Üç Kuruş Dizisi Şahin Karakteri (Umutcan Ütebay)

2021-2022 sezonunda yayın hayatına başlayacak olan Üç Kuruş dizisi hem konusu hem de oyuncuları ile merak edilmeye devam ederken, dizide önemli karakterlerden bir tanesi olan Şahin’de izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Üç Kuruş dizisini büyük bir merakla bekleyen okur ve izleyicilerimiz adına Şahin karakterini ve Şahin karakterine hayat verecek olan oyuncumuzu size yakından tanıtacağız. Üç Kuruş dizisi şahin karakteri hakkındaki tüm detaylar konumuzdadır.

Üç Kuruş Dizisi Şahin Karakteri

Üç Kuruş Dizisi Şahin KimdirÜç Kuruş dizinde yer alan karakterler izleyiciler taafından merak edilmeye deva ediyor. Üç Kuruş dizinde karakteristik özellikleri ile en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Şahin karakteri oldu. Üç Kuruş dizisinde yer alan Şahin, Kartal’ın kardeşidir. Şahin karakteri kişisel özelikleri ile de diziye heyecan katmaya devam edecektir.

Üç Kuruş Dizisi Şahin Kimdir?

Üç Kuruş dizisinde Şahin karakterine hayat verecek olan oyunumuz da oldukça merak edilmekte. Üç Kuruş dizisinde Şahin karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Umutcan Ütebay’dır. Kusursuz oyunculuğunu Üç Kuruş dizisindeki Şahin karakteri ile bir kez daha gözler önüne serecek olan Umutcan Ütebay’ın hayatından ve bilgilerinden de sizlere bahsetmek istedik. Umutcan Ütebay’ın hayatını, yaşını, yer aldığı dizileri, sosyal medya hesabını ve sevgilisini konumuzun ilerleyen kısmında bulabilirsiniz.

Umutcan Ütebay Kimdir?

Üç Kuruş Dizisi Şahin Karakteri gerçek adı30 Kasım 1993 yılında doğmuş olan Umutcan Ütebay, 1.79 boyunda ve 79 kilogram ağırlığındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuarında da üniversite eğitimini tamamlamıştır. Aktif olarak tiyatro ve oyunculuk ile yakından ilgilenen Umutcan Ütebay ilk dizi oyunculuğu deneyimini 2019 yılında Kanal D’de yayınlanan Afilli Aşk dizisinde hayat vermiş olduğu Sabri karakteri ile yaşamıştır. Üç Kuruş dizisinde hayat vereceği Şahin karakteri ise Umutcan Ütebay’ın ikinci dizi oyunculuğu deneyim olacaktır.

Umutcan Ütebay’ın Yer Aldığı Diziler

2019 – Afilli Aşk
2021 – Üç Kuruş

Umutcan Ütebay Resmi Instagram Hesabı

Umutcan Ütebay’da pek çok oyuncumuz gibi resmini instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçilerinin beğenisine fotoğraflarını sunmaktadır. Umutcan Ütebay’ın resmi instagram hesabında 20 gönderisi ve 9 bine yakın da takipçisi yer almaktadır. Umutcan Ütebay’ın resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @umutcanutebay kullanıcı isimli hesaba bakabilirsiniz.

Umutcan Ütebay’ın Sevgilisi Kim?

Oyunculuk sektörünün yeni isimlerinden bir tanesi olan Umutcan Ütebay, yakışıklılığı ile göz kamaştırma ya devam ederken oyuncumuz hakkında en çok merak edilen konlardan bir tanesi de sevgilisinin kim olduğu oldu. Umutcan Ütebay oyunculuk sektöründe henüz çok yenidir. Oyunculuk sektörünün yeni isimlerinden biri olan Umutcan Ütebay henüz çok fazla tanınmadığı için sevgilisinin olup olmadığı da net bir şekilde bilinmemektedir.

Üç Kuruş Dizisi Şahin Karakterinin Kıyafetleri

Üç Kuruş dizisinde pek çok karakterde de olduğu gibi Şahin karakterinin kıyafetleri de oldukça dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi yayın hayatına başladığı zaman Şahin karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte güncel ve aktif olarak sizlere sunmaya çalışacağız. Üç Kuruş dizisi Şahin karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda yer alan yorum kısmına bölüm ve sahne bilgisi ile birlikte yazarak bize sorabilirsiniz.

Üç Kuruş dizisinde önemli karakterlerden bir tanesi olan Şahin karakterini sizlere tanıtıp Şahin karakterine hayat veren oyuncumuzdan bahsettik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyoruz. Üç Kuruş Dizisi Şahin Karakteri gerçek adı hakkında bilgiler verdik. Üç Kuruş Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

Etiketler