Üç Kız Kardeş Uzay Kimdir? Müjgan’ın Oğlu (Cengiz Orhonlu)

06.10.2023
1.739

Üç Kız Kardeş Uzay kimdir? Sizlerle paylaşacağız. İclal Aydın’ın aynı isimdeki romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi Süreç Film imzalıdır. Senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Sevgi Yılmaz’ın kaleme aldığı Üç Kız Kardeş dizisi Müjgan’ın oğlu Uzay karakterine başarılı oyuncumuz Cengiz Orhonlu hayat verecektir. Bizlerde, Üç Kız Kardeş Uzay karakterini ve Uzay’ı canlandıran oyuncumuz Cengiz Orhonlu’yu yakından tanıtacağız.

Üç Kız Kardeş Uzay Karakteri Kimdir?

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Üç Kız Kardeş dizisi Uzay karakteri, diziye yeni katılmıştır. Sonradan katılmasına rağmen ana karakterlerden olan Uzay, Müjgan’ın oğludur. Annesi eski Türkiye güzelidir. Annesi Müjgan’la gerilim yaşayan Uzay’ın psikolojik sorunları vardır. Uzay karakterinin yaşadığı psikolojik sorunlar hikayeye yön verecektir.Üç Kız Kardeş Uzay Kimdir Müjgan’ın Oğlu (Cengiz Orhonlu)

Üç Kız Kardeş Uzay Karakterini Kim Canlandırıyor?

Eski Türkiye güzeli Müjgan’ın oğlu Uzay karakterine oyuncumuz Cengiz Orhonlu hayat verecektir. Bizlerde son dönemin popüler oyuncularından olan Cengiz Orhonlu’yu yakından tanıtacağız. Cengiz Orhonlu kimdir? Daha önce hangi dizi ve filmlerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Sorularını sizler için cevaplayacağız.

Cengiz Orhonlu Kimdir? Üç Kız Kardeş Uzay Karakteri

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cengiz Orhonlu, Güzel Sanatlar fakültesinden mezun olmuştur. Sektöre ışık asistanı olarak giren Cengiz Orhonlu, Kats Sahne’de bulunarak oyunculuğa adım atmıştır. Oyuncumuz aynı zamanda koordinatörlük yapmaktadır. Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne almakta ve ışık tasarımına devam etmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2013 yılında vizyona giren Bensiz isimli sinema filmiyle geçen oyuncumuz özellikle en son rol aldığı dizi olan O Kız ile tanınır hale gelmiştir.

Cengiz Orhonlu’nun Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Üç Kız Kardeş (Uzay, TV Dizisi 2023)
O Kız (Ozan, TV Dizisi 2022-2023)
Arka Sokaklar (TV Dizisi 2019)
Bensiz  (Sinema Filmi 2013)

Cengiz Orhonlu İnstagram Kullanıcı Adı Nedir?

Son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden olan Cengiz Orhonlu, sosyal medya da aktiftir. Instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Cengiz Orhonlu’nun instagram da 166 gönderisi ve 12 binden fazla takipçisi vardır. Cengiz Orhanlu’nun Instagram kullanıcı adı: @cengizorhonlu

Cengiz Orhonlu Evli Mi, Sevgilisi Kim?

Sektörde yeni olmasına rağmen dikkat çeken oyuncumuz hakkında en çok merak edilen konulardan biri sevgilisidir. Fakat henüz bekar olduğu bilinen oyuncumuz sektörün yeni yüzlerinden olduğu için basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Dolayısıyla başarılı oyuncumuz Cengiz Orhonlu’nun hayatında da bilinen biri yoktur.

Cengiz Orhonlu Kıyafetleri (Üç Kız Kardeş Uzay Karakteri)

Yakışıklılığı ve yeteneği sayesinde sektörde kısa sürede yükselen oyuncumuz Cengiz Orhonlu, Üç Kız Kardeş dizisinin kadrosuna dahil olmuştur. Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş ile karşımıza çıkacak olan oyuncumuzun kıyafetleri de merak ediliyor. Bizler ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Cengiz Orhonlu’nun Üç Kız Kardeş dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Uzay kimdir? Uzay karakterini canlandıran oyuncumuz Cengiz Orhonlu’yu yakından tanıttık. Sizlerde Cengiz Orhonlu ve Üç Kız Kardeş’te canlandırdığı Uzay karakteri hakkında merak ettiklerinizi, konumuz hakkındaki düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..