Tutunamayanlar Dizi Tekrarları Ne Zaman? TRT Gün ve Saat Bilgileri Burada

TRT ekranlarında 7 Ocak 2020 salı günü başlayacak olan Tutunamayanlar dizisinin hangi günler yeniden ekrana geleceği tekrarlarını ne zaman olacağı oldukça merak ediliyor. Salı günü yayınlanacak olan eşkıya kadın çocuk ve Hekimoğlu gibi dizilerden fırsat bulamayanlar TRT 1’de ekrana gelen Tutunamayanlar dizisinin ilk bölümünü kaçıranlar veya sonraki bölümlerde Tutunamayanlar dizisini yeniden tekrarını izlemek isteyenler TRT 1’in yeni dizisi ‘Tutunamayanlar’ın tekrarları ne zaman yayınlanacak? diye meraklı sorulara hemen yanıt verelim.

Tutunamayanlar Dizisinin Tekrarları Ne Zaman?

TRT 1’in sevilen dizisi ”Tutunamayanlar” tekrarlarıyla TRT 1’de! Başrollerinde; Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu, Bülent Çolak, Yeliz Kuvancı, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Özlem Tokaslan, Dilek Çelebi, Uğur Serhan, Sahra Kübra Gümüş, Naz Özgülüş, Barış Yıldız ve Zafer Algöz gibi isimlerin yer aldığı dizi tekrarlarıyla hafta içi her gün ekranlarda olacak. ”Tutunamayanlar” tekrar bölümleriyle Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 11.30’da TRT 1‘de!

Tutunamayanlar Dizisinin tekrar gün ve saatleriTutunamayanlar Dizi Tekrarları Ne Zaman?

7 Ocak 2020 salı günü ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Tutunamayanlar dizisinin tekrar bölümü dizinin yayınlanmasının hemen ardından yine 7 Ocak salı günü saat 22.00 da yeniden ekrana gelecek. TRT yeni dizisini daha çok kitleye ulaştırabilmek için hafta içi ve hafta sonu birçok defa tekrarlarını yayınlayarak Tutunamayanlar dizisinin herkes tarafından izlenmesini ve gününde saatinde izleyemeyen herkesi farklı gün ve saatlerde yayınlayarak bu komedi dizisinden herkesin nasip gelmesini hedefliyor.

Liste günceldir.

Tutunamayanlar 18 Şubat Salı Saat 20.00
Tutunamayanlar 21 Şubat Cuma Saat 01.30
Tutunamayanlar 22 Şubat Cumartesi Saat 10.35-12.25- 13.50-15.45-17.15
Tutunamayanlar 22 Şubat cumartesi 01.00-02.30
Tutunamayanlar 23 Şubat pazar Saat 23.15

Tutunamayanlar 28 Ocak Salı Saat 20.00
Tutunamayanlar tekrar 30 Ocak Perşembe Saat 23.15
Tutunamayanlar 31 Ocak Cuma Saat 01.30
Tutunamayanlar 1 Şubat Cumartesi Saat 16.40
Tutunamayanlar 1 Şubat Cumartesi Saat 01.00

Tutunamayanlar 4 Şubat Salı Saat 20.00
Tutunamayanlar 6 Şubat Perşembe Saat 01.25
Tutunamayanlar 9 Şubat Pazar Saat 14.30

Tutunamayanlar dizisinin yapımcılığını Ahmet Tarık Güven’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Osman Nail Doğan’ın oturduğu dizinin başrollerinde; Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu, Şinası Yurtsever, Bülent Çolak, Yeliz Kuvancı, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Özlem Tokaslan, Dilek Çelebi, Uğur Serhan, Sahra Kübra Gümüş, Naz Özgülüş, Barış Yıldız ve Zafer Algöz gibi isimler yer alıyor. Tutunamayanlar dizisinin tekrar bölümleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere birçok defa tekrarları yayınlanacak.

Tutunamayanlar Dizi Tekrarları Ne ZamanTutunamayanlar Dizisinin Tekrar Bölümleri Ne Zaman?

