Türkan Hanım’ın Konağı Dizisi Oyuncuları Konusu Başlama Tarihi

TRT 1’den yeni bir günlük dizi daha ekrana gelecek yakında. Şimdilerde Seksenler ve İncir Ağacı gibi dizileri ekranda olan TRT 2020 yılının ilk aylarında da Türkan Hanım’ın Konağı Dizisini yayınlamayı planlıyor. Tüm gündüz kuşağı dolu olan kanlın büyük ihtimalle erken final yapabilecek olan İncir Ağacı dizisinin yerine başlaması planlanıyor. Türkan Hanım’ın Konağı Dizisinin oyuncu kadrosunu karakterlerini burada detaylıca yazarak sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Türkan Hanım’ın Konağı Dizisi Oyuncuları

Son dönemde oldukça iyi çıkış yakalayan ve dizileri özel kanalları yakalayan TRT uzun soluklu yeni dizilere imza atarak izleyicisini sabitlemek istiyor. Türkan Hanım’ın Konağı Dizisi de tam bu amaçla ortaya çıkmış olan bir günlük dizi olacak. Türkan Hanım’ın Konağı dizisi hakkında oyuncu bilgilerini, Türkan Hanım’ın Konağı dizi videoları, haberleri, yazıları, yorumları, reytingleri, fragmanı, son bölümü, oyuncuları, konusu ve şarkısı müziği gibi detayları buraya yazmaya devam edeceğiz. Turkan Hanim'in Konagi dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

Şu sıralar Seksenler ve İncir Ağacı adlı günlük dizileri yayınlayan TRT 1 “Türkan Hanım’ın Konağı” adlı yeni bir günlük dizi daha hazırlamaya başladı ve oyuncu seçmeleri tam gaz devam ediyor. Türkan Hanım’ın Konağı dizisinin oyuncuları henüz netleşmedi ancak oyuncu kadrosu şekillendikçe buraya yazmaya devam edeceğiz. Türkan Hanım’ın Konağı dizisi bir roman veya kitap değil tamamen kurgu olacak ve güzel bir mahalleyi canlandıracak.

Türkan Hanım’ın Konağı dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Türkan Hanım’ın Konağı dizisi hakkında yeni gelişmeler oldukça sizlere yazmaya oyuncu kadrosuna dair merak edilenleri buraya yazmaya çalışacağız. Türkan Hanım’ın Konağı dizisinin oyuncuları ve karakterleri belli oldukça bu sayfada detaylıca resimleri ile birlikte sizlere sunmaya çalışacağız.

Türkan Hanım’ın Konağı Oyuncu Kadrosu;
Egemen Duman- Batuhan,
Ayşen İnci- Türkan Hanım,
Arzu Yanardağ- Rabia,
Mürşit Ağa Bağ- Ömer,
Buket Dereoğlu- İdil,
Okan Yiğit- Metehan,
Almira Tuğgül Küçükoğlu- Zehra,
Sevgi Temel- Berna,
Hasan Demirtaş- Cem,
Günce Mutlu- Gökçe,
Münibe Millet- Nurhayat,
Kenan Ciniviz- Orhan,

Egemen Duman- Batuhan

Turkan Hanimin Konagi Batuhan Egemen Duman kimdir
Batuhan Türkan Hanım’ın Konağı’nın Uzay Böcüğü ve henüz 11 yaşında. Batuhan rolünü canlandıran Egemen Duman 2009 doğumludur. İlk kez İki Dünya Arasında dizisinde rol aldı. Egemen Duman instagram hesabı https://www.instagram.com/egemendumanofficial/

Ayşen İnci- Türkan Hanım

Turkan Hanim'in Konagi Turkan hanim
Türkan Hanım; Konağın sahibi ve Batuhan’ın babaannesi. Ayşe İnci, 7 Haziran 1955 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Uzun yıllar Sihirli Annem dizisinde rol almıştır. Bir çok dizide ve sinema filminde yer almıştır. Ayrıca yazarlıını kendisinin yaptığı pek çok da kitabı vardır. Son olarak Bizim Hikaye dizisinde yer almıştır. Türkan Hanım’ın konağı dizisinde başrol olan Türkan Hanım rolünü canlandıracak.

Türkan Hanım'ın Konağı dizisi Ayşen inci

Arzu Yanardağ- Rabia

Turkan Hanim'in Konagi Rabia
Rabia: Batuhan’ın annesi. Batuhan onu Dünyam diye anlatıyor çünkü kim düştüğümüzde kaldırır ki o olmazsa diyor. Arzu Yanardağ, 31 Ağustos 1977 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğretimini Bakırköy Kız Meslek Lisesi’de tamamladı.  Bir mankenlik ajansına katıldıktan sonra  mankeni oldu. İlk dizi deneyimini 1991 yılında aile bağları dizisi ile yapmıştır. En son ise 2019 yılında Yaralı Kuşlar dizisinde yer almıştır. 2020-2021 sezonunda ise Türkan Hanım’ın Konağı dizisi ile ekranlarda olacak.

