Üç Kuruş Dizisi Bahar Kimdir? Nesrin Cavadzade

08.09.2021
201

Bu konumuzda sizler için Üç Kuruş dizisinin başrolünde yer alan Bahar karakterini yakından tanıtacağız. Ay Yapım imzalı Üç Kuruş dizisi önümüzdeki günlerde Show TV ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu Üç Kuruş dizisine yeni katılan Bahar karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için bu konumuzda Üç Kuruş dizisinin başrolünde yer alan Bahar karakteri yakından tanıtacağız ve Üç Kuruş dizisi Bahar kimdir? Üç Kuruş dizisi Bahar karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Üç Kuruş Dizisi Bahar Karakteri Kimdir?

Üç Kuruş Dizisi Bahar KarakteriYeni sezonda Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Üç Kuruş dizisinin başrolünde yer alan Bahar karakteri, mafya babasının kızıdır. Ancak Kartal ile partner olan Bahar’ın nasıl bir karakterde olduğu bilinmemektedir. Bizler Bahar’ın nasıl bir karaktere sahip olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Üç Kuruş Dizisi Bahar Kimdir?

Üç Kuruş dizisinde Kartal’ın partneri olan Bahar karakterine güzel oyuncumuz Nesrin Cavadzade hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda oyuncumuz Nesrin Cavadzade’yi daha yakından tanıtacağız ve Nesrin Cavadzade kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Üç Kuruş Dizisi Bahar Kimdir

Nesrin Cavadzade Kimdir?

39 yaşındaki oyuncumuz 30 Temmuz 1982 yılında Bakü Azerbaycan da dünyaya gelmiştir. Nesrin Cavadzade, Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olduktan sonra 2 yıl boyunca Tekand Studio da oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2007 yılında Yersiz Yurtsuz isimli diziyle geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği Suna karakteriyle büyük beğeni toplamış ve aynı yıl Pazar – Bir Ticaret Masalı filminde de yer almıştır. Daha önce Küçük Ağa, Dilber’in Sekiz Günü, Samanyolu, Al Yazmalım, Yangın Var, Bizim Hikaye, Son Mektup gibi başarılı projelerde yer de yer alan Nesrin Cavadzade, özellikle 2019-2021 yılları arasında Şahika karakterine hayat verdiği Yasak Elma dizisi sayesinde tanınır hale gelmiştir.

Nesrin Cavadzade Yer Aldığı Diziler

2007 Yersiz Yurtsuz – Suna
2008 Dilber’in Sekiz Günü – Dilber
2010 Samanyolu – Melek
2011 Al Yazmalım – Ayça
2012 Ağır Roman Yeni Dünya – Kara Leyla
2013 Görüş Günü Kadınları – Lale
2014 Küçük Ağa – Başak
2016 Kış Güneşi – Efruz
2017- 2018 Bizim Hikaye – Tülay Sertkaya
2020 Bir Başkadır – Melisa
2019- 2021 Yasak Elma – Şahika
2021 Üç Kuruş – Bahar

Nesrin Cavadzade Resmi İnstagram Hesabı

Nesrin Cavadzade Üç Kuruş Dizisinde Bahar rolündeGüzel oyuncumuz Nesrin Cavadzade sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 415 gönderisi ve 2,8 milyon takipçisi vardır. Nesrin Cavadzade’nin resmi instagram hesabı: @nesrin.cavadzade

Üç Kuruş Dizisi Bahar – Nesrin Cavadzade Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken oyuncumuz Nesrin Cavadzade tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Nesrin Cavadzade’nin sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Nesrin Cavadzade’nin özel hayatında ve Üç Kuruş dizisinde giydiği etek, pantolon, elbise, şort, kazak, hırka, ceket, mont, kaban, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Üç Kuruş dizisinin başrolünde yer alan Bahar karakterini ve Bahar karakterine hayat veren oyuncumuz Nesrin Cavadzade’yi yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Üç Kuruş Dizisi Bahar Kimdir? hakkında bilgiler bu kadar.

YORUMLAR

  1. Adatanem dedi ki:

    Baharın turuncu detayli ceketi hangi marka