Uğurkan Erez Doya Doya Moda’dan Neden Ayrıldı Niçin Yok?

Uğurkan Erez Doya Doya Moda’dan Ayrıldı mı neden yok gibi sorulara yanıt vereceğiz. Talya Prodüksiyon’un yapımcılığını üstlendiği, TV8’in sevilen yarışması ‘Doya Doya Moda’da jüri üyeliği yapan Uğurkan Erez yarışmadan ayrıldı mı çıktı mı neden yok? oldukça merak ediliyor. Bizde detayları ile birlikte sizlere konu hakkında haberleri sunmak istiyoruz.

Uğurkan Erez Tv8 Doya Doya Moda yarışmasından Ayrıldı mı?

Tv8 ekranlarında devam eden Uğurkan Erez Doya Doya Moda yarışmasında jüri üyeliği yapıyordu. Şık olduğunu düşünen büyük bedene sahip yarışmacıların sıkı bir rekabet içine girerek birinci olmak için mücadele ettikleri programın 7 ve Nisan tarihlerinde Uğurkan Erez yer alamadı. Yeni bölümünde de Uğurkan Erez’in yer almaması akıllara yarışmadan ayrıldı mı? sorularını getirdi. Bizde bu konuda Tv8 yetkililerini aradık.

Doya Doya Moda Uğurkan Erez neden yok ayrıldı mıUğurkan Erez Doya Doya Moda Jürisinden Çıktı mı?

program ve jüri üyeleri hakkında TV8 den aldığımız yanıt bizleri rahatlattı. Uğurkan Erez Doya Doya Moda yarışmasında olmayışının nedeni ortaya çıktı. İşin aslı tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle 66 yaşındaki Uğurkan Erez’in evden çıkmadığı ve programa katılmadığı belirtildi. Uğurkan Erez  jüri üyeliği yaptığı Doya Doya Moda’dan geçici olarak ayrıldı. Çünkü yaşı gereği sokağa çıkma yasağı uygulandığı için programa katılamıyor.

Uğurkan Erez 65 Yaş Üstüne Sokağa Çıkma Yasağına Takıldı

Doya Doya Moda’dan bir süre ayrılmak zorunda kalan Uğurkan Erez 65 yaş üstüne uygulanan yasağa takılınca programdan ayrılmak zorunda kaldı. Uğurkan Erez Doya Doya Modanın yeni bölümlerinde yer alamayacak. Merak edenler veya Uğurkan Erez neden yok niçin yer almıyor Doya Doya Modada gibi soruları merak edenlere bir kez daha yazalım. 65 yaş üstü olan Uğurkan Erez sokağa çıkma konunu gereği evinden dışarı çıkamıyor.

Uğurkan Erez Kaç Yaşında?

1954 yılında Kırklareli ilinde Vize ilçesinde dünyaya gelen Uğurkan Erez 66 yaşındadır. Yaşı gereği Doya Doya Moda yarışmasının jüri üyeliğine veda eden Uğurkan Erez’in yerine başka bir jüri şimdilik düşünülmedi. Doya Doya Moda yarışması hafta içi her gün 12.45’de TV8’de ekrana gelmeye devam ediyor. Uğurkan Erez Doya Doya Moda’dan Neden Ayrıldı Niçin Yok? sorularına yanıt verdik. Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen.

Merak edenler için >> Doya Doya Moda Jüri Üyeleri ve Yarışmacıları Kimler?

Etiketler