Üç Kız Kardeş Dizisi Dönüş Kimdir? Almila Ada

24.11.2021
72

Sizler için Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Dönüş karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu Üç Kız Kardeş dizisinin senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan kaleme almaktadır. Çekimleri aralık ayının sonunda başlayacak olan Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Dönüş karakteri de izleyicler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Dönüş karakterini yakından tanıtacağız ve Üç Kız Kardeş dizisi Dönüş karakteri kimdir? Üç Kız Kardeş dizisi Dönüş karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Dizisi Dönüş Karakteri Kimdir?

Üç Kız Kardeş Dizisi Dönüş KimdirYapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Dönüş karakterinin nasıl bir olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Dönüş karakterlerinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş dizisi Dönüş karakteri: Sadık Bey ile Nesrin Hanım’ın ortanca kızları, babası Sadık Bey’e huyu suyu en çok benzeyen kızıdır. Edebiyat okumak istemiş ama geçirdiği rahatsızlıklar ve maddi sıkıntılar buna imkan vermemiş, ablası evlenip, kardeşi de üniversiteyi kazanıp evden gidince anne babasıyla bir başına kalmıştır. Kendisini Çalıkuşu romanının Feride’si ile karşılaştıran Dönüş, aslında romanın Munise’si olduğu gerçeğini(Çalıkuşu Feride’nin kızı), yıllar sonra öğrenecektir. Dönüş’ün en büyük aşkı Serdar’dır. Nesrin, Dönüş’ü Serdar’dan hep uzak tutmaya çalışmıştır. Belki bir süreliğine başarılı olmuştur ama yıllar sonra iki aşık yeniden buluşacaktır.

Üç Kız Kardeş Dönüş Kimdir?

Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Dönüş karakterine güzel oyuncumuz Almila Ada hayat verecektir. Bizde sizler için oyuncumuz Almila Ada’yı yakından tanıtacağız ve Almila Ada kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Almila Ada Üç Kız Kardeş Dizisinde Dönüş Karakteri

Almila Ada Kimdir?

27 yaşında ki oyuncumuz Almila Ada, 4 Ağustos 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesinin işi gereği birisi Rusya’da yaşayan Almila Ada İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuarında bale ve piyano dersleri almıştır. Daha sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde bale eğitimi alan oyuncumuz Londra’ya gitmiş ve sahne sanatları üzerine eğitim almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Kaderimin Yazıldığı Gün isimli dizi ile geçen oyuncumuz özellikle Adı Efsane dizisindeki performans ile tanınır hale gelmiştir. Güzel oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram Veli dizisiyle geçmiştir.

Almila Ada Yer Aldığı Diziler

2014 Kaderimin Yazıldığı Gün- Nehir
2016 Kırgın Çiçekler- Lalin
2017 Adı Efsane- Melis Aksoy
2017 Cennet’in Gözyaşları- Cennet Yılmaz
2018 Bir Deli Rüzgar- Melike Candan
201 9Güvercin- Zülüf Kavvi
2021 Menajerimi Ara
2021 Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram Veli
2021 Üç Kız Kardeş- Dönüş

Almila Ada Resmi İnstagram Hesabı

Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan güzel oyuncumuz Allmila Ada sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabında özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Almila Ada’nın instagram da 259 gönderisi ve 500 bin takipçisi vardır. Almila Ada’nın resmi ınstagram hesabı nedir: @almilaada

Almila Ada Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Almila Ada’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 27 yaşının içinde olan oyuncumuz Almila Ada henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Almila Ada, 2012 yılından beri birlikte olduğu Fransız sevgilisi Paul Sevdik ile 2019 yılında yollarını ayırmıştır. Oyuncumuzun şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Üç Kız Kardeş Dizisi Dönüş – Almila Ada Kıyafetleri

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Almila Ada güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için Üç Kız Kardeş dizisi yayın hayatına başladığı zaman oyuncumuz Almila Ada’nın giydiği etek, elbise, pantolon, kazak, tişört, mont, ceket, kaban, gömlek, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Üç Kız Kardeş dizisinin başrol oyuncusu Almila Ada’yı ve hayat vereceği Dönüş karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Üç Kız Kardeş Dizisi Dönüş konumuz bu kadar. Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncu kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..