Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncu Ücretleri, Telefon Markaları

18.02.2022
3.494

Bu içeriğimizde Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncu Ücretleri maaşları, Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncularının aldığı maaşı ve kullandığı telefon markalarını sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu Üç Kız Kardeş dizisi önümüzdeki günlerde Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Süreç Film imzalı Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncularının aldığı maaş ve kullandığı telefon modelleri de merak etmiştir. Bizde bu içeriğimizde Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncularının aldığı maaşı ve kullandığı telefon modelleri sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Dizi Oyuncularının Maaşı ve Telefon Markaları

Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncu ÜcretleriBaşrollerini İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Berker Güven’in paylaştığı Üç Kız Kardeş dizisinin senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan kaleme almaktadır. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Üç Kız Kardeş dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncularının aldığı maaş ve telefon markaları da merak edilmiştir. Bizlerde, Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncularının aldığı maaşı ve telefon markalarına sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Nesrin (İclal Aydın) Maaşı ve Telefon Markası

Üç Kız Kardeş romanının yazarı olan ve dizinin başrolünde yar alan oyuncumuz İclal Aydın dizide Nesrin karakterini canlandıracaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen dizinin başrol oyuncusu İclal Aydın’ın aldığı maaş ve kullandığı telefon markası merak etmiştir. İclal Aydın’ın ne kadar maaş aldığı hakkında net bir bilgi yoktur ancak bizler oyuncumuzun dizide bölüm başına ortalama 40 bin tl bir ücret aldığını tahmin etmekteyiz ve dizi yayın hayatına başladığı zaman oyuncumuzun dizide kullandığı telefon modelini de sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Türkan (Özgü Kaya) Maaşı ve Telefon Markası

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan güzel oyuncumuz Özgü Kaya bu sezon Üç Kız Kardeş dizisiyle ekranlarda olacaktır. Üç Kız Kardeş dizisinde Türkan karakterini canlandıran oyuncumuzun aldığı maaş ve kullandığı telefonun markası da merak etmiştir. Üç Kız Kardeş dizisi henüz yayın hayatına başlamadığı için Türkan karakterin hayat veren oyuncumuzun kullandığı telefonun markası bilinmemektedir. Güzel oyuncumuz Özgü Kaya, Üç Kız Kardeş dizisinde bölüm başına ortalama 35 bin tl bir maaş alacaktır.

Üç Kız Kardeş Dönüş (Almila Ada) Maaşı ve Telefon Markası

Güzel oyuncumuz Almila Ada, Üç Kız Kardeş dizisinde Dönüş karakterine hayat verecektir. Süreç Film imzalı Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Dönüş karakterini canlandıran oyuncumuz Almila Ada’nın dizide bölüm başına aldığı maaş ve kullandığı telefonun markası da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Dizi henüz yayın hayatına başlamadığı için Almila Ada’nın dizide kullandığı telefonun markası belli değildir. Güzel oyuncumuz Üç Kız Kardeş dizisinde bölüm başına ise 30 ile 35 bin tl arasında bir ücret alacaktır.

Üç Kız Kardeş Sadık (Reha Özcan) Maaşı ve Telefon Markası

Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Sadık karakterine başarılı oyuncumuz Reha Özcan hayat verecektir. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizinin başrol oyuncusu Reha Özcan, Üç Kız Kardeş dizisinde bölüm başına ortalama 50-55 bin tl arasında bir ücret alacaktır. Oyuncumuzun dizide kullandığı telefonun markası da merak edilmiştir. Ancak Üç Kız Kardeş dizisi henüz yayın hayatına başlamadığı için Sadık karakterini canlandıran oyuncumuzun dizide kullandığı telefonun markası bilinmemektedir.

Bu içeriğimizde Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncularının aldığı maaşı ve kullandığı telefon markalarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?