Üç Kız Kardeş 6. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı 29 Mart

Üç Kız Kardeş 6. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı 29 Mart salı Kanal D de. Üç Kız Kardeş 6. Bölüm Özetinde neler olacak 29 Mart bölümün tüyoları burada..

Tv
21.03.2022
1.236

29 Mart Üç Kız Kardeş dizisi 6. bölüm özeti nedir? Üç Kız Kardeş dizisinin 6. bölümünde ne olacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisinin çekimleri Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde devam etmektedir. Bizlerde bu haberimizde Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Üç Kız Kardeş dizisi 6. bölüm özeti nedir? Üç Kız Kardeş dizisinin 6. bölümünde ne olacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Üç Kız Kardeş Dizisi 6. Bölüm Özeti

Üç Kız Kardeş 6. Bölüm Özeti fragmanı 29 MartÜç Kız Kardeş dizisinin 5. bölümünde Türkan, Somer’e ondan boşanmak istemediğini söylemişti ve 6. bölümünde de bu kararından vazgeçmeyecektir. Rüçhan Hanım, Mine’nin bebeği aldırması için ona baskı yapacaktır. Somer bunu öğrendiğinde annesine her şeyi Türkan’a söylemekle tehdit etse de Türkan’a üzülüp bir şey anlatmayacaktır. Dönüş ve Serdar arasında yaşananları Nesrin fark edecek ve ikisinin üzerine gelecektir. Derya, amcasının peşine düşsede 6. bölümde kardeşinin aslında amcasının kızı olduğunu öğrenemeyecektir.

Üç Kız Kardeş Dizisi 6. Bölümünde Ne Olacak?

Geçtiğimiz bölüm Mine’nin hamile olduğunu öğrenen Rüçhan hanım çocuğu aldırması için Mine’ye baskı yapacaktır. Mine, Somer ve Türkan’ı birlikte gördüğünde çocuğu aldırmaya karar verse de daha sonra Somer onu bu kararından vazgeçirecektir. Sadık damadı Somer ile arayı geçen bölüm düzeltmişti ancak 6. bölümden ikisinin arası tekrar bozulacaktır. Bu bölümde Somer farkında olmadan Tükan’a bağlanmaya devam edecektir. Nesrin’in kızların okuluna müdür yardımcısı olması onların başına dert olmaya devam edecek ve Dönüş ile Serdar arasında yaşananları fark edecektir.29 Mart Üç Kız Kardeş 6. Bölüm Özeti Tüyoları

Üç Kız Kardeş Dizisi 6. Bölümde Ne Yaşanacak?

Kanal D ekranlarında karşımıza çıkan Üç Kız Kardeş dizisinin 6. bölümünde, Somer, annesine Mine’yi rahat bırakmasını yoksa Türkan’a gerçekleri anlatacağını söylese de Türkan’ın mahsun ve suçsuz olmasından dolayı ona üzüldüğü için hiçbir şey anlatamaz. Sadık kızının mutluluğundan şüphelenmeye devam etse de Nesrin onu kızlarının mutlu olduğuna ikna etmek için çabalamaya devam eder. Derya, 6. bölümde ablasının aslında mutlu olmağını öğrenir ancak, Türkan’a söz verdiği için bunu kimseye anlatamaz. Nesrin, Serdar ile kızı arasında yaşananları fark edecek ve engel olmak için elinden geleni yapacaktır.

Bu haberimizde Üç Kız Kardeş dizisi 6. bölüm özeti nedir? Üç Kız Kardeş dizisinin 6. bölümünde ne olacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Üç Kız Kardeş dizisi kıyafetleri burada..

29 Mart Üç Kız Kardeş dizisi 6. bölüm fragmanı videosu

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?