Üç Kız Kardeş Derya Bilgileri (Melisa Berberoğlu)

25.11.2021
1.660

Üç Kız Kardeş Derya kimdir gerçek adı soyadı nedir. Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Derya karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu Üç Kız Kardeş dizisinin senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan kaleme almaktadır. Süreç Film imzalı Üç Kız Kardeş dizisinin başrolü yer alan Derya karakteride izleyiciler tarafından merak etmiştir. Bizde sizler için Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan dayıya karakterini yakından tanıtacağız ve Üç Kız Kardeş dizisi Derya karakteri kimdir? Üç Kız Kardeş dizisi Derya karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Dizisi Derya Karakteri Kimdir?

Üç Kız Kardeş Derya kimdir bilgileriÇekimleri Aralık ayının sonunda başlayacak olan Üç Kız Kardeş dizisi Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Derya karakteri, Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer almaktadır. Ancak Derya karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Derya karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Dizisi Derya Kimdir?

Üç Kız Kardeş dizisi Derya karakteri: Sadık ve Nesrin Hanım’ın en başına buyruk, en açık sözlü, en asi, “Erkek Fatma” lakaplı kızıdır Derya. Kedilere, köpeklere, ağaçlara, kuşa, böceğe karşı sevgi besleyen, onları kollayan, sahiplenen, her birine birbirinden güzel isimler veren Derya mimar olmak niyetindedir. Hayallerinin peşinde koşmak için hiçbir engele takılmaz ama ne yazık ki en büyük engel yine kendisidir. Uçarılığı, tezcanlılığı ve asiliği onu hata yapmaya sürükleyecek, yanlış insanları tercih edecektir. Hayatımın aşkı diye tutunduğu kendisinden yaşça oldukça büyük olan sorumsuz, serseri bir hayat yaşayan Hakan, genç kızı dönülmesi belki de imkansız yollara sürükleyecektir.

Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Derya karakterine güzel oyuncumuz Melisa Berberoğlu hayat verecektir. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan diziyi heyecanla bekleyen izleyiciler tarafından Derya karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizde sizler için oyuncumuz Melisa Berberoğlu’nu yakından tanıtacağız ve Melisa Berberoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Melisa Berberoğlu Üç Kız Kardeş dizisinde Derya rolü

Melisa Berberoğlu Kimdir?

25 yaşındaki oyuncumuz Melisa Berberoğlu 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden 2018 yılında mezun olan Melisa Berberoğlu şimdilerde, İstanbul’da çeşitli özel tiyatrolarda görev almaktadır. Kamera karşısında ilk defa 2021 yılında Acans isimli dizi ile geçen oyuncumuz dizideki performansıyla büyük beğeni toplamış ve aynı yıl Yeşilçam dizisinde de yer almıştır. Tiyatro ile yakından ilgilenen ve hala aktif olarak sahne alan oyuncumuz, Kadir Has Üniversitesi film ve drama bölümünde eğitimine devam etmektedir. Ph7 Entertainment menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz Melisa Berberoğlu kamera karşısında en son 2021 yılında Kırmızı Oda dizisi ile geçmiştir.

Melisa Berberoğlu Yer Aldığı Diziler

2021 Üç Kız Kardeş
2021 Kırmızı Oda
2021 Yeşilçam
2021 Acans

Melisa Berberoğlu Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon Üç Kız Kardeş dizisinde hayat vereceği Derya karakteri ile ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Melisa Berberoğlu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabında özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 106 gönderisi ve 2 binden fazla takipçisi vardır. Melisa Berberoğlu’nun resmi ınstagram hesabı: @melisaberb

Melisa Berberoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Melisa Berberoğlu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 25 yaşının içinde olan Melisa Berberoğlu henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır.

Üç Kız Kardeş Dizisi Derya – Melisa Berberoğlu Kıyafetleri

Oyuncumuz Melisa Berberoğlu yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakışıklı biri olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için oyuncumuz Melisa Berberoğlu’nun özel hayatında ve Üç Kız Kardeş dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, tişört, kazak, hırka, yelek, gömlek, ceket, mont, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Derya karakterini ve Derya karakterine hayat veren oyuncumuz Melisa Berberoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Üç Kız Kardeş Derya hakkında bilgiler yazdık. Üç Kız Kardeş dizisi oyuncuları kimler burada yazdık.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.