“Tutunamayanlar” ilk bölümüyle 7 Ocak 2020 Salı akşamı 20.00’de TRT 1’de. Tutunamayanlar dizisinin ilk bölüm tekrarı ise 7 Ocak salı günü saat 22.00 da yine TRT ekranlarında yayınlanacak.ertesi günler dizinin tekrarları başlayacak ve çarşamba günü gece yarısı 00.15 de Tutunamayanlar dizisinin tekrarı ekrana gelirken Perşembe günü 22.45 de Tutunamayanlar dizisinin tekrarı yayınlanacak. Tutunamayanlar dizi cuma günü yeniden ekrana gelecek ve saat 10.00 ile gece 01.30 da izleyicilere yeniden sunulacak.

TRT ekranlarında 7 Ocak salı günü başlayan Tutunamayanlar dizisinin tekrarlarının ekrana geleceği saatleri ve günleri bir kez daha yazalım: Tutunamayanlar Dizi Tekrarlarının gün ve saatleri:
Salı: 21.45
Çarşamba: 00.15
Perşembe: 22.45
Cuma: 10.10 – 01.30

Tutunamayanlar 14 Ocak Salı Saat 20.00
Tutunamayanlar 15 Ocak Çarşamba Saat 00.20
Tutunamayanlar tekrar 16 Ocak Perşembe Saat 22.45
Tutunamayanlar 17 Ocak Cuma Saat 01.30
Tutunamayanlar 18 Ocak Cumartesi Saat 17.20
Tutunamayanlar 18 Ocak Cumartesi Saat 01.20
Tutunamayanlar 19 Ocak Pazar Saat 15.15

Yayın akışı güncellendikçe tekrar saatleri konuya eklenecektir. Tutunamayanlar dizisi hafta içi tekrar bölümlerinin ardından hafta sonu da özellikle gece yarılarında sonra merak eden izleyiciler için TRT ekranlarında tekrarlarıyla ekrana gelmeye devam edecek. 2020 yılında ilk başlayan dizilerden birisi olacak olan Tutunamayanlar dizisinin TRT ekranlarında izlenip izlenmeyecek reyting alıp almayacağı da oldukça merak konusu oldu. Onu da sizler için hazırladığımız Tutunamayanlar dizisi reyting sonuçları konumuza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Tutunamayanlar Dizisi hangi gün Trt tekrarıAyrıca Tutunamayanlar dizisinin hangi şehrimizde hangi semtte veya mahallede çekildiğini merak edenler için Tutunamayanlar dizisinin çekim yerleri neresi nerede çekiliyor gibi merak edilen soruları bu konumuzda sizlere açıklamaya çalıştık ve resimli bir şekilde Tutunamayanlar dizisi nerede çekiliyor sorusuna cevap vermeye gayret ediyoruz. Tutunamayanlar dizisinin tüm oyuncu kadrosunun sizler için detaylı bir şekilde Tutunamayanlar dizisinin oyuncuları kimler başlığı altında sizlere sunduk. Keyifli bir dizi olacağını düşündüğümüz ve komedi alanında uzun süredir yayınlanmayan dizilerin 2020 yılında daha daha sayısı artacaktır diye umuyoruz. Tutunamayanlar dizisi bu konuda bir başlangıç yapacak ve belki de bundan sonra birçok kanalda farklı komedi içerikli dizi programları ekrana gelmeye başlayacaktır.

Sizler de Tutunamayanlar dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir Tutunamayanlar dizisini beğendiniz mi izlemeye değer mi nasıl buldunuz uzun süre devam eder mi yoksa erken final mi yapacak gibi merak edilen sorulara yanıt vererek Tutunamayanlar dizisinin hem tekrar bölümlerini hem de yeniden ekrana geleceği gün ve saatleri yayınladığımız bu sayfada tüm görüşlerinizi ve dizi ile ilgili merak ettiklerinizi aşağıya yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Tutunamayanlar Dizisi 1. Bölüm Tekrarını full video izle

Tutunamayanlar Dizisi 2. Bölüm Tekrarı full video izle

Etiketler