Tuzak Dizisi Çekim Yerleri Neresi Mahalle Ev Nerede?

15.09.2022
3.990

Tuzak dizisi çekim yerleri neresi? Tuzak dizisi nerede çekiliyor mahalle ve ev nerede? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Fabrika Yapım ve Acun Medya imzalı Tuzak dizisi yakında Tv 8 ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Senaryosunu Eylem Canpolat’ın yazdığı Tuzak dizisinin nerede çekildiği de merak edildi. Bizlerde, Tuzak dizisi nerede çekiliyor, dizinin çekim yerleri neresi? Tuzak dizisi mahalle ve ev nerede? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Tuzak Dizisi Nerede Çekiliyor?

Tuzak dizisinin 1. bölümü 19 Ekim 2022 çarşamba günü Tv8 de başladı. İlk bölümde Atina çekimleri damga vurdu. Yunanistan’ın başkenti olan Atina’da çekilen Tuzak dizisinin bazı sahneleri izleyicide merak uyandırdı. İşte Tuzak dizisinin yurtdışı çekimlerinin yapıldığı Atina kentinden görüntüler:Tuzak Dizisi Çekildiği mekanlar

Tuzak Dizisi Çekildiği mekanların başında Atina şehri geliyor:Tuzak Dizisi hangi ülkede şehirde çekiliyor

Yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek’in oturacağı Tuzak dizisi nerede çekildiği de merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. Tuzak dizisi İstanbul’da yapılan çekimleri maliyetinin daha düşük olması, oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi sebeplerden dolayı burada çekilecektir. Yeni proje Tuzak dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı semt ve sokağı kullanılacaktır.Tuzak Dizisi Çekim Yerleri Neresi

Tuzak Dizisi Mahalle ve Ev Neresi?

Tuzak Dizisi gökdelen manzarası neredeBaşrolünde Bensu Soral, Sıla Türkoğlu ve Akın Akınözü’nün yer aldığı Tuzak dizisi İstanbul ilimizde çekilecektir. İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi sebeplerden dolayı Tuzak dizinin çekimlerinde de diğer dizilerde olduğu gibi İstanbul tercih edilmiştir. Tuzak dizisi başlamadığı için dizinin İstanbul’un hangi mahallesinde geçtiği ve dizide ki evin İstanbul’un hangi semtinde olduğu bilinmemektedir.

Tuzak Dizisi Çekim Yerleri

Tuzak Dizisi nerede çekiliyorBol aksiyonlu ve entrikalı bir dizi olan Tuzak dizisinin çekimleri önümüzdeki günlerde İstanbul’da başlayacaktır. Ancak, Tuzak dizisi henüz başlamadı için dizide anlatılan ana hikayeni İstanbul’un neresinde geçtiği bilinmemektedir. Bizler, ilerleyen günlerde Tv 8’de başlayacak olan Tuzak dizisinde anlatılan ana hikayenin İstanbul’un hangi yerinde çekileceğine sayfamızda paylaşacağız.

Tuzak dizisi çekim yerleri neresi? Tuzak dizisi mahalle ve ev nerede? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Nesrin Yapa dedi ki:

    Şimdilik çok güzel oyuncular çok başarılı Çarşamba gününü merakla bekliyoruz