Üç Kız Kardeş Dizisi Türkan Kimdir? Özgü Kaya

30.11.2022
45

Üç Kız Kardeş Dizisi Türkan Kimdir? Özgü Kaya hakkında bilgiler burada. Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Türkan karakterini yakından tanıtacağız. Süreç Film imzalı Üç Kız Kardeş dizisi İclal Aydın’ın eserinden uyarlanmıştır. Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Türkan karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Türkan karakterini yakından tanıtacağız ve Üç Kız Kardeş dizisi Türkan karakteri kimdir? Üç Kız Kardeş dizisi Türkan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Dizisi Türkan Karakteri Kimdir?

Üç Kız Kardeş Dizisi Türkan KimdirTürkan karakteri yeni sezonda Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer almaktadır. Merakla beklenen Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Türkan karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Türkan karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş dizisi Türkan karakteri: Türkan, peri masalı içindeki bir Külkedisi, masalsı şatoya kapatılmış bir Rapunzel… Hayatı dışardan masal alemi gibi görünse de kapalı kapıların arkasında sadece Türkan’ın gözyaşları vardır. Türkan, güzelliği dışında hiçbir meziyete sahip olmadığını düşünmüştür hep. Öyle olmasa annesi onu sadece “güzelim” diye sevmezdi. Ailenin ilk göz ağrısı olan Türkan her zaman annesinin güzel, narin, kırılgan kızıydı, onun hep korunmaya muhtaç olduğunu düşünürdü, onu öyle yetiştirdi. O yüzdendir ki Türkan hayatındaki hiçbir şeyi seçme hakkına sahip olmadı. Kocasını da evlendikten sonra yaşadığı cehennem hayatını da kendi seçmedi. Merdivensiz kuleye kapatılmış bir Rapunzel olarak kaderine daha ne kadar razı olacağını kimse bilmemektedir.

Üç Kız Kardeş Dizisi Türkan Kimdir?

Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Türkan karakterine güzel oyuncumuz Özgü Kaya hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Türkan karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak etmiştir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Özgü Kaya’yı yakından tanıtacağız ve Özgü Kaya kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Özgü Kaya Üç Kız Kardeş Dizisinde Türkan rolünde

Özgü Kaya Kimdir?

25 yaşında ki oyuncumuz Özgü Kaya, 5 Şubat 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuvarı’ndan mezun olan Özgü Kaya kamera karşısında ilk defa 2017 yılında Adı Efsane isimli dizi ile geçmiştir. Oyuncumuz Özgü Kaya dizide hayat verdiği Sibel karakteriyle büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinde yer almıştır. Sesinin de güzel olduğunu bildiğimiz oyuncumuz Özgü Kaya kamera karşısına en son 2019 yılında Kimse Bilmez dizisiyle geçmiştir. Özgü Kaya bu sezon Üç Kız Kardeş dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Özgü Kaya Daha Önce Yer Aldığı Diziler

2021 – Üç Kız Kardeş – Türkan
2019 Kimse Bilmez – Sevda Eğilmez
2018-2019 Mehmetçik Küt’ul Amare – Zeynep
2017 Adı Efsane – Sibel Yılmaz

Özgü Kaya Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon Üç Kız Kardeş dizisiyle ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Özgü Kaya sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabında özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 315 gönderisi ve 1,6 milyon takipçisi vardır. Özgü Kaya’nın resmi instagram hesabı: @kayaozgu

Özgü Kaya Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Özgü Kaya’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Özgü Kaya henüz evli değildir. Oyuncumuz, 2019 yılında Kimse Bilmez dizisinin setinde tanıştığı kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Burak Serdar Şanal ile nişanlanmıştır.

Üç Kız Kardeş Dizisi Türkan – Özgü Kaya Kıyafetleri

Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Özgü Kaya, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Özgü Kaya tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Özgü Kaya’nın özel hayatında ve Üç Kız Kardeş dizisinde giydiği etek, elbise, kazak, tişört, mont, kaban, ceket, hırka, gömlek, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Türkan karakterini ve Türkan karakterine hayat veren oyuncumuz Özgü Kaya’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Üç Kız Kardeş Dizisi Türkan rolündeki Özgü Kaya’yı tanıttık. Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..