Türkan Hanımın Konağı Zehra Kimdir? (Almira Tuğgül Küçükoğlu)

14.09.2020
407
Türkan Hanımın Konağı Zehra Kimdir? (Almira Tuğgül Küçükoğlu)

Bu konumuzda Türkan Hanımın Konağı Zehra Kimdir? gerçek adı nedir? kaç yaşındadır? nereli? mezun olduğu okullar nelerdir? daha önce yer aldığı diziler nelerdir? dizide giydiği kıyafetler hangi marka? resmi sosyal medya hesabı gibi merak edilen sorularına hep birlikte yanıt bulacağız. Türkan Hanımın Konağı dizisi Zehra karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.Türkan Hanımın Konağı Zehra Kimdir

Türkan Hanımın Konağı Zehra Kimdir?

Kısa bir süre sonra TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak olan Türkan Hanımın Konağı dizisinde merak edilen karakterlerden bir tanesi de Zehra karakteri oldu. Zehra dizide doktor rolündedir. Berna adından ikiz kardeşi vardır. Zehra kardeşi Berna ile konağın sağlık sorunları ile ilgilenen iki doktordur. Zehra tesettürlü, güzel yüzlü ve temiz kalpli bir insandır.

Almira Tuğgül Küçükoğlu Kimdir?

Almira Tuğgül Küçükoğlu KimdirAlmira Tuğgül Küçükoğlu, 2000 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Uzun yıllardır İstanbul’da yaşamaktadır. 7 yaşından bu yana Tekwondo sporu ile ilgilenmektedir. Bir süre Aikido sporu ile de ilgilenmiş fakat daha sonra oyuncu olma kararı almıştır. İç mimarlık eğitimi almakta olan Almira Tuğgül Küçükoğlu, Sahne Tozu Tiyatrosunda ve ayrıca Tunay Gözden’den özel oyunculuk dersi de almıştır.

Almira Tuğgül Küçükoğlu’nun Yer Aldığı Diziler

2019 – Yemin (Yonca)
2020 – Türkan Hanımın Konağı (Zehra)

Almira Tuğgül Küçükoğlu’nun Resmi Sosyal Medya Hesabı

Türkan Hanımın Konağı Zehra KarakteriAlmira Tuğgül Küçükoğlu, resmi sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Sektörde yeni olmasına rağmen resmi instagram sayfasında oyuncu rakiplerine karşı göz korkutucu bir takipçi sayısına eşittir. Yaklaşık 67 gönderisi ve 64,2 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Günden güne daha da çok ünü artan genç oyuncumuzun bu dizide de büyük başarı elde etmesini ve ilerdeki zamanlarda da önemli projelere imza atacağını düşünüyoruz. Almira Tuğgül Küçükoğlu’nun resmi sosyal medya hesabı kullanıcı ismi : @tuggulkucukoglu

Türkan Hanımın Konağı Zehra Kıyafetleri

Türkan Hanımın Konağı Doktor ZehraÖnümüzdeki haftalarda TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Türkan Hanımın Konağı isimli dizide Zehra karakterinin kullanmış olduğu elbise, gömlek, etek, çanta, takı gibi eşyalar özellikle tesetttürlü bayanlar tarafından fazlasıyla merak konusu haline geleceğini düşünüyoruz. Türkan Hanımın Konağı dizisi başlayınca Zehra karakterinin kullanmış olduğu kıyafet, takı ve aksesuarları sayfamızda sizlerle paylaşmış olacağız.

Türkan Hanımın Konağı Zehra Kimdir? sorusuna bu konumuzda yanıt vermeye çalıştık. Türkan Hanımın Konağı dizisi Zehra karakteri hakkında merak ettiğiniz şeyler olursa rahatlıkla cevaplayabiliriz. Yorum, görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Türkan Hanımın Konağı Dizisi Oyuncuları Konumuza göz attınız mı?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?