Üç Kuruş Dizisi Azade Kimdir? Sezin Akbaşoğulları

24.01.2022
2.210

Bu konumuzda Üç Kuruş dizisinin yeni katılan Azade karakterini yakından tanıyacağız. Bu hafta Azade ile birlikte Neriman’ın oğlu Üç kuruş dizisine dahil olacak. Ay Yapım imzalı Üç Kuruş dizisinin başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Diren Polatoğulları, Aslıhan Malbora, Nursel Köse ve Civan Canova paylaşmaktadır. Her pazartesi Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Üç Kuruş dizisine yeni katılan Azade karakteri de merak edilmiştir. Bizler de bu konumuzda Üç Kuruş dizisinin yeni katılan Azade karakterini yakından tanıyacağız ve Üç Kuruş dizisi Azade karakteri kimdir? Üç Kuruş dizisi Azade karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizleri sizlerle paylaşacağız.

Güncelleme: Üç Kuruş dizisinde Azade diziden ayrıldı. Ölerek senaryo gereği diziden ayrıldı.

Üç Kuruş Dizisi Azade Karakter Kimdir?

Uc Kurus Dizisi Azade Kimdir Sezin AkbasogullariHer pazartesi Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Üç Kuruş dizisinin yeni katılan Adana’da karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler kısa sürede giriş izleyici kitlesi ulaşan Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan Azade karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Üç Kuruş Dizisi Azade Kimdir?

Uc kurus dizisi azade karakteri

Üç Kuruş dizisinde Azade karakteri çok hırslı bir mafya kadını. Aybars’la silah ticareti yaparken kendisi de zehir ticareti yapmak istemektedir. Kartal ve Efe’de Azade’nin peşine düşer. Ancak bu durum Bahar ve Leyla’yı tedirgin eder. Azade’nin güzelliğini kıskanırlar. Kartal ve Efe’yi uzak tutmak isterler ancak Azade ile aralarında bir savaş başlamıştır bile.

Üç Kuruş dizisine yeni katılan Azade karakterine başarılı oyuncumuz Sezin Akbaşoğulları hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Azade karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Biz de sizler için başarılı oyuncumuz Sezin Akbaşoğulları’nı yakından tanıtacağız ve Sezin  Akbaşoğulları kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi diziler de yer almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Sezin Akbaşoğulları Kimdir?

40 yaşının içinde olan oyuncumuz Sezin Akbaşoğulları 22 Nisan 1981 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Tiyatroyla lise yıllarında tanışan Sezin Akbaşoğulları, Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2000 yılında Bizim Evin Halleri dizisiyle geçen oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı 2005 yılında Beyaz Gelincik dizisinde hayat verdiği Ceren karakteriyle yakalamıştır. Daha önce Kırmızı Oda, Ağlama Anne, Ufak Tefek Cinayetler, Fi, Cesur Ve Güzel, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Yabancı gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Uyanış Büyük Selçuklu diziyle geçmiştir.

Sezin Akbaşoğulları Yer Aldığı Diziler

2000-2003 Bizim Evin Halleri – Doğa
2005 Beyaz Gelincik – Meral Ceren
2005 Eylül – Zeynep Öğretmen
2007 Sır Gibi – Deniz
2008 Derdest – Gaye Acar
2009 Ah Kalbim – Candan
2010 Küstüm Çiçeği – Gülten Zeycanlı
2011 Sen De Gitme – Ceyda Sevi
2012-2013 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi – Eylül Fidan
2014 Ah Neriman – Itır Kamer
2015 Racon Ailem İçin – Sedef Ercan
2015 Hatırla Gönül – Selma
2016 Cesur ve Güzel – Cahide Korludağ
2017 Fi – Işıl
2017 Ufak Tefek Cinayetler – Elif Işık
2018 Babamın Günahları – Melike
2018 Ağlama Anne – Özlem Alan
2020 Kırmızı Oda – Hediye
2021 Uyanış: Büyük Selçuklu – Zübeyde Hatun
2022 Üç Kuruş – Azade

Sezin Akbaşoğulları Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon Üç Kuruş dizisiyle ekranlarda göreceğimiz başarılı oyuncumuz Sezin Akbaşoğulları sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Sezin Akbaşoğulları’nın Instagram da 52 gönderisi ve 35 binden fazla takipçisi vardır. Sezin Akbaşoğulları’nın resmi instagram hesabı: @sznakb uc kurus dizisi azade sezin akbasogullari

Sezin Akbaşoğulları Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Sezin Akbaşoğulları’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Güzel oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Sezin Akbaşoğulları 2015 yılında akademisyen Özgür Mumcu ile bir ilişkiye başlamıştı. Ancak ikili daha sonra anlaşamamış ve 2018 yılında yollarını ayırmıştır. Güzel oyuncumuz Sezin Akbaşoğulları’nın şimdilerde ise hayatında bilen biri yoktur.

Bu konumuzda Üç Kuruş dizisinin yeni katılan Azade karakterini ve Azade karakterine hayatlarını oyuncumuz Sezin Akbaşoğulları’nı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmına bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.