UFO Filmi Oyuncuları Kadrosu Konusu Nerede Çekiliyor

Bu konumuzda sizlere yakında izleyici karşısına çıkacak olan UFO filminin oyuncu kadrosunu, konusunu ve UFO filminin çekimlerinin nerde olacağını açıklayacağız. Yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay’ın oturduğu UFO filminin senaryosunu ise Meryem Gültabak kalem alacaktır. Oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başlayan UFO filmi kısa sürede birçok kişi tarafından merak edilmiştir. Önümüzdeki günlerde izleyici karşısına çıkacak olan UFO filminin sadece oyuncu kadrosu ve karakterleri değil, UFO filminin konusu ve çekimlerinin nerede olacağı da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda UFO filminin konusu nedir? UFO filmi nerde çekiliyor? UFO filminin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini sizlerle paylaşacağız.

UFO Filmi Oyuncu Kadrosu

Kısa sürede birçok kişi tarafından merak edilen UFO filminin başrol oyuncusu belli olmuştur. En son Aşk 101 dizisinde Işık karakterine hayat veren ve bu karakterle geniş kitlelere ulaşan genç oyuncumuz İpek Filiz Yazıcı UFO filminin başrol oyuncusu olmuştur. Cast çalışmaları devam eden film için yakışıklı oyuncu Mert Ramazan Demir’e de teklif gitmiştir. Mert Ramazan Demir’in UFO filminde yer alacağı henüz kesin değildir. Ancak oyuncumuzun bu teklife sıcak baktığı konuşulmaktadır, yani UFO filminin oyuncu kadrosunda şimdilik İpek Filiz yazıcı ve Mert Ramazan Demir yer almaktadır. Filmin diğer oyuncuları da belli olduğu zaman sizlerle paylaşacağız.

İpek Filiz Yazıcı

UFO Filmi Oyuncuları KadrosuKesin olarak UFO filmiyle anlaşma sağlayan genç oyuncumuz, filmin başrolünde yer alacaktır. Genç oyuncumuz İpek Filiz Yazıcı henüz 19 yaşında içindedir ve 6 Ekim 2001 tarihinde İstanbul’u dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2016 yılında yayınlanan Babam ve Ailesi dizisi ile geçen oyuncumuz dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve ertesi yıl elimi bırakma dizisinde yer almıştır. Daha önce LC Waikiki ve Çokokrem gibi markaların reklamlarında yer alan oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı 2020 yılında başrolünde yer aldığı Aşk 101 dizisi sayesinde yakalamıştır. Dizide hayat verdiği Işık karakteri ile geniş kitlelere ulaşan oyuncumuz daha önce Elimi Bırakma, Kayıt Dışı, Yeni Hayat, Büyük Günahlar gibi dizilerde de yer almıştır. Güzel oyuncumuz şimdilerde şarkıcı Ufuk Beydemir ile birliktedir ve ikili ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir.
İpek Filiz Yazıcı resmi instagram hesabı: @ipekkyazici

Mert Ramazan Demir

Henüz 23 yaşının içinde olan oyuncumuz 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk ajansına yazılan ve daha sonra Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitimler alan Mert Ramazan Demir, kamera karışısına ilk defa 2015 yılında Aşkopat sinema filmi ile geçmiştir ve 2019 yılında Üç Harfliler Adak sinema filminde yer almıştır. 2020 yılında Blue TV’de yayınlanan çıplak dizisinin ilk sezonunun başrolünde yer alan oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı 2020 yılında kadrosunda yer aldığı Öğretmen dizisi sayesinde yakalamıştır. Kamera karşısında en son oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Ölüm Zamanı dizisi ile geçen yakışıklı oyuncumuz da UFO filminin oyuncu kadrosunda yer alacaktır.
Mert Ramazan Demir resmi instagram hesabı: @mertramazandemirUFO Filmi Oyuncu Kadrosu konusu

UFO Filminin Konusu Nedir?

Henüz oyuncu kadrosu belli olmadan bile dikkatleri üzerine çeken UFO filminin konusu da izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Ancak UFO filminin konusu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat tahminlerimize göre, filmin isminden de anlaşıldığı gibi, UFO filminin konusu uzayla alakalı olacaktır. Ancak belirttiğimiz gibi bu konu hakkında henüz bir açıklama bulunmamaktadır. Ilerleyen günlerde UFO filminin kesin olarak konusu belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

UFO Filminin Çekimleri Nerde Olacak?

Kısa sürede büyük ilgi gören filmin oyuncularının Mart ayının sonunda sete çıkması planlananmaktadır. Çekimleri Adana’da gerçekleşecek olan UFO filminin oyuncuları filmin çekimleri için Adana’ya gidecektir. Ancak filmin henüz oyuncu kadrosu tamamlanmadığı için çekimler başlamamıştır. Oyuncu kadrosunun bu ayın sonunda tamamlanması ve oyuncuların sete çıkması planlanmaktadır.

UFO Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Henüz sadece başrol oyuncuları belli olan filmin çekimleri bu ayın sonunda gerçekleşecektir ve filmin oyuncuları çekimler için Adana’ya gidecektir. Henüz çekimleri bile başlamaya filmin ne zaman vizyona gireceği konusunda henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak yapımcılar yeni sezona girmeden filmin yayınlanması planlananlamaktadır.

Bu konumuzda UFO filminin oyuncu kadrosunu, konusunu ve UFO filminin çekimlerinin nerede gerçekleşeceği sizlerle paylaştık. Sizler de konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. 2021 Yılındaki yeni diziler konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçemize yakışır bir dil ile yorum yazalım.