi reyting alamayınca kısa sürdü ve final yaptı. Ulaş Tuna Astepe 2023-2024 yeni dizisi ne olacak belli olunca yazacağız.

Ulaş Tuna Astepe 2022-23 Dizisi: Ulaş Tuna Astepe barbaroslar dizisinden sonra Yeni İstanbul dizisinde başhekim bir doktor karakteri olarak Show TV’de izleyici karşısına çıkacak. Ulaş Tuna astepe’nin başrolünde oynayacağı yeni İstanbul dizisi 2022-2023 yeni sezonda Show TV’de yayınlanacak.

Ulaş Tuna Astepe 2023 Dizisi nedir? Ulaş Tuna Astepe son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisi ile başarılı bir oyunculuk sergilemişti. TRT ekranlarında 2021 yılında yayınlanacak olan Barbaroslar dizisinde Engin Altan Düzyatan ile birlikte başrolde oynayacak olan oyuncu çekimlere başladı. Ulaş Tuna Astepe 2021 dizisi Barbaroslar TRT1 de. 2022-2023 sezonunda da Barbaroslar devam edecek.

Ulaş Tuna Astepe Kimdir?

1998 doğumlu Ulaş Tuna ASTEPE’nin doğum yeri İzmit’tir. İlk ve ortaokul öğrenimini İzmit’te tamamlayan ASTEPE babasının vefatı üzerine lise öğrenimini İstanbul’da yatılı bir okulda tamamlamıştır. Yüksek öğrenimini ise Mimar Sinan Üniversitesinde tamamlamıştır.
Ulaş Tuna ASTEPE geçtiğimiz yıllarda Karadayı dizisinde “Orhan”, Analar ve Anneler dizisinde “Mustafa”, Rüya dizisinde “Alaz” karakterini canlandırmıştır.Ulas Tuna Astepe 2021-2022 Yeni Sezon hangi dizide

Ulaş Tuna Astepe’nin Oynadığı Diziler ve Rolleri

Barbaroslar dizisi Barbaros Hayreddin Paşa rolü -2022
Karadayı dizisi Orhan Kara rolü – 2012
Analar ve Anneler dizisi Mustafa rolü – 2015
Rüya dizisi Alaz rolü – 2017
Sen Anlat Karadeniz dizisi Tahir rolü – 2018
Şeref Sözü dizisi – 2020

Son olarak da ATV kanalında büyük dikkat çeken baş rolünü İrem HELVACIOĞLU ile paylaştığı”Sen Anlat Karadeniz” dizisi “Tahir” karakteri ile ekranlarda olmuştu. Yaklaşık 3 yıl boyunca oyunculuk kariyerinde büyük gelişmeler kat eden Ulaş Tuna ASTEPE ve İrem HELVACIOĞLU Sen Anlat Karadeniz’i ATV’nin vazgeçilmez dizisi haline getirmişti. Reyting rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz dizisi sonrasında yeni dizisi merak edilmeye başlandı.Ulas Tuna Astepe yeni dizisi ne zaman

ULAŞ TUNA ASTEPE 2023-2024 DİZİSİ NEDİR?

“Sen Anlat Karadeniz” dizisindeki başarısından sonra yeni projesi merakla beklenen Ulaş Tuna ASTEPE senaryoları değerlendiriyor. Bir gazetecinin haberine göre “Şeref Sözü” isimli yeni bir diziden güzel bir teklif aldı. Önümüzdeki yıl Ulaş Tuna ASTEPE’nin Şeref Sözü isimli dizide oynaması bekleniyor. Şeref sözü dizisinde başrolde bakalım kiminle oynayacak yakışıklı oyuncumuz..

Ulaş Tuna Astepe Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Ulaş Tuna Astepe Şeref Sözü isimli yeni diziyle anlaştı. Yeni sezonda ekrana gelmesi beklenen dizinin Ekim ayında sete çıkması ve çekimlerinin başlaması bekleniyor. 2021 yılında ekrana gelmesi muhtemel olan yeni dizide oynayacak olan Ulaş Tuna Astepe bu kez İrem Helvacıoğlu ile birlikte oynamayacak. Çünkü oyuncunun başka bir diziyle sözleşmesi bulunuyor.Ulaş Tuna Astepe 2021-2022 Yeni Dizisi

Ulaş Tuna Astepe Yeni Dizide Kiminle Başrolde?

Şeref Sözü dizisinin başrolünde Sude Zülal Güler ve Öykü Çelik gibi oyuncular yer alıyor. Ulaş Tuna Astepe muhtemelen bu oyunculardan birisi ile partner olacak. 2023-2024 sezonunda Show Tv de ekrana gelmesi beklenen dizide ayrıca Tolgahan Sayışman gibi güçlü isimler de yer alıyor. Ulaş Tuna Astepe ve oyuncu arkadaşlarının yeni sezondaki güçlü projesi Barbaroslar dizisi Oyuncu Kadrosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Ulaş Tuna Astepe Evli mi Sevgilisi Var mı?

Ulas Tuna Astepe Yeni Dizisi nedir

Ulaş Tuna Astepe dizilerdeki başarısı kadar özel hayatı ile de gündemde kalmaya devam ediyor. Ulaş Tuna Astepe evli mi sorusuna hayır evli değil diyoruz. Ulaş Tuna Astepe’nin sevgilisi var mı varsa kim sorusuna ise bir kaç yıl önce Öykü Karayel ile aşk yaşayan Ulaş Tuna Astepe son olarak Cansu Baydar ile sevgili idi. Ancak Ulaş Tuna Astepe sevgilisi Cansu Baydar ile kavga edip yollarını ayırdı. Şimdilerde herhangi bir sevgilisi bulunmuyor.

Ulaş Tuna Astepe Resimleri

Ulas Tuna Astepe Yeni sezon hangi dizide Ulas Tuna Astepe Sevgilisi var mi kim

YORUMLAR

 1. İrmak dedi ki:

  Ulaş Tuna astepe sadece İrem helvacı oğlu yakışıyor başkasını istemiyoruz

 2. Müjgan pile dedi ki:

  Başrlı bir oyuncu ve işin hakkın veriyor ve çok yakışıklı ve çok hayranım başarılı devamı diliyorum 😊🥰😍🤩😛😘

 3. Anonim dedi ki:

  Hayatynyzda başarılar diliyorum. Biz sizi Tükmenistandan izliyorus. Sizi çok seviyorus

  1. Gövher dedi ki:

   Yalniz deilsin kiz bende türkmenim

 4. Asenat türkoğlu dedi ki:

  Ulaş tuna astepeye aşık oldum onu seviyorum