Üç Kız Kardeş Somer Kimdir? Berker Güven

09.02.2022
1.283

Bu haberimizde Üç Kız Kardeş Somer kimdir, Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Somer karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisinin çekimleri Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde devam etmektedir. Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Somer karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Somer karakterini yakından tanıtacağız ve Üç Kız Kardeş dizisi Somer karakteri kimdir? Üç Kız Kardeş dizisi Somer karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Somer Karakteri Kimdir?

Üç Kız Kardeş Somer Kimdir Berker Güven22 Şubat Salı aşkamı Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Somer karekteri, bir dönem İngiltere’de yaşamış ve oranın kültürüne alışmış biridir. Daha sonra ailesi için Ayvalıka’a gelen Somer, Üç Kız Kardeş dizisinde en çok mücadele veren karakterlerden birdir. Somer, Üç Kız Kardeş dizisinde hem iyi hem de kötü tarafı hakkındaki en çok bilgiye sahip olan bir karakterdir.

Üç Kız Kardeş Dizisi Somer Kimdir?

Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Somer karakterine yakışıklı oyuncumuz Berker Güven hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Somer karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuza merak etmiştir. Bizler yakışıklı oyuncumuz Berker Güven’i yakından tanıtacağız ve Berker Güven kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Berker Güven Kimdir?

27 yaşındaki genç oyuncumuz Berker Güven 7 Ekim 1994 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümünden mezun olan Berker Güven kamera karşısına ilk defa 2016 yılında Vatanım Sensin dizisiyle geçmiştir. İlk dizisi olmasına rağmen dikkatleri üzerine çeken Berker Güven 2017 yılında Babam filminin başrolünde yer almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan ve 22. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri’nde Yen adlı tiyatro oyunundaki performansıyla Üstün Akmen Genç Oyuncu Ödülü’nü alan Berker Güven özellikle Zalim İstanbul dizisinde canlandırdığı Nedim Karabeyli karakteri ile tanınır hale gelmiştir.

Berker Güven Yer Aldığı Diziler

2016-2018 Vatanım Sensin- Aleksi
2019-2020 Zalim İstanbul- Nedim Karaçay
2020-2021 Alev Alev- İskender Kayabeyli
2022 Üç Kız Kardeş- Somer

Berker Güven Resmi İnstagram Hesabı

Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan genç oyuncumuz Berker Güven sosyal medyada da oldukça aktiftir. Son dönemin popüler oyuncular arasında yer alan Berker Güven resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 79 gönderisi ve 607 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Berker Güven’in resmi İnstagram hesabı: @berkerguvenn

Berker Güven Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Berker Güven’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Yakışıklı oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan da özel hayatını gözden uzak yaşamayı tercih eden Berker Güven geçtiğimiz yaz kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Nihal Yalçın ile görüntülenmiştir. Ünlü çift yaklaşık bir yıldır birliktedir.

Bu haberimizde Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Somer karakterini ve Somer karakterini canlandıran oyuncumuz Berker Güven’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?