Üç Kuruş Dizisi Halide Kimdir? Neriman’ın kızı (Damla Makar)

Bu konumuzda sizler için Üç Kuruş dizisine yeni katılan Halide karakterini yakından tanıtacağız. Ay Yapım imzalı Üç Kuruş dizisinin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturmaktadır. Başrolünde Uraz Kaygılaroğlu’nun yer aldığı Üç Kuruş dizisine yeni katılan Halide karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Üç Kuruş dizisine yeni katılan Halide karakterini yakından tanıtacağız ve Üç Kuruş dizisi Halide kimdir? Üç Kuruş dizisi Halide karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Üç Kuruş Dizisi Halide Karakteri Kimdir?

Yeni sezonda Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Üç Kuruş dizisine yeni katılan Halide karakteri, Kartal’ın halası Neriman’ın kızıdır. Ancak Kartal’ın kuzeni olan Halide karakteri hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Halide karakteri hakkında başka bir belediye ulaştığınız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Üç kuruş dizisi Halide kimdir

Üç Kuruş Dizisi Halide Kimdir?

Neriman’ın kızı olan Halide karakterine güzel oyuncumuz Damla Makar hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Halide karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Damla Makar da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için bu konumuzda Üç Kuruş dizisinde Halide karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Damla Makar’ı daha yakından tanıtacağız.

Damla Makar

25 yaşındaki güzel oyuncumuz 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Geçtiğimiz yıl Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olan Damla Makar, Alexander Zelwerowicz sanat akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır. Öğrencilik yıllarında Ankara’daki tiyatrolarda sahne alan oyuncumuz Avrupa’nın çeşitli kentlerinde Tiyatro oyunlarında da yer almıştır. Özellikle Liverpool ve Budapeşte gibi Avrupa’nın önemli kentlerinde sahne alan Damla Makar, profesyonel oyunculuğa geçtiğimiz yıl adım atmıştır. Seni Çok Bekledim dizisinde hayat verdiği Nezahat karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncumuz Üç Kuruş dizisiyle anlaşma sağlamıştır.

Damla Makar Yer Aldığı Diziler

2021 Seni Çok Bekledim (Nezahat)
2021 Üç Kuruş (Halide)Damla Makar Üç kuruş dizisinde Halide rolünde oynayacak

Damla Makar Resmi İnstagram Hesabı

Üç Kuruş dizisinde Halide karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Damla Makar sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 63 gönderisi ve yaklaşık olarak 4 bin takipçisi vardır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncumuz Damla Makar’ın resmi instagram hesabı: @makarinad

Damla Makar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Damla Makar’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 25 yaşında ki oyuncumuz Damla Makar henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Damla Makar bir süredir Berke Ayman ile birliktedir.

Üç Kuruş Dizisi Halide- Damla Makar Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Damla Makar’ın özel hayatında ve Üç Kuruş dizisinde giydiği etek, elbise, ceket, mont, kaban, hırka, gömlek, kazak, şort, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Üç Kuruş dizisine yeni katılan Halide karakterini ve Halide karakterine hayat veren oyuncumuz Damla Makar’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler