Tv8 2. Sayfa Sunucuları Kimler? İletişim Whatsapp

11.09.2022
51

Tv 8 2. Sayfa sunucularını ve iletişim, WhatsApp bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Tv8’de yayınlanan 2. Sayfa magazin programında en güncel ve en yeni haberler paylaşılmaktadır. En çok izlenen magazin programlarının başında gelen 2. Sayfa sunucuları ve iletişim WhatsApp bilgileri de merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Tv 8 2. Sayfa sunucularını ve iletişim, WhatsApp bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

2. Sayfa Sunucuları

Tv8 2. Sayfa Sunucuları Kimler İletişim WhatsappAcun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan 2. Sayfa programını Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel sunmaktadır. En yeni ve en doğru magazin haberlerinin yayınlandığı 2. Sayfa programının sunucularıda merak edildi. Bizde sizler için, 2. Sayfa programını sunan başarılı gazetecilerimiz Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’i yakından tanıtacağız.

2. Sayfa Sunucusu Müge Dağıstanlı

1968 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Müge Dağıstanlı, Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Medya Bölümünden mezun olmuştur. Posta Gazetesi’nde magazin müdürlüğü ve Posta Gazetesi’nde “duydum gördüm yazdım” adlı köşede yazılar yazan Müge Dağıstanlı Radikal Gazetesi’nde de sinema ve televizyon yazıları yazmıştır. Aynı zamanda sunuculuk yapan Müge Dağıstanlı, 2015 yılından itibaren 2. Sayfa programın sunmaktadır.

2. Sayfa Sunucusu Gülşen Yüksel

24 Haziran 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelen gazeteci Gülşen Yüksel, daha önce Vatan gazetesinde magazin müdürü olarak çalışmıştır. Başarılı gazeteci Gülşen Yüksel hala köşe yazıları yazmaya devam etmektedir. 2007 yılında meslektaşı Müge Dağıstanlı ile birlikte çeşitli magazin programlarını sunmaya başlayan ve bu şekilde sunuculukla tanışan Gülşen Yüksel, 2015’ten beri 2. Sayfa isimli magazin programını sunmaktadır.

2. Sayfa Magazin Programı Resmi İnstagram Hesabı

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in en güncel ve en yeni haberleri paylaştığı 2. Sayfa programının resmi Instagram hesabı da merak edildi. Başarılı gazetecilerimiz bu hesaptan en doğru haberleri paylaşma devam etmektedir ve 2. Sayfa magazin programının İnstagram hesabı: @2.sayfaofficial

2. Sayfa İletişim WhatsApp Bilgileri

En çok izlenen magazin programlarının başında gelen 2. Sayfa programının iletişim WhatsApp bilgileri de merak edildi. TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan 2. Sayfa programıyla izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr mail adresi ile ve 0(212) 304 88 80 fax numarasıyla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca 2. Sayfa programıyla 0(212) 304 88 88 numarasından da iletişim kurabilirsiniz.

Tv 8 2. Sayfa sunucularını ve iletişim, WhatsApp bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri tüm görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Aylin özer dedi ki:

    Sizi sürekli annemle birlikte izliyorum.Benim erkek kardesim Şeref Ayhan Özer rin yüzlerce bestesi var.Biz 3 kişilik bir aileyiz.babamızı kanserden kaybettik.3kisi yaşam mücadelesindeyiz.Ne olur kardeşime yardım edin..Hiç çevremiz yok..youtube kendi çabasıyla arkadaşı klip çekti..siz seyrederseniz seviniriz.ķardesim 19 sene tiyatro oyuncusu koronadan tiyatro kapandı..işsiz kaldı.şimdi bir otoparkta çalışıyor çok şükür..Ne olur programınıza çıkarır mısinız kardeşimi..Biz acun beyede ulaşamadık..size sağlıklı sağlıklı günler dilerim.Sevgiyle kalın…