Türkan Hanımın Konağı Nerede Çekiliyor, Konak Neresi Hangi Semt?

14.09.2020
17

TRT ekranlarında 14 Eylül pazartesi günü başlayan Türkan Hanımın Konağı dizisinin nerede çekildiği hangi mekanların kullanıldığı ve dizideki konağın nerede olduğunu sizlere detaylıca yazmaya çalışacağız. Türkan Hanımın Konağı dizisi Nerede Çekiliyor, Türkan Hanım Konak Neresi Hangi Semtte mahallede gibi meraklı sorulara yanıt vereceğiz.Türkan Hanımın Konağı Nerede Çekiliyor

Türkan Hanımın Konağı Nerede Çekiliyor?

Türkan Hanımın Konağı dizisinin çekimleri yaz boyunca sürdü ve dizi İstanbul ilimizde güzel mekanlarda ve sıradışı bir konakta çekimlerine devam ediyor. 14 Eylül 2020 Pazartesi günü saat 09.30 da başlayan Türkan Hanımın Konağı dizisinde hangi konakta çekimler yapılıyor, dizide çekim yapılan mekanlar neresi hangi ilimizde hangi ilçe semt yada mahalle merak ediliyor. Bizde detaylı yanıtları paylaşalım istedik.

Türkan Hanımın Konağı Dizisi Hangi Konakta Çekiliyor?

Öncelikle Türkan Hanımın Konağı dizisinde kullanılan konak oldukça büyük, içinde özel bir mutfağı olan, doktorların bile yer aldığı geniş bir mekan. Bu nedenle Türkan Hanımın Konağı dizisine bakanların aklına gelen ilk soru Türkan Hanımın Konağı Oyuncu kadrosu olursa ikinci soru da Türkan Hanımın Konağı dizisindeki konak gerçekte nerede hangi semtte mahallede sorusu olacak. Çünkü konak çok güzel bir mekanda bulunuyor.

Türkan Hanımın Konağı dizi çekimleri neredeTürkan Hanımın Konağı dizisindeki konak büyük ev Beykoz ilçemizde bulunuyor. Özel bir mülk olan ve dizi için kiralanan konak daha önce de Ferhat ile Şirin dizisinde kullanılmış ve izleyicilere sunulmuştu. Türkan Hanımın Konağı’nda kullanılan bu geniş ve büyük konak dizi için özel olarak tutuldu ve ciddi bir kira bedeli ödendi. Aylık olarak ödemeler de devam edecek.

Türkan Hanım dizisindeki Konak Neresi Hangi Semt?

Türkan Hanım Konağı dizisinin Nerede Çekildiği ve konak ile diğer çekim yerleri merak unsuru oldu. Diziyi izleyenler Türkan Hanım dizisinin çekildiği Konak Neresi Hangi Semtte mahallede? sorularına yönelttiler. Beykoz ilçemizde bulunan ve mimari tarzı çok iyi tercihlerle dizayn edilmiş olan Türkan Hanım konağı hem mimarisi hemde kullanımı ile eşsiz bir örnek olarak dizide yer alıyor.Türkan Hanımın Konağı nerede hangi mahalle semtte

Türkan Hanımın Konağı Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Dizide çekimler sadece konakta değil sosyal ilişkilerin yoğun olduğu mekanlarda da yapılıyor elbette. Üsküdar sahilinden tutun da boğaz manzaralı Beşiktaş sırtlarına kadar her yerde çok özentili çekimler yapılıyor. Türkan Hanımın Konağı Nerede çekildi hangi mekanlar diye soranlara Üsküdar ilçemizdeki Kız kulesi açıklarındaki kafelerde de zaman zaman çekimlerin yapıldığını hatırlatalım. Ayrıca Ortaköy camisinin bulunduğu alanlarda da dizinin çekimleri yapılıyor.

Türkan Hanımın Konağı Tanıtım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=1yTDmUiBsos

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    söyleyecegınız cevap 1 cumle 1 sayfa aynı seylerı yazmıssınız

  2. Derya dedi ki:

    Ben Azerbeycanlıyım Bu diziye çok bakıyorum sevə seve izliyorum . Azerbeycandan selamlar umarım taniyorsunuz qardeş ülke 🥰🤗🙏🇦🇿❤️🇹🇷