Tuba Büyüküstün (2023-2024) Yeni Dizisi Projesi Nedir?

22.06.2019
4.087

Tuba Büyüküstün deyince akan sular durur bazıları için. Hem güzelliği ile baş döndüren hem de oyunculuk becerisi ile izleyenleri adeta büyüleyen Tuba Büyüküstün 2023-2024 sezonunda sessizliğini bitirerek yeni bir dizide oynayacağı iddia edildi. Uzun süredir yeni bir dizide görmediğimiz güzel oyuncunun yeni sezondaki dizisi de merak konusu oldu.

Son Dakika Bilgisi: Tuba Büyüküstün (2023-2024) yeni sezonda önce Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Sonra da Star Tv de ekrana gelen Sefirin Kızı dizisi ile anlaştı. Son bölümde Sefirin Kızı dizisinde Nare karakteri diziden ayrılınca Engin Akyürek ile başrol oynaması için teklif götürülen Tuba Büyüküstün (2023-2024) sezonu yeni dizisi için anlaşmaya vardı. Tuba Büyüküstün Sefirin Kızı dizisinde oynayacak. Detaylı Bilgi için >> Tuba Büyüküstün Sefirin Kızı Dizisinde

Tuba Büyüküstün 2022-2023 yeni dizisi nedir

Tuba Büyüküstün (2023-2024) Yeni Dizisi Projesi

Tuba Büyüküstün uzun bir süredir ekranda yok, son olarak Cesur ve Güzel dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile baş rolde ekrana gelen Tuba Büyüküstün, bu diziden sonra uzun süredir dizilerde yer almıyor. Özel hayatı ile ilgili çalkantılı bir dönem geçiren ikiz çocuklarının babası olan Onur Saylak ile 2017 yılında ayrıldıktan sonra Umut Evirgen ile uzun süre sarmaş dolaş gezip hayran kitlelerini üzen Tuba Büyüküstün yen sezonda yeni bir dizi ile kendisine düzenli bir hayat seçer mi bizde çok merak ediyoruz.

Hayranları ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’den gelecek kesin bir yeni dizi müjdesini beklerken gelen bir haber sevenlerini oldukça heyecanlandırdı. 2022-2023 yeni sezonu için Tuba Büyüküstün yapımcılarla anlaşmış ve yeni bir dizide internet üzerinden de olsa izleyici ile buluşacağı müjdelendi. Ancak dizinin bir internet dizisi olarak mı kalacağı yoksa televizyonda da verilecek mi olması henüz net olarak açıklanmadı.

Tuba Büyüküstün Cesur ve Güzel dizisindeki Sühan karakteriTuba Büyüküstün’ün bir internet dizisinde oynayacağı sosyal medyada oldukça dillendirilmiş ve konuşulmuştu. Tuba Büyüküstün ile ilgili son gelen haberlere göre, Tuba Büyüküstün’ün baş rolünde oynayacağı dizideki partneri de belli oldu ve dizinin çekimleri için Temmuz sonunda Ağustos ayı başında kamera karşısına geçilecek. Peki Tuba Büyüküstün yeni sezon dizisinde kiminle baş rolde oynayacak?

Tuba Büyüküstün 2023-2024 Yeni Sezon Dizisinde Kiminle Başrol Oynayacak?

Tuba Büyüküstün’ün yeni sezonda adı henüz açıklanmayan dizisindeki baş rol arkadaşının Saruhan Hünel olacağı şeklinde bir haber son günlerde sosyal medyada yer aldı. Tuba Büyüküstün ve Saruhan Hünel iyi bir ikili olur mu çok fikrimiz yok ancak Saruhan Hünel ismini izleyicilerin çok duymadığının altını çizmek gerekir. Elbette iyi oyuncu olmak için tanınmış ve popüler gündemde yer almak gerekmez ama pek adı sanı duyulmamış oyuncuların dizileri de pek tutmuyor maalesef. Saruhan Hünel ile Tuba Büyüküstün bakalım baş rolde oynayacak mı bu yeni dizide.

