Üç Kuruş Dizisi Baybars Kimdir, Nezih Neden Korkuyor?

06.12.2021
1.067

3 Kuruş dizisinde Baharın babası Nezih’in Korktuğu Baybars merak edildi. Biz de bu konumuzda Üç Kuruş Dizisi Baybars Kimdir, Nezih Neden Korkuyor? gibi merak edilen sorulara yanıt verelim istedik. Bahar ve Karatl evlendikten sonra Bahar babası Nezih’in açıklarını Kartal’a anlatmaya başlar. Nezihin korktuğu çekindiği iki kişi vardır, biri Bahar diğer Baybars. Baybars bu dünyada babamın korktuğu tek kişi, bir çok vahşi hayvanı var diyerek aslında imalı bir gönderme yapıyor. Üç Kuruş Dizisine yeni gelen oyuncular konumuz burada.

Üç Kuruş Dizisi Baybars Kimdir?

Üç Kuruş Dizisi Baybars karakteri kimÜç Kuruş Dizisi Baybars karakterini oynayan oyuncumuz Kadir Çermik‘tir. 44 yaşındaki oyuncu Kadir Çermik Çukur dizisinde canlandırmış olduğu Emmi karakteriyle ciddi bir başarı elde etmiştir. Üç Kuruş isimli dizide Baybars rolü ile karşımıza çıkan Kadir Çermik 7. bölümde de merak edilecek bir isim olacak. Çünkü Baybars Nezihin kortkuğu çekindiği iki kişiden biri olarak fragmanda söylendi. Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları’nın yer aldığı Üç Kuruş dizisinde Baybars’ı canlandıran Kadir Çermik izleyiciden yine tam not aldı.

Üç Kuruş Dizisi Baybars Kimdir

Üç Kuruş Dizisi Nezih Baybars’tan Neden Korkuyor?

Bu soruya da hemen yanıt verelim. Üç Kuruş isimli dizide Baybars yıllar önce gördüğü yaşadığı olaylar ile mahallede kilit isimlerden biri olmuştur. Ferhan Şensoy’un annesini öldüren ve gömülmesinde yardım ettiği için Ferhan Şensoy tarafından ölüm listesine alınan Kadir, durumu Komser Efe’ye vede Kartal’a söylemiştir. Kartal ve Efe komiser Ferhan Şensoy‘un geçmişini ve şimdiki durumunu araştırırken oldukça sıradığı gelişmeleri de ortaya çıkaracaklar. Üç Kuruş dizisinin 7. Bölüm ön izlemesinde Kartal ile Bahar evlendikten sonra ilk kez yemeğe çıksalarda asıl önemli olan Bahar’ın babası hakkında vereceği bilgilerdi. Kartal Nezih’i çözmek için Bahar’dan bilgileri almaya başlar.

Üç Kuruş Dizisi Nezih Baybarstan Neden KorkuyorBahar’in babası Nezih ile ilgili ilk söylediği onun Baybars’tan çok korktuğu çekindiği oldu. Kartal bunun nedenini çok merak ediyor elbette. Çünkü bu durum Nezih’i alt edebilmesi için büyük bir bilgidir Kartal için. işte Baybars’ın Nezih hakında bildikleri onun korkmasına neden olmaktadır. Çünkü Baybars Nezih ile ilgili tüm kirli işleri bilir ve gerektiğinde onları ortaya çıkarabilecek tek kişidir. Nezih Baybars’tan bu nedenle korkmaktadır. İşte Üç Kuruş Dizisi 7. bölüm fragmanı ve Baybars hakkında merak edilenler:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.