Tutunamayanlar Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Mekanları Set Neresi Nasıl Gidilir?

31.12.2019
242

Tutunamayanlar Dizisi Nerede Çekiliyor dizinin mekanları neresi İstanbul’da hangi ilçelerde Tutunamayanlar dizisinin çekimleri yapılıyor gibi merak edilen sorulara yanıt vermek ve TRT ekranlarında izleyeceğimiz 7 Ocak 2020 salı gününden itibaren yayınlanacak olan Tutunamayanlar dizisinin çekim mekanları nerelerde çekiliyor hangi il ilçe gibi merak edilen tüm sorulara detaylı bir şekilde resimleri ile birlikte bu sayfada yanıt vermek istiyoruz. Tutunamayanlar Dizisi İstanbul Beykoz’da bulunan Kundura fabrikasındaki dizi film platosunda çekimlerine başladı.

Tutunamayanlar dizisi nerede çekiliyor 2. bölümTutunamayanlar Dizisi 2.Bölüm Nerede Çekiliyor? sorusuna hemen İstanbul sahilleri cevabını verelim. Tutunamayanlar Dizisi 2.Bölümde Üsküdar açıklarında sahilde yürüyüş yapılan yerler görülüyor fragmanda.

Tutunamayanlar Dizisi Nerede Çekiliyor?Tutunamayanlar Dizisi Nerede Çekiliyor hangi mahalle

Tutunamayanlar dizisi TRT ekranlarında 2020 yılında yayınlanmaya başlayacak ilk dizi olarak göze çarparken geçtiğimiz hafta erken final yapan elimi bırakma dizisinin yayınlanmış olduğu salı günleri yayınlanacak olan Tutunamayanlar dizisinin komedi dalında son yıllarda çekilmiş en güzel dizilerden birisi olması bekleniyor. Uzun süredir komedi üzerine bir dizi göremediğimiz ekranlarda oldukça zevkli seyretmeye değer bir dizi olarak Tutunamayanlar dizisinin merak edilerek çok fazla seyirci toplayacağını ve bu seyircilerinde Tutunamayanlar dizisinin nerelerde çekildiğini hangi mekanlarda hangi şehrimizde çekimlerinin yapıldığını merak edeceğini düşünüyoruz.

Tanıtım fragmanını izlediğimiz Tutunamayanlar dizisinin çok fazla nerede çekildiğini göremesek bile özellikle İstanbul’da kenar mahallelerde bir cadde üzerinde belediye otobüs durağında tanıtım fragmanının çekildiğini görsek de buranın neresi olduğuna dair bir fikir edinemedik. Tutunamayanlar dizisinin nerede çekildiğini hangi mekanların kullanıldığını ve Tutunamayanlar dizisinin çekim setinin neresi olduğunu tam olarak bilenler lütfen aşağıdaki yorum kısmına yorum ve görüşlerini yazabilir dizinin çekildiği il ve ilçe hakkında hatta mahalle hakkında yorumlarınızı beklediğimizi buradan belirtelim. Tutunamayanlar Dizisi oyuncuları kimler Tıklayın >> Tutunamayanlar Dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

Tutunamayanlar Dizisinin çekildiği yer mekan neresiTutunamayanlar Dizisi Çekim Mekanları Set Neresi Nasıl Gidilir?

Tutunamayanlar dizisinin TRT ekranlarında yayınlanmaya başlayacağı 7 Ocak 2020 salı gününden itibaren Tutunamayanlar dizisi 1. Bölüm nerede çekildi 14 Ocak 2020 salı günü yayınlanan Tutunamayanlar dizisi ikinci bölümü çekim yerleri neresi ya da Tutunamayanlar dizisi 3. Bölüm nerede çekiliyor hangi semtte hangi mahallede gibi merak edilen sorulara burada yanıt vermek ve yeni gelen tanıtım fragmanları ile konumuzu çeşitlendirmek istiyoruz. Sizlerde şahit olduğunuz çekimler varsa ve Tutunamayanlar dizisi ile ilgili çekim yerleri hakkında bilginiz varsa lütfen aşağıya yorum olarak yazarak konumuza katkıda bulunabilirsiniz.

TRT ekranlarında yayınlanacak olan Tutunamayanlar dizisinin çekildiği yerler nereler hangi mekanlarda Tutunamayanlar dizisi çekiliyor mahalle nerede ev Konak neresi gibi merak edilen tüm sorulara bu sayfada yanıt vermek istiyoruz. Sizler de bildiğiniz gördüğünüz yerleri lütfen aşağıya yazarak Tutunamayanlar dizisi nerede çekiliyor konumuza destek olunuz şimdiden teşekkürler.

Tutunamayanlar Dizisi Nerede Çekiliyor, Tutunamayanlar Çekim Mekanları Set Neresi Nasıl Gidilir? Tutunamayanlar dizisi hangi mahallede çekiliyor veya Tutunamayanlar dizisinde oyuncu olmak için ne gerekiyor nasıl oyuncu olabilirim sorularına zamanla yanıtlar vermeye devam edeceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.