Üç Kız Kardeş Sadık Ölecek mi Diziden Çıkacak Ayrılacak mı?

Üç kız kardeş dizisi Sadık ölecek mi, Üç kız kardeş dizisi Sadık diziden çıktı mı ayrıldı mı sorusuna cevap dizioyuncu.com da..

17.04.2022
1.207

Üç kız kardeş dizisinde kızların babası olan Sadık ölecek mi, üç kız kardeş dizisi Sadık diziden ölerek ayrılacak mı merak edildi. Üç kız kardeş dizisinin 10. Bölüm fragmanında Sadık kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan Sadık ölecek mi diziden çıkacak mı herkes merak ediyor.Üç kız kardeş dizisi Sadık ölecek mi

Üç kız kardeş dizisi Sadık ölecek mi?

Son haftalarda almış olduğu reyting oranları ile dikkatleri çeken üç kız kardeş dizisinin 10. Bölüm fragmanında beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Reha Özcan’ın canlandırdığı Sadık rolü beklenmeyen bir gelişme ile kalp krizi geçirdi ve herkes Sadık karakterinin üç kız kardeş dizisinden ayrılıp ayrılmayacağını merak etmeye başladı. Kanal d ekranlarında salı akşamları yayınlanan ve 26 Nisan günü ekrana gelecek 10. bölümde Sadık kalp krizi geçirerek yoğun bakıma alınacak. Üç kız kardeş dizisinde Sadık ölecek mi kızların babaları diziden ayrılacak mı herkes bu soruyu merak ediyor.

Ailenin babası olan ve Reha Özcan tarafından canlandırılan Sadık karakteri kalp krizi geçirdikten sonra acil olarak hastaneye kaldırılır. Rüçhan’ın hırsızlık suçlaması sonunda buna kalbi dayanamayan Sadık çok kötü bir şekilde fenalaşır ve yoğun bakımda ölüm kalım mücadelesi verir. Üç kız kardeş dizisinde Sadık karakteri ölmeyecek ancak yoğun bakımda zor anlar yaşayacak. Üç kız kardeş dizisini izleyip Sadık ölecek mi diziden çıkıyor mu gibi soruları merak eden izleyicilerimize bilgiler verdik. Bakalım dizinin ilerleyen bölümlerinde neler olacak.

Sizce üç kız kardeş dizisinde Sadık karakteri ölür mü diziden çıkar mı? Yoğun bakıma alınan Sadık ölür ve diziden çıkarsa dizi izlenmesi düşer mi reytingler azalır mı, bu konulardaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazınız. Üç kız kardeş dizisi tekrarları ne zaman konusunda sizler için yazdığımız detaylı bilgileri de bu konuda takip edebilirsiniz. Dizioyuncu.com sağlıklı günler diler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..