Üç Kız Kardeş Dizisi Ne Anlatıyor, Roman Özeti Hikayesi

21.12.2021
83

Bu haberimiz de Üç Kız Kardeş dizisi ne anlatıyor? Üç Kız Kardeş dizisinin konusu nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yönetmenliğini Eda Teksöz’ün yaptığı Üç Kız Kardeş dizisinin senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan ikilisi birlikte kaleme almaktadır. Süreç Film imzalı Üç Kız Kardeş dizisinin ne anlattığı da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu haberimizde Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Üç Kız Kardeş dizisi ne anlatıyor? Üç Kız Kardeş dizisinin konusu nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Üç Kız Kardeş Dizisi Ne Anlatıyor?

Üç Kız Kardeş Dizisi Ne Anlatıyor, Roman Özeti HikayesiDizide, Türkan, Derya ve Dönüş isminde ki üç kız kardeşin hayat hikayesi anlatılacaktır. İlk çocuk olan Türkan el bebek gül bebek büyütülmüştür. Aile Eskişehir de yaşamaktadır ve babalarının tayini Ayvalık’a çıkar. O dönemde anneleri Dönüş’e hamiledir ve Dönüş mucize bir şekilde dünyaya gelir. Bir süre sonra Derya da doğar. Derya’nın doğduğu sıra Türkan’a görücü gelir. Türkan evlenir ve Defne isminde bir kızı olur. Dönüş ise çocukluk aşkı Serdar’ı sevmektedir. Daha sonra halasının sayesinde ikili aile arasında bir düğünle evlenir. Derya üniversite için Istanbul’a gider ve orada tanıştığı Erdem ile evlenir. Türkan ise çalıştığı yerde ki patronuna aşık olur ve kızını da alarak kocasından boşanır. Üç Kız Kardeş dizisinde de bunlar anlatılacaktır.

Üç Kız Kardeş Dizisinin Konusu Nedir?

Evin en büyüğü olan Türkan ailesiyle birlikte Eskişehir’de yaşamaktadır. Babasının tayini Ayvalık’a çıkar ancak annenin tayini hemen çıkmaz ve bir süre Eskişehir de kalır. Annesi bu arada Dönüş’e hamiledir ve eşi olmadan onu zorluklarla doğurur. Hep birlikte Ayvalık’a gittiklerinde ise evin en küçüğü Derya dünyaya gelir. Derya yeni doğduğunda Türkan varlıklı biriyle evlenir ve bu evliliğinden bir kızı olur. Derya ise üniversite de tanıştığı Erdem ile evlenmiştir. Dönüş de çocukluk aşkı Serdar ile evlenir. Derya bir süre sonra kızını ve eşini ihtimal etmeye başlar, bunun üzerine evliliklerinde ciddi sorunlar çıkar. Aslında bu 3 kız kardeşinin hepsinin evliliğinde sorun vardır. Dizide de bu kardeşlerin yaşadıkları anlatılacaktır.

Üç Kız Kardeş Dizisinin Özeti

Türkan, Dönüş ve Derya isminde üç kız kardeşin mutlu bir hayatı vardır. Derya doğduğunda evin büyüğü Türkan’a görücü gelir. Türkan’ın ne kadar içine sinmese de talibi varlıklı ve kültürlü olduğu için evlenmeyi kabul eder. Daha sonra diğer kardeşleri de yuvasını kurar. Ancak hepsinin evliliğinde sorunlar başlar. Türkan, patronuna aşık olur ve kızı Defne’yi yanına alarak kocasından boşanır. Çocukluk aşkıyla evlenen Dönüş ilerleyen yıllarda kanser olduğunu öğrenir ancak bu hastalığı yener. Dönüş hasta olduğu dönemde bir deftere yazılar yazar ve bu defter kardeşi Derya’nın eline geçer. Daha sonra ablaları Türkan da öğrenir ve olaylar böyle başlar.

Üç Kız Kardeş Dizisinin Hikayesi

Dönüş, çocukluk aşkı Serdar’la evlenmiş ve bu evliliğinden Can isminde bir oğlu olmuştur. Derya ise üniversite de tanıştığı Erdem ile evlenmiştir. Evin en büyüğü Türkan da ne kadar istemesede varlıklı ve kültürlü olduğu için kendisine görücüye gelen kişiyi kabul etmiştir. Daha sonra bu üç kardeşin evliliklerinde sorunlar çıkar. Türkan daha fazla dayanamaz ve kızını alarak eşinden boşanır. Bu olaylar olurken Dönüş kansere yakalanır ve ailesinin desteğiyle kanseri yener. Dönüş kansere yakalandığı dönem bir defter tutar. Ancak bu defter daha sonra kardeşi Derya ile ablası Türkan’ın eline geçer ve olaylar bu şekilde başlar.

Bu haberimiz de Üç Kız Kardeş dizisi ne anlatıyor? Üç Kız Kardeş dizisinin konusu nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Üç Kız Kardeş Dizisi Ne Anlatıyor, Roman Özeti Hikayesi böyle.. Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncuları burada..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..