Uçurum Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı

09.06.2020
1.142

Uçurum Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı…Uçurum kod adlı yeni bir dizi için hazırlıklar devam ediyor. Uçurum dizisi 2020 yılının yeni sezonunda yayınlanabilir. Uçurum dizisi 2012 yılında da Atv ekranlarında yayınlanmış ancak iki dizinin aynı olmayacağını biliyoruz. Muhtemelen Uçurum adı değişebilir ya da isim değişmez çünkü bu zamana kadar aynı isimle yayınlanmış diziler mevcut. Konuları farklı olabilir. Biz yine de 2020 Uçurum yılında yayınlanması muhtemel olan dizinin konusu yayınlanana kadar 2012 yılında yayınlanan Uçurum dizisinin konusunu sizlerle paylaşalım.

Uçurum Dizisi Oyuncu Kadrosu

2020 yapımı Uçurum dizisi konusu oyuncu kadrosu henüz bir bilgisi bulunmuyor. Türker İnanoğlu’nun gündeminde olan Uçurum dizisinin hazırlıklarına yeni başlandı. Uçurum dizisi hazırlıklarına başlayınca oyuncu arayışlarına çıkılacak ve kadrosuna yeni isimler eklendikçe de bu konumuzda sizlerle bilgilerini paylaşacağız. uçurum dizisi 2020 2021

Uçurum Dizisi Konusu

Uçurum dizisi 2020 yapımı konusu hakkında bir açıklama yapılmadı ancak 2012 yapımı olan Uçurum dizisinin konusu şu şekildeydi; Moldova’dan İstanbul’a çalışmak için gelen iki kardeş doktor Eva ve Felicia. Çalışmak için gelseler de Yaman’ın yönettiği fuhuş çetesinin eline düşerler. Eva’nın karşısına tesadüf olarak çıkan Adem, Pınar, Arif ve Ulaş onların hayatını kurtarmaya çalışır. Uçurum dizisinde hayatı uçurum kıyısında olan insanların kısa hikayeleri anlatılıyordu.

Uçurum Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak Yapımcısı Kim?

Uçurum dizisi hazırlıklarına yeni başlandığı için bir kanalla anlaşma yapmadı. Erler Film imzası taşıyacak olan Uçurum dizisi Türker İnanoğlu yapımcılığında yayınlanacak. Erler Film dizi ile ilgili açıklamalar yaptıkça bizlerde konumuza ekleyeceğiz. Uçurum dizisi oyuncu kadrosu kanalı tüm bilgilerini bu konumuzda bulabileceksiniz. Ancak şimdilik hazırlık aşamasında Uçurum dizisi ne zaman yayınlanır bir bilgi bulunmuyor.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

  1. Anonim dedi ki:

    ERLER FİLM UÇURUM DİZİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK

  2. EFSANE dedi ki:

    sayın dizioyuncu.com sesleniyorum lütfen uçurum dizisinin oyuncu kadrosu ve yayın tarihi yaz artık erler film yeni diziler yapsın üretsin

  3. Anonim dedi ki:

    bence bu dizi kanal d de olsun