Türk Tutkusu (La Pasion Turca) Dizisi Oyuncuları İlker Kaleli

19.10.2022
87

Türk Tutkusu (La Pasion Turca) dizisi oyuncularını yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Inaki Penafiel’in oturacağı İspanyol dizisi Türk Tutkusu (La Pasion Turca) da başrolü İlker Kaleli oynayacaktır. Çekimleri İstanbul’a başlayacak ve Madrid’de devam edecek olan Türk Tutkusu dizisinde macera, aksiyon ve tutkulu aşk konuları anlatılacaktır. Bizler, İlk olarak Avrupa ve tüm Amerika ülkelerinde yayınlanacak olan Türk Tutkusu (La Pasion Turca) dizisinin dizisinin oyuncularını yakından tanıtacağız.

Türk Tutkusu (La Pasion Turca) Dizisi Oyuncuları

Türk Tutkusu (La Pasion Turca) Dizisi OyuncularıÇekimleri önümüzdeki ay başlayacak olan İspanyol dizisi ‘La Pasion Turca’nın başrol oyuncusu İlker Kaleli olmuştur. Altı bölümden oluşacak olan Türk Tutkusu (La Pasion Turca) dizisinde İlker Kaleli’nin partneri ise İspanya’nın dünyaca ünlü yıldızı Maggie Civantos olmuştur. Bizlerde, Türk Tutkusu dizisinin başrol oyuncularını yakından tanıtacağız ve dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldığında bunu sizlerle paylaşacağız.
-İlker Kaleli
-Maggie Civantos

İlker Kaleli – Yaman

lker Kaleli Türk Tutkusu (La Pasion Turca) Dizisi Oyuncu kadrosundaTürk Tutkusu (La Pasion Turca) dizisinin başrolünde yer alan İlker Kaleli, 11 Mayıs 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi mezunu olan İlker Kaleli, London Academy of Music and Dramatic Art (LAMDA) oyunculuk okulunda oyunculuk eğitimi almıştır. Şahika Tekand’a ait Stüdyo Oyuncularında da eğitim alan oyuncumuz özellikle Poyraz Karayel dizisi ile tanınmış ve daha önce Öğretmen, Kayıp, Son, The Serpent, Kayıp Şehir gibi projelerde de yer almıştır. 2023 Yılında yayınlanacak diziler

Maggie Civantos

Türk Tutkusu (La Pasion Turca) dizisinin başrol oyuncusu Maggie Civantos, 28 Aralık 1984 yılında ispanya’da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Kinoglaz filmiyle geçen ünlü oyuncu, 2014 yılında Bienvenidos al Lolita’da Fanny karakteri ile ilk defa başrolü oynamıştır. Locked Up’la tanınan ünlü yıldız daha önce La influencia, Indetectables, Malaka, La pequeña Suiza, Antes de la quema, Escombros, Ahora seremos felices, Downunder, Mejor actriz gibi projelerde de yer almıştır.Türk Tutkusu Dizisi Oyuncuları Maggie Civantos

Türk Tutkusu (La Pasion Turca) dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, tüm görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..