Tutunamayanlar Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl, İzlendi mi Tutuldu mu?

Trt1 ekranlarında 7 Ocak 2020 Salı günü başlayan Tutunamayanlar Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl, Tutunamayanlar İzlendi mi Tutuldu mu? konularında merak edilen tüm reyting sonuçlarını ve Tutunamayanlar dizisi ile ilgili salı günü alacağı izlenme oranlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Tutunamayanlar dizisi oldukça zorlu bir gün de salı günü TRT ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Ancak salı günleri eşkıya kadın Hekimoğlu çocuk gibi birçok önemli dizi bulunduğu için Tutunamayanlar dizisinin nasıl bir reyting alacağı da oldukça merak ediliyor.

Tutunamayanlar Nasıl Reyting Aldı? Tutunamayanlar dizisi tutunacak görünüyor. Reytinglerde Tutunamayanlar ekrana iyi bir başlangıç yaptı. 7 Ocak Salı günü Tutunamayanlar bu fırsatı iyi değerlendirdi ve hem AB hem de ABC1 kategorilerinde 2. sırada kendisine yer buldu. Tutunamayanlar Total reytinglerde ise 6. sırada bulunuyor. Dizi en iyi reytingi AB grubunda 7.63 ile alırken, ABC1’de 6.56’lık bir oran yakaladı. Total reytingi ise 4.80 olarak geldi. Bu rakamlar Tutunamayanlar dizisinin çok iyi bir başlangıç yaptığına işaret ediyor.

Tutunamayanlar Dizisi Reyting Sonuçları:

7 Ocak 2020 salı günü ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Tutunamayanlar dizisinin almış olduğu reyting sonuçlarına ab ve Total reytinglerini burada sizlere detaylı bir şekilde yazmaya çalışacağız. Tutunamayanlar dizisi bakalım reytinglerde tutunabilecek mi beklediği reyting oranını alabilecek mi izlenme oranlarında diğer dizilere göre kaçıncı sırada yer alacak oldukça merak edilirken TRT genellikle dizileri için reyting kaygısı gütmeyen uzun vadeli dizilere onay verdiği için Tutunamayanlar dizisi düşük reytingler alsa bile uzun süre devam edecektir diye düşünüyoruz. Tutunamayanlar dizisinin 7 Ocak 2020 salı günü ve 14 Ocak 2020 salı günü alacağı ikinci bölüm reyting sonuçlarını detaylı ve karşılaştırmalı olarak sizlere bu sayfada sunmaya çalışacağız.

Tutunamayanlar Dizisi Ab total reytingleriTutunamayanlar İzlendi mi Tutuldu mu?

Bildiğiniz üzere yeni yılla birlikte özel kanallardaki bazı diziler yeni yıla başlarken 2 haftalık ara vererek izleyicilerini beklettikleri için Tutunamayanlar dizisi bu konuda avantaj kazanabilir ve diğer diziler yayınlanmazken başlaması ve devam etmesi ile iyi bir seyirci kitlesi toplayabilir. Tutunamayanlar dizisinin ilk 2 hafta iyi bir izleyici toplaması halinde ve dizinin beklentilerin üzerinde reyting sonuçlarına ulaşması sonucunda uzun süre devam edebilmesi mümkün gözüküyor. Gerçi TRT hemen dizilerine erken final yaptıracak bir kanal değil..

Tutunamayanlar dizisi izlendi mi tutuldu mu izleyici tarafından beğenildi mi gibi sorulara dizinin almış olduğu reytingler en güzel cevabı verecektir. Aynı zamanda Tutunamayanlar dizisinin tekrarları da oldukça önem arz ediyor çünkü diziyi izleyemeyen ya da kaçıranlar için sık sık tekrar bölümlerinin yayınlanması izleyiciye kendisini anlatması bakımından ve yeni insanlara ulaşmak bakımından oldukça önem arz ediyor. Tutunamayanlar dizisi izlendi mi beğenildi mi seyirci tarafından nasıl göründü reyting oranları ve izlenme sonuçlarına göre bu sayfada sizlere yazmaya ve son dakika gelişmesi olarak bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Tutunamayanlar reytingleri 7 Ocak 14 OcakTutunamayanlar Dizisini Beğendiniz mi?

İlk tanıtım fragmanı ile görücüye çıkan Tutunamayanlar dizisinin ilk bölümü oldukça komik geçeceğe benziyor. Son dönemlerde komedi alanında hiç bir dizi özel kanallarda yayınlanmazken sadece TRT ekranlarında kalk gidelim dizisi 3 sezondur ekrana gelmeye devam ediyor. Tutunamayanlar dizisi İstanbul’da ötekileşmiş arkadaşsız kalmış ya da itilip kakılmış bütün insanları ön plana çıkarmaya çalışan güzel bir komedi dizisi olacak gibi görülüyor.

