Üç Kuruş Leyla Öldü mü, Aslıhan Malbora Diziden Çıktı mı?

11.04.2022
995

Üç kuruş dizisi 22. bölümünde seyirciyi şaşkına çeviren bir olay yaşanıyor. Üç kuruş dizisinde Leyla ve Efe’nin nikahı olurken Leyla vuruluyor. Üç kuruş Leyla Aslıhan Malbora diziden çıkacak mı, ayrılacak mı bilgileri sizlerle paylaşalım.

Üç Kuruş Dizisi Leyla Öldü mü?

11 Nisan Pazartesi Üç Kuruş dizisi 22. bölümü ile ekranlarda olacak. Leyla’nın uzun zamandır Efe’yi beklemesi onunla evlenmek istemesi sonunda nihayet bulacak ve Efe ile nikah masasına oturacak. Leyla ile Efe’nin nikahı hiçte beklendiği gibi geçmedi. Baybars’ın oğlu Hicaz Kılıç Leyla ile Efe’nin nikahına basarak Leyla’yı vuruyor. Vurulma anı fragmanda görülüyor. Seyirci Leyla öldü mü diye merak ediyor. Üç kuruş dizisinde Leyla başrol karakteri sayıldığı için ölmeyeceğini düşünüyoruz. UC KURUS DIZISI LEYLA VURULDUMU

Üç Kuruş Dizisi Aslıhan Malbora Diziden Çıktı mı?

Üç kuruş dizisinde Leyla rolü ile seyircinin beğenisini kazanan Aslıhan malbora diziden çıkacak mı? Üç kuruş dizisi 22. bölümü 11 Nisan pazartesi akşamı yayınlanıyor. Yayınlanan bölümde Efe ile Leyla’nın nikahına Leyla’nın vuruluşu gölge düşürüyor. Kartal ile oynadığı sırada Leyla’nın vurulması herkesi üzüyor.

Aslıhan Malbora Üç Kuruş dizisindeki Leyla karakteri ile çok sevildi. Oyunculuğu ile seyirciden tam puan alan Leyla karakterinin Üç Kuruş dizisinden ayrılmayacağını düşünüyoruz. Efe ile Leyla uzun bir zamanın ardından yeni kavuşmuş ve nikah masasına oturmuştu. Bu yüzden Leyla ölmeyecek ancak bir süre hastanede kalacaktır. Efe Leyla’nın yanından biran olsun ayrılmayacak ve ona destek olacaktır. aslihan malbora diziden ciktimi

Üç Kuruş dizisinde Kartal ve Efe’nin yeni bir düşmanı var. Leyla’yı vuran Hicaz Kılıç Kartal ve Efe’nin ilk hedefidir. Üç Kuruş dizisi 22. bölümünde bu olaylar yaşanırken diğer taraftan Neriman da Baybars’ı vuruyor. Hicaz Kılıç babasının intikamını almak için mi Leyla’yı vurdu yoksa başka bir amacı var mı bunu göreceğiz.

Üç kuruş dizisini izliyor musunuz? Üç Kuruş dizisinde yaşanan Leyla’nın vurulma sahnesi hakkında yorumlarınız nelerdir? Sizce Leyla diziden çıkacak mı yorumlarınızı yazınız.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?