Tv8 Gel Yazın Konuşalım Sunucuları Seray Sever ve Hakan Hatipoğlu Kimdir?

Tv8 Gel Yazın Konuşalım Sunucuları Seray Sever ve Hakan Hatipoğlu Kimdir? Tv8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım programı yaza özel bir hale geldi. Yaz sezonunda yayınlanan Gel Yazın Konuşalım programı sunucuları kimler? Konuları ve konukları bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Tv8 ekranlarında yayınlanan Gel Yazın Konuşalım programı sunucuları kış sezonunda programa sunuculuk yapan isimler olmayacak. Gel Konuşalım magazin programı yeni sunucuları kimler oldu? Gel Konuşalım programının yaz versiyonu olan Gel Yazın Konuşalım programı sunucuları Seray Sever ve Hakan Katipoğlu oldu. Seray Sever uzun süredir ekranlarda yer almıyordu. Hakan Hatipoğlu ise TV8 in çalışanları arasında yer alıyor zaten ve en son Survivor yorum programı yorumcuları arasındaydı.

Gel Yazın Konuşalım Sunucuları Seray Sever ve Hakan Hatipoğlu

Gel Yazın Konuşalım programı sunucularını tanıtmak için konumuzu açtık. Gel Yazın Konuşalım programı hafta içi her gün saat 10:00 da TV8 ekranlarında yayınlanacaktır. Gel Yazın Konuşalım programı sunucuları Seray Sever ve Hakan Hatipoğlu bilgileri;

Gel Yazın Konuşalım Sunucusu Seray Sever Kimdir?

Seray Sever 1973 yılında İstanbul’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur. 2006 yılında 5 şarkılık Yeni Bir Karar isimli albümünü yayınladı. Başarılı bir iş kadını olan Seray Sever 2008 yılında dizi, TV programları, reklam ve sinema prodüksiyonları yapan Zodyak Prodüksiyon’u kurdu. Tekin Acar Kozmetik ortaklığını aldı ve dünyaca ünlü kozmetik üreticisi Kiehl’s markasını Türkiye’ye getirdi.

Seray Sever zekası ve güzelliğinin yanı sıra oyunculuğu ile de beğeni kazanmıştır. Seray Sever’in yer aldığı bazı dizi filmler; Küçük Hesaplar, Sıkı Dostlar, Yalancı Romantik, Erkeksen Seyret, O Şimdi Asker (Film), Maskeli Beşler Kıbrıs (Film), Manda Yuvası filmlerinde de rol aldı. Uzun süredir ekranlarda yer almayan Seray Sever sunuculuk mesleği ile de Gel Yazın Konuşalım programını sunacak ve magazin dünyasının olaylarını yorumlayacaklar. Seray Sever instagram hesabını sizlerle paylaşıyoruz. https://www.instagram.com/seraysever/

Gel Yazın Konuşalım Sunucusu Hakan Hatipoğlu Kimdir?

Gel Yazın Konuşalım programı yorumcularından birisi de Hakan Hatipoğlu. Hakan Hatipoğlu kimdir? Hakan Hatipoğlu 1979 tarihinde doğdu. İstanbul’da büyüdü aslen Çanakkalelidir. Işık Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi sonrasında Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 2009 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunduğu Var mısın Yok musun? yarışmasına katıldı ve bu sayede tanındı.Bu yarışma da tanıştığı Gizem Akın ile de evlendi.

İlk dizi projesi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adlı dizi oldu. 2010 yılında Survivor Kızlar – Erkekler yarışmasına katıldı sonrasında 2015’te Survivor All Star’da yarıştı. Survivor 2018 kadrosunda da yer aldı ancak elendi. TV8 de yayınlanan Survivor yorum programında yorumcu olarak yer alan Hakan Hatipoğlu Survivor programının bitmesinin ardından boşta kalmıştı. Yeni programı belli oldu. Hakan Hatipoğlu TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Yazın Konuşalım programında yorumcu olacak. Sizce program nasıl olur? İzler misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

SERAY SEVER VE HAKAN HATİPOĞLU’NUN SUNUCULUĞUNU YAPTIĞI GEL YAZIN KONUŞALIM PROGRAMINDAN HAKAN HATİPOĞLU AYRILDIĞINI DUYURDU. SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAF İLE PROGRAMDAN AYRILDIĞI BİLGİSİNİ HAYRANLARI İLE PAYLAŞTI.

Etiketler