Tutunamayanlar Dizisi Küçük Prens Kimdir? Arda Kural Bilgileri

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan Arda Kural Tutunamayanlar dizisi ile geri dönüyor. TRT 1 ekranlarında salı akşamları ekrana gelen Tutunamayanlar dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Geçmiş yıllarda yerli Leonardo DiCaprio lakabı ile anılan ünlü oyuncu Arda Kural uzun süre geçirmiş olduğu hastalık nedeniyle ekranlardan uzak kalmıştı. Şimdi setlere geri dönüyor.

Arda Kural Tutunamayanlar dizisinde Küçük Prens

Şimdi yeni bir diziyle beyaz bir sayfa açmak isteyen Arda Kural TRT ekranlarında yayınlanan Tutunamayanlar dizisinin kadrosuna dahil oldu. Yaptığı açıklamada ben de tutunamayan bir insanım bu yüzden Tutunamayanlar dizisine tutunmaya geldim diye açıklama yapan Arda Kural Küçük prens karakteri olarak dizide oynamaya başlayacak. Küçük prens nasıl bir karakter olacak Arda Kural bu rolü nasıl oynayacak gibi merak edilen soruları dizi izledikçe görmeye başlayacağız.

Tutunamayanlar dizisi Küçük Prens kimdirTutunamayanlar dizisi Küçük Prens rolü Arda Kural 

Şimdi sizler için kısaca Arda Kural kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı sorularına yanıt vermek ve oyuncunun geçmişi hakkında kısa bir özet yazmak istiyoruz. Tutunamayanlar dizisindeki Küçük prens karakterini canlandıran Arda Kural hakkında merak edilen bilgileri sizlere hemen sunmak istiyorum.

Arda Kural kimdir? kısa bilgileri

Arda Kural 12 Nisan 1980 tarihinde Yalova ilimizde dünyaya gelmiştir. Arda Kural meslek lisesinde eğitim görmüş ve kimya üzerine almış olduğu eğitim sonrasında tiyatro ve oyunculuğa olan merakı nedeniyle bir takım eğitimler almıştır. Arda Kural 19 yaşında roman tiyatrosunda tiyatrocu olarak yer almaya başlamış genç yaşında birçok tiyatroda yer almış ve sahneye çıkmıştır.

Tutunamayanlar Küçük Prens Arda KuralArda Kural’ın Oynadığı dizi ve filmler:

Tiyatroda göstermiş olduğu başarının ardından hem yakışıklılığı hem de rol kabiliyeti nedeniyle Leonardo DiCaprio’ya benzetilmiş ve kısa bir süre sonra da televizyon dizilerinde kendisine yer bulmaya başlamıştır. Arda Kural ilk olarak eyvah kızım büyüdü dizisinde yer almış daha sonra da lise defteri, emret komutanım, dur yolcu gibi bir çok dizide yer almıştır. Diziler dışında birçok filmde de izlediğimiz Arda Kural Beyza’nın kadınları, banyo, gelecekten bir gün gibi filmlerde rol almıştır. Not:>> Tutunamayanlar Dizisine Gelen Yeni Oyuncular

Arda Kural’ın hastalığı hakkında bilgiler:

Arda Kural daha sonra yaşamış olduğu sağlık problemleri nedeniyle dizi ve film sektöründen bir süre uzakta kalmış 2012 yılında psikolojik rahatsızlıkları nedeniyle Bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde tedavi görmüştür. Daha sonra psikolojik sorunları devam eden Arda Kural 2015 yılında ailesinden uzaklaştırılmış, evden atılmış hatta yaşamış olduğu bahçeden bile uzaklaştırılarak Büyükçekmece’de bir kafede yaşamaya başlamıştır.

Daha sonra kendine çeki düzen veren ve rahatsızlığını büyük ölçüde atlatan Arda Kural TRT ekranlarında salı akşamları yayınlanan Tutunamayanlar dizisinin kadrosuna dahil olmuş ve ekip arkadaşları tarafından hoş geldin Arda Kural notu düşülerek Arda Kural’ın yeniden ekranlara döneceğini açıklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde Tutunamayanlar dizisinin kadrosuna Küçük Prens olarak dahil olan ve çekimlere başlayan Arda Kural oldukça keyifli ve neşeli görünüyor.

Arda Kural Tutunamayanlar dizisinde Küçük PrensBakalım Tutunamayanlar dizisinde Küçük prens rolü ile izleyicinin sevdiği beğendiği Arda Kural’ı yeniden izleyecek miyiz hep beraber göreceğiz. Sizlerde Arda Kural ve Küçük prens karakteri hakkında yorumlarınızı lütfen aşağıya yazınız.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Arda kural ın adına çok sevindim eskiden ekranlarda gördüğümüz gibi tekrar başarılı oyuncuyu dizilerde görmek hepimiz için çok güzel bir haber

Etiketler