Üç Kız Kardeş Cevriye Kimdir? Fatih’in Eşi (Merve Şen)

01.08.2023
372

Üç Kız Kardeş Cevriye kimdir? Sizlerle paylaşacağız. İclal Aydın’ın aynı isimdeki satış rekorları kıran romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi Kanal D’de izleyici karşısına çıkmaktadır. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisi Cevriye karakterini oyuncumuz Merve Şen canlandıracaktır. Bizler de bu konumuzda Üç Kız Kardeş dizisi Cevriye karakterini ve Cevriye karakterini canlandıran oyuncumuz Merve Şen’i yakından tanıtacağız. Üç Kız Kardeş dizisine yeni gelen oyuncular

Üç Kız Kardeş Dizisi Cevriye Karakteri Kimdir?

Senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Sevgi Yılmaz’ın kaleme aldığı Üç Kız Kardeş dizisi Cevriye karakteri, diziye 3. Sezonda dahil olmuştur. Sonradan katılmasına rağmen ana karakterlerden biri olan Cevriye, oyuncumuz Hakan Atalay’ın hayat verdiği Fatih karakterinin eşidir. Bizler, Cevriye karakteri hakkında daha detaylı bilgilere ulaştığımız zaman sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Üç Kız Kardeş Cevriye Kimdir?

Üç Kız Kardeş Cevriye Merve ŞenKanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş’e oyuncumuz Merve Şen katılmıştır. Merve Şen dizide Cevriye karakterini canlandıracaktır. Sevilen dizi Üç Kız Kardeş’in izleyicileri tarafından Cevriye karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Merve Şen’de merak edilmiştir. Bizlerde başarılı oyuncumuz Merve Şen’i yakından tanıtacağız ve Merve Şen hakkındaki tüm bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Merve Şen

11 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Merve Şen, Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Aynı zamanda şan dersleri de almıştır. Santral Kumpanya tiyatro grubunun kurucularından biri olan Merve Sen bugüne kadar bir çok tiyatro oyununda oyuncu ve yazar olarak görev almıştır. BKM Mutfak sahnesinde yaklaşık 1 yıl sahne alan Merve Şen, kameralarla 2013 yılında Galip Derviş dizisiyle tanışmıştır. Oyuncumuz özellikle Kuzey Yıldızı dizisinde ki performansıyla tanınmıştır.

Merve Şen Yer Aldığı Diziler

2023 Üç Kız Kardeş – Cevriye
2023 Taçsız Prenses – Zehra
2022 Senden Daha Güzel – Binnur
2019-2021 Kuzey Yıldızı – Nahide
2018 Ufak Tefek Cinayetler
2023 Galip Derviş

Merve Şen Resmi İnstagram Hesabı

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Merve Şen, sosyal medyayı oldukça aktif kullanmaktadır. Oyuncumuzun Instagram da 276 gönderisi ve 497 bin takipçisi bulunmaktadır. Başarılı oyuncumuz Merve Şen’in resmi Instagram hesabı: @senmervesen

Merve Şen Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Merve Şen’in hayranları onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Fakat henüz bekar olduğunu bildiğimiz oyuncumuz Merve Şen, özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Yani güzel oyuncumuz Merve Şen’in sevgilisi olup olmadığı hakkında net bir bilgi yoktur.

Üç Kız Kardeş Cevriye – Merve Şen Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Merve Şen, yapımcıları ve izleyicileri etkilemeyi başarmıştır. Trendleri yakından takip eden oyuncumuz Merve Şen’in giydiği kıyafetleri de merak edilmektedir. Önümüzdeki günlerde Merve Şen’in Üç Kız Kardeş dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini, kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Cevriye kimdir? Cevriye karakterini canlandıran oyuncumuz Merve Şen’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.