Üç Kız Kardeş Bella Kimdir? Lara Domaç

17.01.2023
16

Üç Kız Kardeş Bella kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz oturmaktadır. İzleyiciler Bella karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bella karakterine genç oyuncumuz Lara Domaç hayat verecektir. Üç Kız Kardeş Bella kimdir? Bella karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Lara Domaç’ı yakından tanıtacağız.

Üç Kız Kardeş Bella Karakteri Kimdir?

Son Dakika: Oyuncu Lara Domaç Üç Kız Kardeş dizisinde ayrıldı.  Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Üç Kız Kardeş, Bella karakteri diziye yeni katılmıştır. 35. bölümde karşımıza çıkacak olan Bella karakteri, Fatih’in Almanya’dan gelen kızıdır. Bella karakterine ise genç oyuncumuz Lara Domaç hayat verecektir.Kız Kardeş Bella Kimdir Lara Domaç (1)

Üç Kız Kardeş Bella Kimdir?

Diziye yeni katılan Bella karakterini Lara Domaç canlandırmaktadır. Üç Kız Kardeş dizisinin sevenleri Bella karakterini canlandıran Lara Domaç’ı da merak etti. Bizlerde bu nedenle sektörse yeni olan oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı da Üç Kız Kardeş dizisinin kadrosuna yeni dahil olan Lara Domaç’ı yakından tanıtacağız ve oyuncumuz hakkındaki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Lara Domaç

1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Lara Domaç, 2012 yılında çeşitli reklam filmlerinde yer olarak sektöre adım atmıştır. 2019 yılında Sinema Güzeli Yarışmasında Türkiye 3.cüsü olmuş ve daha sonra, Tümay Özokur Akademi’de kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. 2021 yılında Hayallerim, Aşkım ve Ailem dizisinde yer alan ve özellikle bu dizideki performansıyla tanınan oyuncumuz en son 2022 yılında Fidan karakterini canlandırdığı Adı Sevgi dizisinde yer almıştır.Lara Domaç kimdir Üç Kız Kardeş dizisi Bella

Lara Domaç Yer Aldığı Diziler

Üç Kız Kardeş (Bella, 2023)
Adı Sevgi (Fidan, 2022)
Teşkilat (Roza Yaman, 2021-2022)
Bir Yeraltı Sit-Com’u  (Duygu, 2021)
Hayallerim, Aşkım ve Ailem (2021)
20 Dakika (2013)

Lara Domaç Resmi İnstagram Hesabı

Sektörde yeni olan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 77 gönderisi ve 27 binden fazla takipçi bulunan genç oyuncumuz Lara Domaç’ın resmi Instagram hesabı: @laradomac

Lara Domaç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

İzleyiciler Lara Domaç’ın hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak oyuncumuz Lara Domaç sektörde yeni olduğu için daha önce basınla yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da güzel oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Üç Kız Kardeş Bella – Lara Domaç Kıyafetleri

Genç oyuncumuz Lara Domaç güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Lara Domaç modayı da yakından takip etmekte ve oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizlerde bu nedenle tarzıyla da dikkat çeken oyuncumuz Lara Domaç’ın Üç Kız Kardeş dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve yaptığı kombinlerini detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Bella kimdir? Bella karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Lara Domaç’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..