Türkan Hanım'ın Konağı dizisi Arzu Yanardağ

Mürşit Ağa Bağ- Ömer

Turkan Hanim'in Konagi Omer Mursit Aga Bag
Ömer; Batuhan ve Metehan’ın babası. O bu konaktaki tüm çocukların babası diyor Batuhan onu anlatırken. Evlat sevgisi fragmandan anlaşılıyor. Mürşit Ağa Bağ, 20 Ekim 1968 yılında doğmuştur. Devlet Konservatuvarı’ndan 1993 yılında mezun oldu.  Bir süre devlet okullarında tiyatro öğretmenliği yapmıştır. İlk kez televizyon ekranlarına Alıştık Artık programı ile çıkmıştır. Yeşeren Düşler, Şeytan, Kurt Kapanı, Üvey Baba, Alıştık Artık, Mihrali gibi dizi ve sinema filmleri ile ününü daha da yaygınlaştırmıştır. Bu yıl ise Türkan Hanım’ın Konağı dizisi ile ekranlarda yerini alacak.

Buket Dereoğlu- İdil

Turkan Hanim'in Konagi Buket Dereoglu Idil karakteri
İdil ; Batuhan’ın annesinin en yakın arkadaşlarından birisidir. Neşeli eğlenceli bir kadındır.  Buket Dereoğlu, 1970 yılında İstanbul’da doğmuştur.  Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar ve Tiyatro bölümü mezunudur. İlk olarak 1989 yılında Bizimkiler dizisi Demet karakteri ile ekranlara geçti. En son ise 2015 yılında Sen Benimsin dizisinde Nevin karakteri ile ekranlarda olmuştu. Bu sezonda ise Türkan Hanım’ın Konağı dizisi ile ekranlarda olması bekleniyor.

Türkan Hanım'ın Konağı dizisi Buket Dereoğlu

 

Okan Yiğit- Metehan

Turkan Hanimin Konagi Metehan Okan Yigit kimdir

Metehan Kimdir? Batuhan’ın abisidir. Metehan rolünü canlandıran oyuncu Okan Yiğit 1996 Antalya doğumludur.  Antalya Devlet Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi aldı. TV8 de yayınlanan Fenomen yarışmasına katıldı.  İlk dizisi Türkan Hanım’ın Konağı oldu.

Almira Tuğgül Küçükoğlu- Zehra

Turkan Hanim'in Konagi Zehra Almira Tuggul Kucukoglu

Zehra Kimdir Karakteri; Türkan Hanım’ın konağında yaşayan Zehra doktordur. Konağın doktor ikizleri Berna ile birlikte konakta mutlu bir hayat sürmektedir.  Almira Tuğgül Küçükoğlu 2000 İzmir doğumludur. Sahne Tozu Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır. Tunay Gözden’den özel oyunculuk dersleri aldı. İlk kez Yemin dizisinde Yonca karakterini canlandırdı.  Almira  Tuğgül Küçükoğlu instagram hesabı https://www.instagram.com/tuggulkucukoglu/?hl=tr  Turkan hanimin konagi Zehra kim almira tuggul kucukoglu

Sevgi Temel- Berna

Turkan Hanim'in Konagi Berna Sevgi Temel Kimdir

Berna Kimdir ? Berna ve Zehra ikizdir. İkisi de doktordur. Berna Cem ile evlidir mutlu bir evlilikleri vardır. Berna rolünü canlandıran Sevgi Temel kimdir? Sevgi Temel 1995 doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Sevgi Temel daha önce Her Yerde Sen dizisinde rol aldı.

Hasan Demirtaş- Cem

Turkan Hanimin Konagi Cem Hasan Demirtas Kimdir Cem kimdir? Türkan Hanım’ın Konağı dizisinde Cem Berna’nın romantik eşidir. Cem rolünü canlandıran oyuncu Hasan Demirtaş Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan mezun oldu. Daha önce Sen Anlat Karadeniz’de konuk oyuncu olarak rol aldı. Cesur Yürek ve Hürkuş filmlerinde rol aldı. Esra Akkoyunlu menajerliğe kayıtlıdır. Hasan Demirta instagram hesabı https://www.instagram.com/hasandemirtas123/?hl=tr

Günce Mutlu- Gökçe

Turkan Hanim'in konagi Gokce Gunce Mutlu Kimdir
Gökçe Karakteri; Türkan Hanımın Konağı dizisinde Gökçe şef olarak biliniyor. Konakta mutfaktan yeme içmeden sorumlu aşçısı. Gökçe rolünü Günce Mutlu canlandırıyor. Günce Mutlu 1989 İstanbul doğumludur. Haliç Üniversitesi Konservatuar Oyunculuk Bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Günce Mutlu daha önce Adını Sen Koy, Babam Sınıfta Kaldı, Türkün Uzayla İmtihanı’nda rol aldı.

Münibe Millet- Nurhayat

Turkan Hanimin Konagi Nurhayat Munibe Millet Kimdir

Nurhayat Kimdir; Batuhan’ın annesi Rabia’nın en yakın arkadaşlarından diğeri. Nurhayat rolünü canlandıran Münibe Millet 1980 Elazığ doğumludur. Pera Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. Tiyatro dans eğitmenliği yapmaktadır. Daha önce Yeditepe İstanbul, Doktorlar, Güz Yangını dizilerinde rol aldı. Münibe Millet instagram hesabı https://www.instagram.com/munibemillet/

Kenan Ciniviz- Orhan

Turkan Hanimin Konagi Orhan Kenan Ciniviz  Orhan Kimdir ; Türkan Hanım’ın Konağı’nın bahçıvanı olan Orhan aynı zamanda Adanalı’dır. Batuhan onu Adanalı olarak tanıtıyor. Orhan rolünü canlandıran oyuncuda Kenan Ciniviz Sıfır Bir ve Bir Zamanlar Adana’da dizilerinde rol aldı.

Türkan Hanım’ın Konağı dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda?

“Türkan Hanım’ın Konağı” dizisi 2020 yılında TRT 1’de ekrana gelecek olan günlük dizinin adıdır. Türkan Hanım’ın Konağı dizisi TRT ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelmesi planlanıyor ve büyük ihtimal İncir Ağacı dizisinin yerine gelecek olan dizidir. 2020 Yılında oyuncu seçmeleri başlayacak olan Türkan Hanım’ın Konağı dizisinde rol almak veya figüran olarak çalışmak isteyenler dizinin ekibine dahil olmak isteyenler dizinin yapımcısı ve yönetmeni ile irtibata geçebilirler. Dizi 14 Eylül’den itibaren hafta içi her gün saat 09.30 da ekranlarda olması bekleniyor.

Turkan hanimin konagi dizisi resimleri

Türkan Hanım’ın Konağı dizisi Nerede Çekiliyor?

Diziler genellikle İstanbul ilimizde çekiliyor. Özellikle günlük diziler için Beykoz ilçesinde bulunan eski kundura fabrikasının alanı dizi ve film platosu için ayrılmış ve bir çok dizi burada çekimler yapıyor. Türkan Hanım’ın Konağı dizisi de burada kapalı alanlarda çekimlerini sürdürüyor. Ancak sadece Beykoz değil İstanbul’un farklı bir çok noktasında Türkan Hanım’ın Konağı dizisinin çekimlerinin yapılması bekleniyor.

Sizlerde Türkan Hanım’ın Konağı dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz. Türkan Hanım’ın Konağı dizisiyle ilgili yorum ve görüşleri aşağı yazmanızı bekliyoruz. 

Yorum yaz

11 Yorum

 1. Avatar Gülhan danış

  Türkanhanımın konağından göce şefin kolyesini çok beyeniyorum ben bulamadım rica etsem bana yollar mısınız Türkan hanımı konağın beyeniyoru çok zevikle izliyordu yerinden bir puroram son larkda bana ulaşa bilmek için telefonun yazıyorum. 0344932054 eskişehiden oturuyorum odun pazarı huzur mahallesi hatıralar sok 32 1

 2. Bence yeni diziye incir ağacındaki bası oyuncuları oyun mesela:EceBaliç,Barış Gümüş Bolayır,Sidal Damar gibi isimler de yer alsın. Bu arada incir ağacı dizisi von güzeldi severek isliyorduk ailecek.

 3. Avatar Yer elması

  Öf ozaman incir ağacı final mi yapacak yaaa:( bence hazal subaşı oynamaz erkan meriç var diye çünkü onlar eskiden sevgiliydi

 4. Erkan merıc de mesut yar sayesınde ünlü oldu mesut yar iki günde bir programa bu adamı getiriiyor oda yetmıyor butun arkadaşlarının programlarına da gönderiyor maksat genclere destek olmak herhalde ama günlük bir dizide oynayacagınıda sanmıyorum daha önce oynamıs ayrılmıstı calışma ssaatleri cok oldugu icn günlük dizilerin

 5. Ayy bu adam olmasın ya başka isimi bulamadınız tiyatroda oynamıs ama peek fazla dizide olmayan oyunculugu cok iyi olan biirini secsinler bu adamın oyunculugu sıfır biraz yakışıkli diye fanları sosyal medyada aksama kadar özel hayatından bahsediyolar bu olmasın cok itici mesala cantug turay günlük dizilere yakışan başarılı oyuncu o olabilir

 6. Bence daha yetenekli oyuncu mezunlarımızı alın dizilere onlarda yıllarını tiyatroya vermişler okumuş gençlerimiz var hep aynı insanlarla dizi yada flim yapmak zorundalarmış gibi birde fiziye çok önem veriyorlar yeteneye degil bizim türk yapımcılar ve yönetmenler

 7. Bu sayfada hangi dizi yeni başlasa ilk erkan meric düüşünülüor diyo yani başka oyuncu felan yok mu sız bir erkan meriic diye tuturmussunuz incir agcındada erkan merıc dıyodunuz

Etiketler