Üç Kız Kardeş Hakan Kimdir? Derya’ya Aşık (Anıl Tetik)

Üç Kız Kardeş Hakan Kimdir? konumuzda Üç Kız Kardeş dizisine yeni katılan Hakan karakterini yakından tanıtacağız. Başrollerini İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Berker Güven’in paylaştığı Üç Kız Kardeş dizisine yeni katılan Hakan karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde Kanal D ekranlarında karşımıza çıkan Üç Kız Kardeş dizisine yeni katılan Hakan karakterini yakından tanıtacağız ve Üç Kız Kardeş dizisi Hakan karakteri kimdir? Üç Kız Kardeş dizisi Hakan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Dizisi Hakan Karakteri Kimdir?

Uc Kiz Kardes Hakan Kimdir Derya’ya Asik (Anil Tetik)22 Şubat 2022 tarihinden itibaren her Salı Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Üç Kız Kardeş dizisinin yeni katılan Hakan karakteri Derya’ya aşıktır. Ancak, Hakan karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Hakan karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Dizisi Hakan Kimdir?

Üç Kız Kardeş dizisinin üçüncü bölümde katılan Hakan karakterine başarılı oyuncumuz Anıl Tetik hayat verecektir. Biz de sizler için oyuncumuz Anıl Tetik’i yakından tanıtacağız ve Anıl Tetik kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Anıl Tetik üç kız kardeş dizisinde Hakan rolü

Anıl Tetik Kimdir?

31 yaşının içinde olan oyuncumuz Anıl Tetik, 1 Temmuz 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan Anıl Tetik, motor sporcusudur. Motor sporlarında iki kez Türkiye birinciliği ve son olarak Doğu Avrupa Pist Şampiyonası’nda da birincilik elde eden Anıl Tetik, 2015 yılında Survivor yarışmasına katılmış ve adını bu şekilde duyurmuştur. Anıl Tetik, Craft Oyunculuk Atölyesi’nde, Berlin’den gelen ‘Sanford Meisner Oyunculuk Tekniği’ni öğreten eğitmenler ‘Mike Bernardin ve Athanasios Karanikolas’ ile workshopta eğitimler almıştır.

Anıl Tetik Yer Aldığı Diziler

2022 Üç Kız Kardeş- Hakan
2021 Savaşçı- Astsubay Çavuş Savaş Çiğiltepe
2020 Sol Yanım- Mert Tekin
2019 Tek Yürek- Yusuf Zengin
2017-2018 Kızlarım İçin- Egemen
2016-2017 Hayat Bazen Tatlıdır- Koray
2012 Alemin Kralı

Anıl Tetik Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Üç Kız Kardeş dizi ile ekranlara göreceğimiz oyuncumuz Anıl Tetik sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan yakışıklı oyuncumuz Anıl Tetik’in İnstagram da 72 gönderisi ve 529 bin takipçisi vardır. Anıl Tetik’in resmi İnstagram hesabı: @aniltetik

Anıl Tetik Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Anıl Tetik’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Oyuncumuz Anıl Tetik henüz evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz daha önce Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar çiftinin kızı Yasmin Erbil ile birlikteydi. Ancak ikili daha sonra anlaşamamış ve yollarını ayırmıştır. Oyuncumuz Anıl Tetik’in şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Üç Kız Kardeş Dizisi Hakan – Anıl Tetik Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Anıl Tetik tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Yakışıklı oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Biz de sizler için oyuncumuz Anıl Tetik’in özel hayatında ve Üç Kız Kardeş dizisinde Hakan rolüyle giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş dizisine yeni katılan Hakan karakterini ve Hakan karakterini canlandıran oyuncumuz Anıl Tetik’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Üç Kız Kardeş Hakan Kimdir? hakkında yazdık, Üç Kız Kardeş dizisine yeni gelen oyuncular konumuz burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.