Üç Kız Kardeş Dizisi Kartal Kimdir?

Üç Kız Kardeş Dizisi Kartal Kimdir? Neden Geldi Bilgileri. Kanal D’de yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisine Kartal isimli yeni bir karakter dahil oluyor. Kartal rolünü kim canlandırıyor? Kartalın gerçek adı nedir? Üç Kız Kardeş dizisine Kartal neden girdi, kiminle sevgili olacak? Bu bilgileri konumuzun devamında paylaşalım.

Üç Kız Kardeş Dizisi Kartal Kimdir?

Süreç Film imzalı yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi 2. sezonu ile ekranda olmaya devam ederken kadrosuna yeni bir isim katıldı. Yönetmenliğini Eda Teksöz yaparken senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Sevgi Yılmaz yazıyor. İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi çekimleri Ayvalık’ta devam etmektedir. Dizinin başrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Berker Güven yer almaktadır.  Uc kiz kardes yeni gelen oyuncu kartal kim

Reytinglerde de gayet başarılı devam eden Üç Kız Kardeş dizisine Kartal karakteri katılıyor. Kartal gelecek haftaki bölümde dizide yerini alacak. Yeni katılan Kartal karakteri zengin bir iş adamıdır. İş adamı Somer’in babası ile iş yapacak, onların çevresinde yerini alacaktır. Kartal karakterini Gökberk Demirci canlandıracaktır.

Gökberk Demirci

20 Ekim 1989 yılında dünyaya gelen Gökberk Demirci, Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu’nda oyunculuk dersleri almıştır. Gökberk Demirci, oyunculuk kariyerine 2012 yılında konuk oyuncu olarak yer aldığı Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam dizisiyle başlamıştır. Ertesi yıl Osmanlı’da Derin Devlet dizisinde rol almıştır. Özellikle 2019 yılında Yemin dizisinde canlandırdığı Emir karakteri ile tanınır hale gelen başarılı oyuncumuz kamera karşısına en son Gidersen Gitme sinema filmi ile geçmiştir.

Gökberk Demirci Yer Aldığı Diziler

2012 Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam – Konuk oyuncu

2013 Osmanlı’da Derin Devlet

2016 Hayatımın Aşkı – Adil

2018 Adını Sen Koy – Kılıç

2018 Arka Sokaklar – Cüneyt

2019-2022 Yemin – Emir Tarhun

2023 Üç Kız Kardeş – Kartal

Gökberk Demirci Resmi Instagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan popüler oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 83 gönderisi ve 1.1 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Gökberk Demirci’nin resmi Instagram hesabı: @gokberkdemirci

Gökberk Demirci Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Gökberk Demirci, 2019 yılından beri Yemin dizisindeki rol arkadaşı Özge Yağız ile birliktedir. Gökberk Demirci, kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Özge Yağız’a evlilik teklif etmiş ve evet cevabını almıştır. Yani Gökberk Demirci, güzel oyuncumuz Özge Yağız İle nişanlıdır.

Üç Kız Kardeş Kartal – Gökberk Demirci Kıyafet

Yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Gökberk Demirci, tarzıyla da büyük beğeni toplayan isimlerin arasındadır. Geniş hayran kitlesine sahip olan oyuncumuzun sevenleri onu giydiği kıyafetleri de merak ediyor. Bizler, ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Gökberk Demir’nin Üç Kız Kardeş dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini markalarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Kartal Üç Kız Kardeş Dizisine Neden Geldi? Kiminle Sevgili Olacak?

Dizide tüm dengeleri değiştirecek olan Kartal Türkan ile Somer arasında bir kıskançlığa neden olur mu dersiniz? Kartal karakteri diziye gelince kiminle partner olacak, diziye neden katıldı, bunu ilerleyen bölümlerde göreceğiz. kiz kardes kartal kime geldi

Kartal rolü için cast çalışmaları devam etmektedir. Oyuncuyu kimin canlandıracağı belli olduğunda bu konumuz da sizlerle paylaşacağız. Ancak Kartal karakteri daha diziye katılmadan gündem olmayı başardı. Üç Kız Kardeş dizisini izliyor musunuz? Dizideki oyuncu performanslarını nasıl buluyorsunuz? Diziye yeni katılan zengin iş adamı Kartal’ın kiminle sevgili partner olmasını istersiniz? Dizi ile ilgili yorumlarınızı tahminlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 17 Mart 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Üç Kız Kardeş Dizisi Kartal Kimdir? (1 Yorum)