Tuzak Dizisi Meral Kimdir? (Servet Pandur)

10.12.2022
2.410

Tuzak dizisi Meral kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek’in oturduğu Tuzak dizisi Tv 8’de yayınlanmaktadır. Fabrika Yapım ve Acun Medya imzalı Tuzak dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Tuzak dizisi Meral karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Meral karakterini Servet Pandur canlandıracaktır. Tuzak dizisi Meral kimdir? Meral karakterini canlandıran Servet Pandur’u yakından tanıtacağız.

Tuzak Dizisi Meral Karakteri Kimdir?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Tuzak dizisi, Meral karakteri diziye yeni katılmıştır. Ancak, 9. bölümden karşımıza çıkacak olan Meral karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Meral karakterine oyuncumuz Servet Pandur hayat verecektir.Tuzak Dizisi Meral Kimdir? (Servet Pandur)

Tuzak Dizisi Meral Kimdir?

Diziye yeni gelen Meral’i oyuncumuz Servet Pandur canlandıracaktır. Tuzak dizisinin sevenleri Meral karakterini canlandıran Servet Pandur’u da merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı Servet Pandur’u yakından tanıtacağız ve Servet Pandur kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Servet Pandur Kimdir?

27 Mart 1970 yılında Bergama’da dünyaya gelen Servet Pandur, Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 1998 yılında Çarli isimli projeyle geçen oyuncumuz özellikle Krem Karamel tiyatro oyunu ile tanınmıştır. 2010 yılının en başarılı kadın oyuncusu seçilen Servet Pandur Hâlen Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçı kadrosunda görevini sürdürmektedir. Oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Kazara Aşk dizisiyle geçmiştir.

Servet Pandur Yer Aldığı Diziler

Tuzak – 2022
Kazara Aşk – 2021
Fatma – 2021
Hizmetçiler – 2020
Bir Aile Hikayesi – 2019
Kanatsız Kuşlar – 2017-2018
Yılanların Öcü – 2014-2015
A.Ş.K. – 2013
Fatmagül’ün Suçu Ne? – 2010-2011
Bir Varmış Bir Yokmuş – 2008
Kod Adı Kaos – 2007
Yeni Evli – 2007
Hisarbuselik – 2006
Kod Adı – 2006
Ben Bir İnsan – 2002
Çarli – 1998

Servet Pandur Resmi İnstagram Hesabı

Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulununan oyuncumuz Servet Pandur’un İnstagram da 772 gönderisi ve yaklaşık 20 bin takipçisi bulunmaktadır. Servet Pandur’un resmi İnstagram hesabı: @servetpandur

Servet Pandur Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak Servet Pandur özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmamaktadır. Bundan dolayı oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Kısacası henüz evli olmayan oyuncumuz Servet Pandur’un hayatında bilinen biri yoktur.

Tuzak dizisi Meral – Servet Pandur Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Servet Pandur, Tuzak dizisinde Meral karakterini canlandıracaktır. İzleyiciler Servet Pandur’un kıyafetlerini de merak etti. Bizlerde bu nedenle Servet Pandur’un Tuzak dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve yaptığı kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Tuzak dizisi Meral kimdir? Meral karakterini canlandıran Servet Pandur’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.