Üç Kız Kardeş Hakan diziden çıktı mı geri dönecek mi (Anıl Tetik)

Üç Kız Kardeş dizisi oyuncuları arasında yer alan Anıl Tetik dizide neden yok, diziden çıktı mı? Üç Kız Kardeş dizisinde Hakan rolünü canlandıran Anıl Tetik diziye geri dönecek mi, bilgilerini bu konumuza sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Üç Kız Kardeş Dizisi Hakan Diziden Çıktı mı Neden Yok?

KanalD ekranlarının sevilen dizisi Üç Kız Kardeş salı akşamları ekrana geliyor. Üç Kız Kardeş dizisi son bölümünde Hakan rolünü canlandıran Anıl Tetik’in senaryo gereği yurt dışına gittiği gösterildi ve diziden bu şekilde ayrılmış oldu. Üç Kız Kardeş dizisinde Derya’nın sevgilisi olan Hakan’ın bu şekilde yurtdışına çıkması Derya’yı çok üzer ve onun peşine düşüp bulmak ister. anil tetik uc kiz kardes dizisinden ayrildi mi

Üç Kız Kardeş dizisinin başlarından beri Hakan rolü ile seyirci karşısına çıkan oyuncu Anıl Tetik bu dizide çok sevilmişti. Özellikle Derya ile olan sahneler seyirci tarafından çok beğeniliyordu. Anıl Tetik Üç Kız Kardeş dizisinden senaryo gereği ayrılmış oldu.

Anıl Tetik Üç Kız Kardeş Dizisine Geri Dönecek mi?

Üç Kız Kardeş dizisinde Hakan rolü ile seyirci karşısına çıkan Anıl Tetik 4 Ekim salı yayınlanan yeni bölüm ile diziden ayrılmış oldu. Hakan yurt dışına gitti ve Üç Kız Kardeş dizisinden ayrıldı. İlerleyen bölümlerde Hakan karakteri Üç Kız Kardeş dizisine tekrar dahil olur mu henüz konuyla ilgili net bir bilgi yer almasa da Anıl Tetik’in de istemesi durumunda Hakan rolünün ilerleyen bölümlerde Üç Kız Kardeş dizisine tekrar dahil olabileceğini söyleyebiliriz.  uc kiz kardes derya hakan ayrildi mi

Üç Kız Kardeş dizisi 2. sezonu ile sezona iddialı bir giriş yapmışken oyuncu kadrosundaki önemli ayrılık dizinin reytinglerini etkiler mi bunu göreceğiz. Üç Kız Kardeş dizisinde Hakan ve Derya sahnelerini seviyor muydunuz? Üç Kız Kardeş dizisi Anıl Tetik diziden ayrılması reytinglerini etkiler mi yorumlarınızı düşüncelerinizi aşağıdan bizlere yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: