Tutunamayanlar Dizisine Gelen Yeni Oyuncular (Keloğlan – Yunus Emre)

TRT 1’de salı akşamları ekranlara gelen sevilen absürt komedi dizisi Tutunamayanlara yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Dizinin 5. bölümünde Tutunamayanlara iki oyuncu daha dahil oldu. Tutunamayanlar dizisine Keloğlan ve Yunus Emre karakterleri dahil oldu. Bizde burada sizler için Tutunamayanlar dizisinde Keloğlan kimdir hangi oyuncu canlandırıyor ve Yunus Emre rolündeki oyuncumuz hakkında detaylı bilgiler verelim istedik. Tutunamayanlar Dizisi Oyuncuları Kimler?

Tutunamayanlar Dizisine Gelen Yeni OyuncularTutunamayanlar Dizisine Gelen Yeni Oyuncular

Salı akşamlarının TRT ekranında komedi içerikli dizisi Tutunamayanlar sürekli yeni oyuncuları geldiği renkli bir sete sahne oluyor. Tutunamayanlar Dizisinde her hafta yeni oyuncuların da dahil olmasıyla birlikte bizde diziye yeni gelen oyuncular kimler, kadroya dahil olan karakterleri burada sizlerle paylaşalım istedik. İşte Tutunamayanlara gelen yeni oyuncu karakterleri:

Arda Kural – Küçük Prens

Arda Kural uzun bir aradan sonra TRT ekranlarının salı akşamları yayınlanan komedi dizisi Tutunamayanlara dahil oldu. Küçük Prens karakteri olarak ekrana gelecek olan Arda Kural hakkında detaylı bilgiler için Tıklayın >> Tutunamayanlar Küçük Prens Kimdir?Tutunamayanlar dizisi Küçük Prens kimdir

Atakan Özyurt – Keloğlan

Tutunamayanlar Dizisi yeni giren oyuncuların başında Keloğlan karakteri yer alıyor. Sosyal medyada paylaştığı komik videoları ile 4.5 milyon takipçisi bulunan Atakan Özyurt Tutunamayanlar dizisinde Keloğlan karakterine hayat verecek. Bu kadar çok hayranı olan bir youtuberin dizide oynaması reytinglere nasıl etki edecek izleyip göreceğiz. Atakan Özyurt dizide sürekli mi oynayacak yoksa konuk oyuncu olarak mı geldi henüz bilinmiyor. Atakan Özyurt bakalım dizide Keloğlan karakterini nasıl canlandıracak izleyici beğenecek mi? Oyuncu daha önce Kafalar Karışık isimli sinema filminde başrolde oynamıştı. Atakan Özyurt Tutunamayanlar dizisinde Keloğlan rolünü canlandıracak.

Tutunamayanlar Dizisi Keloğlan rolü kimRuhi Sarı – Yunus Emre

Salı günleri Ramo dizisinde izlediğimiz ünlü oyuncu Ruhi Sarı, yine salı günleri ekrana gelen TRT de yayınlanan Tutunamayanlar dizisinin 6. bölümünde diziye girecek ve Yunus Emre karakterini canlandıracak. Ruhi Sarı daha önce de bir çok dizide çeşitli rolleri canlandırmış olan başarılı ve dizilerin aranan oyuncularından birisi. Show TV’de salı günü yayınlanan Ramo dizisinde de rol alan başarılı oyuncu Ruhi Sarı, böylelikle aynı günde ekrana gelen iki dizide birlikte rol alan ilk oyuncu olacak. Ruhi Sarı Tutunamayanlar dizisinde Yunus Emre rolünde oynayacak.

Tutunamayanlar Dizisi Yunus Emre kimdirTutunamayanlar Dizisine yeni gelen katılan oyuncular oldukça buraya ekleyeceğiz ve dizinin kadrosundaki değişiklikleri duyuracağız burada. Ayrıca Tutunamayanlar Dizisinden çıkan ayrılan oyuncular olursa onları da bu sayfada sizlere duyuracağız. Sizce Tutunamayanlar Dizisine katılan Keloğlan ve Yunus Emre karakterleri diziyi olumlu etkiler mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler