Tuzak Dizisi Çiçek (Bensu Soral) Bilgileri Kıyafetleri

08.09.2022
5.244

Tuzak dizisi Çiçek karakterini yakından tanıtacağız. Fabrika Yapım ve Acun Medya imzalı Tuzak dizisinin yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek oturacaktır. Tuzak dizisi Çiçek karakteri de merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. Tuzak dizisi Çiçek karakterini yakından tanıtacağız ve Tuzak dizisi Çiçek karakteri kimdir? Tuzak dizisi Çiçek karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Tuzak Dizisi Çiçek Karakteri Kimdir?

Çiçek karakteri, Tv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Tuzak dizisinin başrolünde yer almaktadır ve Çiçek, Akın Akınözü’nün canlandıracağı Umut karakteri ile partnerdir. Tuzak dizisinde de Çiçek karakterinin inkam almak için yaptığı şeyler anlatılacaktır.Tuzak Dizisi Çiçek (Bensu Soral) Bilgileri Kıyafetleri

Tuzak Dizisi Çiçek Kimdir?

Tuzak dizisinin başrolünde yer alan Çiçek karakterine oyuncumuz Bensu Soral hayat verecektir ve Çiçek karakterini canlandıran oyuncumuz Bensu Soral da merak edilmiştir. Bizlerde oyuncumuz Bensu Soral’ı yakından tanıtacağız ve Bensu Soral kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Bensu Soral Kimdir?

31 yaşında olan Bensu Soral, 23 Mart 1991 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde grafik üzerine eğitimine devam eden Bensu Soral, kamera karşısına ilk defa 2012 yılında Yol Ayrımı dizisiyle geçmiştir. Dizide canlandırdığı Ayşe karakteri ile büyük beğeni toplayan ve ertesi yıl Vicdan dizisinde yer alan Bensu Soral daha önce İçerde, Boynu Bükükler, Tatlı Küçük Yalancılar, Vicdan, Cam Tavanlar gibi başarılı projelerde de yer almıştır.Tuzak Dizisi Çiçek kimdir (Bensu Soral)

Bensu Soral Yer Aldığı Diziler

2012 Yol Ayrımı – Ayşe
2013-2014 Vicdan – Müge
2014 Boynu Bükükler – Miray
2015 Tatlı Küçük Yalancılar – Aslı
2016-2017 İçerde – Melek Yılmaz
2021 Cam Tavanlar – Leyla
2022 Tuzak – Çiçek

Bensu Soral Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz Bensu Soral resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 379 gönderisi ve 4,8 milyon takipçisi bulunan popüler oyuncumuz Bensu Soral’ın resmi İnstagram hesabı: @bensusoral

Bensu Soral Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Bensu Soral’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Bensu Soral, 29 Eylül 2018 tarihinde iş adamı sevgilisi Hakan Baş ile dünya evine girmiştir. Ünlü çift geçtiğimiz yıl evliliklerinde bir kriz yaşamış olsa da bu krizi atlatmışlardır ve evliliklerine devam etmektedir.

Tuzak Dizisi Çiçek – Bensu Soral Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Bensu Soral oldukça şık parçalar seçmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun sevenleri tarafından onun giydiği kıyafetler de merak edilmek de. Bizlerde Bensu Soral’ın Tuzak dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ile elbiselerini marka ve fiyat vererek sizlerle paylaşacağız.

Tuzak dizisi Çiçek karakterini ve Tuzak karakterine hayat veren oyuncumuz Bensu Soral’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Semra dedi ki:

    Bugün giydiği mavi çizgili gömlek markasını öğrenmek istiyorum