Tuzak Dizisini Nasıl Buldunuz? Yorumları Reytingleri

19.10.2022
3.212

Bu konu Tuzak Dizisini Nasıl Buldunuz? Tuzak Dizisi Yorumları Reytingleri hakkında. İlk bölümü ile 19 Ekim 2022 çarşamba akşamı TV8 ekranlarında başlayan tuzak dizisi izlendi mi seyirci beğendi mi reyting oranları nasıl bu konularda detaylı bilgiler sayfamızda olacak. Öncelikle tuzak dizisini izleyenler nasıl buldu bu konuya yanıt verelim.

Tuzak dizisini nasıl buldunuz?

Tuzak Dizisini nasıl buldunuz yorumlarıOyuncu kadrosunda Akın akınözü Bensu Soral ıza Kocaoğlu Talat bulut İlayda çevik gibi oyuncuların yer aldığı tuzak dizisi 1 bölümü 19 Ekim günü yayınlandı. Öncelikle dizinin Yunanistan’ın başkenti Atina’da başlaması ve çekim kalitesi izleyenlerin çok hoşuna gitti. Tuzak dizisi nerede çekildi konumuzda hangi ülkede ve şehirlerde dizinin çekim yaptığını detaylıca yazdık. TV8 ekranlarında başlayan tuzak dizisinin ilk bölümü hem görüntü kalitesi hem oyunculuklar bakımından oldukça beğenildi. Ancak reyting oranları dizinin ne kadar izlendiği hakkında bilgi vereceğiz.

Tuzak dizisini nasıl buldunuz sorusuna oyunculuk açısından başarılı ancak senaryo daha kaliteli olabilirdi diye başlamak istiyoruz. Oyunculuklara diyecek sözümüz yok gerçekten iyi iş çıkarılmış. Ancak daha güçlü ve merak edilen bir senaryo dizinin gelecek bölümlerde daha çok izlenmesini sağlayabilir. Sizin en çekim yerleri mekanları ve yüksek kalite formatındaki izlenim deneyimi gerçekten harika. Tuzak dizisini bir izleyici olarak biz Beğendik ancak yeterli ve yüksek oranda reytingler alması için daha iyi ve izlenebilir bir dizi olması gerekirdi.

Tuzak dizisinin reyting sonuçları izlenme oranları

Tuzak dizisi Çarşamba akşamları tv8’de yayınlanacak. Çarşamba günü atv ekranlarında kuruluş Osman Fox TV ekranlarında bir peri masalı gibi güçlü diziler yer alıyor. Böylece diğer dizilerin izlenme oranları ve reytingleri Bir hayli düşük kalıyor. Ayrıca Kanal D ekranlarındaki o kız dizisi ve Show TV ekranlarında aynı gün başlayan hayat bugün dizileri tuzak dizisinin daha yüksek reyting almasının önüne geçecek görünüyor. Kısacası tuzak dizisi reyting sonuçları bakımından diğer dizilerin de olumsuz etkisini hissedecek görünüyor.

Tuzak dizisi hakkında izleyici yorumları görüşleri

Tuzak dizisini nasıl buldunuz sorusunun devamı olarak izleyicilerden gelen yorum ve görüşleri de sayfamızda paylaşmak istiyoruz. Sizler diziyi nasıl buldunuz beğendiniz mi izlediniz mi daha sonraki bölümlerini izlemeyi düşünüyor musunuz bu konular hakkında yorum ve görüşlerinizi samimi duygularla aşağı yazabilirsiniz. Tuzak dizisi hakkında yazacağınız tüm yorumlar için şimdiden teşekkür ederiz iyi seyirler dileriz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Ayşe dedi ki:

  Bence guzel

 2. Oya dedi ki:

  Çok gıcık ve sevimsşz bir dizi inşlh hemen biter

 3. Anonim dedi ki:

  Bu kadar itici bir dixi olamaz niye durmadan yayınlayıp daha itici ve sevimsiz hale getiriyorlar

 4. Anonim dedi ki:

  Lütfen başrol oyuncusu olan arkadaş anlaşılır bir şekilde konuş sa Çünkü konuştuklarından hiçbir şey anlaşılmıyor diksiyon berbat

 5. Derviş dedi ki:

  Başrol oyuncusunun ne konuştuğunu anlamakta zorluk çekmek teyiz

 6. Nevin dedi ki:

  Çok yapmacık olmuş

 7. Şebboy dedi ki:

  Çok sürükleyici ve seyredilmeye değer bir senaryosu var,ilgimi çekti.izlemeye d3vam edeceğim

 8. Şükü dedi ki:

  Kesinlikle muhteşem ve izlenmesi gereken bir dizi 👏👏👏

 9. Damla dedi ki:

  Tuzak ben ce çok kötü 👎

  1. Oya dedi ki:

   Tamamen katılıyorum