Salı günleri hangi diziler yayınlanıyor şöyle kısa bir bakacak olursak kadın dizisi dram alanında 3 sezondur devam ediyor eşkiya dizisi ise 5. sezonuyla ekrana geliyor ve dizi bir mafya dizisi. Star TV ekranlarında yayınlanan çocuk dizisi ise tam bir dram dizisi olarak düşük reytingler ile yoluna devam ederken Kanal d ekranlarındaki Hekimoğlu dizisi ise yeni dizilerden birisi ve ortalama 5 civarında reyting ile yoluna devam ediyor. Hiç bir dizi komedi dalında olmadığı için Tutunamayanlar dizisinin reytinglerde göstereceği başarı oldukça merak ediliyor çünkü hiçbir kanalda komedi üzerine dizi yayınlanmıyor bu nedenle Tutunamayanlar dizisinin şansını yüksek görüyoruz. Sizler de Tutunamayanlar dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi diziyi beğendiniz mi izlemeye değer mi uzun süre devam eder mi bu konulardaki yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazmayı ihmal etmeyiniz.

Tutunamayanlar İzlendi mi Tutuldu muTutunamayanlar Dizisi Kaç Bölüm Sürer Sizce?

Tutunamayanlar dizisinin kaç bölüm süreceği ne kadar devam edeceğine dair kesin bir bilgi elimizde bulunmasa da genellikle TRT dizileri ne uzun süre sahip çıkan ve sahip çıktığı dizileri reytingleri düşük çıksa bile hemen erken final yaptırmayan bir devlet kanalı olarak bilinir. Mesela kalk gidelim dizisi çok yüksek reytingler almasa bile 3 sezondur devam ediyor veya başka bir örnekle pazartesi günleri yayınlanan vuslat dizisi almış olduğu düşük reytinglere rağmen hemen erken final yaptırılmadığı gibi iki sezondur yayınlanmaya devam ediyor. Bu da gösteriyor ki Tutunamayanlar dizisi düşük reytingler alsa bile TRT ekranlarında uzun süre devam edecek en azından sezon sonuna kadar kesinlikle devam edeceğini ve 20 bölüme kadar ulaşacağını tahmin ediyoruz.

Tutunamayanlar 20. bölümden sonra yaz tatiline girer mi sezon finali yaparak yaz tatilinde ekrana ara verdikten sonra Eylül 2020’de ikinci sezonuyla Tutunamayanlar dizisi yeniden başlar mı onu da zamanla göreceğiz. Ancak diğer dizilere bakarsak TRT Tutunamayanlar dizisine de uzun süre katlanabilir ve dizi eğer ciddi bir reyting oranı alırsa kesinlikle yeni sezonda da devam edecek diye düşünüyoruz. Tutunamayanlar dizisinin tüm oyuncuları için Tıklayın >> Tutunamayanlar dizisi  Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Tutunamayanlar Dizisi Reyting Sonuçları NasılTutunamayanlar Dizisi Hakkında İzleyici Yorumları Görüşleri:

İlk bölümü ile 7 Ocak 2020 salı günü ekrana gelecek olan Tutunamayanlar dizisi ikinci bölümü ile 14 Ocak 2020 salı günü 3 bölümü ise 21 Ocak salı günü kaldığı yerden devam edecek. Genellikle ilk 3 bölüm dizilerin ömrünü de ortaya çıkaran bölümler olduğu için alacağı reyting oranları ve izleyici gözündeki yorumlar görüşler oldukça önem arz ediyor. Biz de bu konumuzda Tutunamayanlar dizisi hakkında izleyiciler neler düşünüyor yorum ve görüşlerini aşağıdaki yorum kısmına yazarak Tutunamayanlar dizisini nasıl buldunuz, Tutunamayanlar dizisini beğendiniz mi uzun süre devam eder mi gibi sorulara vereceğiniz yanıtları oldukça merak ediyoruz. Lütfen aşağıdaki yorum kısmına Tutunamayanlar dizisi ile ilgili yorumlarınızı ve görüşlerinizi izleyici gözüyle yazınız.

Tutunamayanlar Dizisi Ab ve Total Reyting Oranları:

Tutunamayanlar dizisinin Ab ve Total reyting sonuçlarını izlenme oranlarını burada sizlere detaylı bir şekilde yazarak Tutunamayanlar dizisinin 7 Ocak salı 14 Ocak salı 21 Ocak salı ve 28 Ocak 2020 salı günlerinde alacağı reyting sonuçlarını detaylı bir şekilde sizlere aktarmak ve dizinin nasıl bir reyting oranına ulaştığını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Tutunamayanlar dizisinin AB ABC ve Total reyting oranlarını nasıl bir izlenme oranı ve sıralaması aldığını sizlerle burada paylaşacağız. Lütfen sizler de Tutunamayanlar dizisini nasıl bulduğunuzu reytinglerde nasıl bir beklentinizin olduğunu aşağıya yorum olarak yazınız.

Tutunamayanlar Dizisi hakkında izleyici yorumları ve görüşlerini bekliyoruz..

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler