Tutku Dizisi (360 Tv) Saanjh Matur Kimdir? Dini, Sevgilisi (Aneri Vajani)

Bu konumuzda sizlere 360 Tv de yayınlanan ve sevilerek izlenen Hint dizisi Tutku’nun başrol oyuncularından biri olan, güzel oyuncu Anari Vajani’yi ve dizide hayat verdiği Saanjh Mathur karakterini yakından tanıtacağız. 2016 yılında Hindistan da gösterime giren dizi 2017 yılında bitmiştir. Fakat diziye duyulan ilgi çok büyük olduğu için dizi 2020 yılında 2 sezonuyla tekrar başlamıştır. Fakat pandemiden dolayı şuan çekimler ertelenmiştir. Birçok ülkede merakla izlenen dizi bizim ülkemizde de severek takip edilmektedir. Izleyiciler tarafından dizinin başrol oyuncularından biri olan Anari Vajani ve Tutku dizisinde hayat verdiği Saanjh Mathur karakteri de merak edilmiştir. Bizde sizler için güzel oyuncuyu ve dizide hayat verdiği Saanjh Mathur karakterini yakından tanıtacağız.

Tutku Dizisi Saanjh Mathur Karakteri Kimdir?

Suman ve Prem’in kızı olan Saanjh Mathur, Shubh’la da kardeştir. Arjun’un en iyi arkadaşı olan Saanjh Mathur’u, Arjun’un eski eşi olan ve hâlâ ona saplantılı aşık olan Maya Mehrotra kıskanmaktadır. Saanjh, Maya’ya göre çok sıcak kanlı, eğlenceli ve sevecen biridir.Tutku Dizisi Saanjh Matur Kimdir

Tutku Dizisi Saanjh Mathur Kimdir?

360 Tv de yayınlanan Hint dizisinde Saanjh Mathur karakterine güzel oyuncu Anari Vajani hayat vermektedir. İzleyiciler tarafından bu karakter kadar bu karaktere hayat veren oyuncuda oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için Anari Vajani’yi daha yakından tanıtacağız ve Anari Vajani Kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Anari Vajani Kimdir?

26 yaşında ki genç oyuncu 26 Mart 1996 yılında doğmuştur. Üniversite eğitimini Seth Juggilal Poddar Academy, Mumbai de alan oyuncu, Kamera karşısına ilk defa 2012 yılında Kaali – Ek Punar Avatar televizyon dizisiyle geçmiştir, dizide hayat verdiği Paakhi karakteriyle büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Crazy Stupid Ishq dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Bugüne kadar birçok başarılı projede yer alan oyuncu, kariyerinde ki asıl çıkışı ise Beyhadh’ta Saanjh Mathur karakteri, Silsila Badalte Rishton Ka’da Pari Malhotra ve Pavitra Bhagya’da Pranati Mishra karakteri sayesinde yakalamıştır ve tanınmıştır.

Anari Vajani Rol Aldığı Diziler

2012-Kaali – Ek Punar Avatar Paakhi
2013-Crazy Stupid Ishq Shanaya
2014–2015-Nisha Aur Uske Cousins Nisha Gangwal
2015-Pyaar Tune Kya Kiya Aarushi
2015-Yeh Hai Aashiqui
2016–2017-Beyhadh Saanjh Mathur
2018-Laal Ishq Shreya
2020-Pavitra Bhagya Pranati Mishra

Anari Vajani Resmi İnstagram Hesabı

Tutku dizisinin başrolünde yer alan güzel oyuncu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatına dair ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncunun instagram da 1355 gönderisi ve 687 bin takipçi vardır. Anari Vajani resmi instagram hesabı: @vajanianari

Anari Vajani Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

26 yaşında ki genç ve güzel oyuncu henüz evli değildir ve oyuncunun hayatında da bilinen biri yoktur.Tutku Dizisi (360 Tv) Saanjh Matur

Anari Vajani Dini Nedir?

Hintli güzel oyuncumuz, yaşamını da Hinsitanda sürdürmektedir. Hepimizin bildiği gibi Hindistan tüm dinlere ev sahipliği yapmaktadır. Araştırmalarımız sonucu güzel oyuncunun dinine ne yazık ki ulaşamadık. Ancak Hinstanda ki insanların %80’i Hinduizm inancına sahipdir. Bundan dolayı oyuncunun inancının da Hinduizm olduğunu tahmin ediyoruz.

Bu konumuzda sizlere Tutku dizisinin başrolünde yer alan güzel oyuncu Anari Vajani’yi ve dizide hayat verdiği Saanjh Mathur karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler