Tutanamayanlar Dizisi İrem Kimdir? Ece Çeşmioğlu Hakkında Bilgiler

Tutanamayanlar Dizisi İrem Kimdir? Ece Çeşmioğlu Hakkında Bilgiler…Tutunamayanlar dizisi 7 ocak salı gününden itibaren Trt1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Tutunamayanlar dizisi yapımcılığını İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film’in üstleniyor. Tutunamayanlar dizisi senaryosunu Mustafa Karataş ve Osman Nail Doğan kaleme alırken yönetmen koltuğunda Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu oturuyor. Tutunamayanlar dizisi 60 dakika olarak planlanan absürt komedi tarzı bir dizi.

Tutunamayanlar dizisinin kadrosunda ise son yılların parlayan komedi yıldızları Doğu Demirkol ve Ece Çeşmioğlu yer alıyor. Tutunamayanlar dizisi başrolünü Ece Çeşmioğlu ve Doğu Demirkor paylaşırken dizinin kadrosunda usta oyuncu Zafer Algöz, Şinasi Yurtsever, Asuman Dabak, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Barış Yıldız, Yeliz Kuvancı, Bülent Çolak gibi iddialı isimler yer alıyor. Biz bu konumuzda sizlere Tutunamayanlar dizisinde yer alan ve Feride karakterini canlandıran Ece Çeşmioğlu ve karakteri hakkında bilgi vereceğiz. 

Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Ece Çeşmioglu 26 Kasım 1990’da istanbul’da doğmuştur. Her üniversite gencinin olduğu gibi onunda bir hayali ve hedefi vardı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Hayalini gerçekleştiren Çeşmioğlu o döneme damgasını vuran Çocuklar Duymasın dizisiyle oyunculuğa ilk adımı atmış oldu. Artık onun için hedeflerine bir bir ulaşma vakti gelmişti. 30 yaşında yay burcu olan güzel oyuncu bu güne kadar bir çok dizide birçok karaktere hayat vermiştir. Son olarak Söz dizisinde Melisa karakterine hayat veren Çeşmioğlu adında sıkça söz ettiren isim haline geldi. Ece Çeşmioğlunun rol aldığı diziler; Firar, Yazın Öyküsü, Kalbim Yangın Yeri, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Yüz Yüze, Söz, Yuvamdaki Düşman dizilerinde rol aldı. Ece Çeşmioğlu Taner Ölmez’in sevgilisidir.

Tutunamayanlar Feride Karakteri;

Feride Tutunamayanlar dizisinin kadın başrolüdür. Tutunamayanlar dizisinde Feride önceleri çok zengin bir hayatı olan genç ve güzel bir kızdır. Ancak babasının işleri bozulur ve tüm mal varlıklarını kaybederler. Feride bu fakir hayatta yaşamak istemez. Çalışarak kendi ayakları üstünde kalmak ve eski zengin hayatına geri dönmez ister. Oldukça azimli biridir. Tarık ona aşık olur ancak Feride ona karşı bir şey hissetmez. Tarık Feride’yi etkilemek için iş kurmak ve zengin olmak ister.

Tutunamayanlar Dizisi Konusu: Tarık hayatı boyunca çalışmamış ve çalışmaya niyeti olmayan biridir. Tarık iş görüşmelerine gider ancak hepsinden olumsuz yanıt alır. Yine bir iş görüşmesine gittiği sırada İrem’e aşık olur. İrem çok zengin biriydi ancak babasının işlerinin kötüye gitmesinin ardından her şeylerini kaybetmiş genç bir kızdır. İrem’in gidecek hiç bir yeri yoktur çaresizdir. Tarık onu mahalleye davet eder ve o mahallede yer alan kitap kafede çalışmaya başlar.

İrem’in tek hayali vardır. O da kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmek ister. İrem çalışıp para kazanmaya çalışırken Tarık İrem’i etkilemenin yolunu iş kurmaktan geçtiğini anlar. Tarık bir gün İlham Perisi İlhan’la karşılaşır. İlham Perisi’nin verdiği fikirlerle hepsi başarısız olacaktır ancak bu iş girişimlerini izlemek seyirciye keyif verecek.

Etiketler