Tuba Büyüküstün Engin Akyürek ile aynı dizide

Tuba Büyüküstün ve Saruhan Hünel Yeni Dizide Birlikte Başrolde Oynayacaklar

Milliyet gazetesinin internet sitesinde yayınlanan habere göre Orta Doğu’da geçmişteki dizilerinden dolayı büyük bir hayran kitlesine sahip olan Tuba Büyüküstün ile, Saruhan Hünel, aynı dizide baş rol alacaklar ve 2022-2023 sezonunda eğer dizi yapımcısı ile tv kanallarından birisi anlaşırsa dizinin televizyonda da ekrana gelmesi planlanıyor.

Uzun süredir ekranda olmayan Saruhan Hünel ile Tuba Büyüküstün gibi önemli oyuncuların, internet üzerinden yayın yapacak olan dijital platformda yayınlanacak olan yeni dizi projesi, Orta Doğu’daki hayranları tarafından mutlulukla karşılandı. Arap dünyası Tuba Büyüküstün’e karşı oldukça sevgi dolu ve önceki dizilerinin hepi de rekorlar kırmıştı Orta Doğu’da.  Sosyal medyada binlerce mesaj alan Saruhan Hünel ile Tuba Büyüküstün ikilisine “En yakışan çift” yorumları bile yapıldı.

Tuba Büyüküstün gönülçelen ve asi dizileriyle gönüllere taht kurmuştu

Tuba Büyüküstün Hangi Dizilerde Oynadı?

Tuba Büyüküstün son olarak Cesur ve Güzel dizisinde Sühan karakteri olarak karşımıza çıkmıştı. Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte baş rolleri paylaşan oyuncular güzel bir dizi keyfi yaşatmıştı izleyenlerine. En güzel ve özel dizisi ise Gönülçelen olmuştur. Hasret rolüyle çok sevilen güzel oyuncu bu dizideki rol arkadaşı Onur Saylak ile aşk yaşamaya başlamış ve 2011 yılında evlenmiştir. İşte Tuba Büyüküstün ve oynadığı dizilerdeki tüm karakterleri:Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak 2011 de evlendi

Tuba Büyüküstün 2021 yılında Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin yeni karakteri
Tuba Büyüküstün 2020 yılında Menajerimi Ara dizisinde kendi karakteri
Tuba Büyüküstün 2019 yılında Ottoman Rising dizisinde Mara Hatun karakteri
Tuba Büyüküstün 2016 yılında Cesur ve Güzel dizisinde Sühan Korludağ rolünde
Tuba Büyüküstün 2014 yılında Kara Para Aşk dizisinde Elif Denizer rolünde
Tuba Büyüküstün 2013 yılında 20 Dakika dizisinde Melek rolünde
Tuba Büyüküstün 2010 yılında Gönülçelen dizisinde Hasret (Çiçekçi Kız)
Tuba Büyüküstün 2007 yılında Asi dizisinde Asi rolünde
Tuba Büyüküstün 2006 yılında Aşk Yolu dizisinde Deniz rolü
Tuba Büyüküstün 2005 yılında Ihlamurlar Altında dizisinde Filiz karakteri
Tuba Büyüküstün 2004 yılında Çemberimde Gül Oya dizisinde Zarife karakteri
Tuba Büyüküstün 2003 yılında Sultan Makamı dizisinde

Tuba Büyüküstün 2019-2020 yeni sezonda hangi dizide

Tuba Büyüküstün Hangi Sinema Filmlerinde Oynadı?

Tuba Büyüküstün 2004 yılında Gülizar filminde rol aldı.
Tuba Büyüküstün 2005 yılında Babam ve Oğlum filminde Aysun karakterini oynadı.
Tuba Büyüküstün 2006 yılında Sınav filminde Jean-Claude Van Damme ile birlikte rol aldı.
Tuba Büyüküstün 2010 yılında Yüreğine Sor filminde rol aldı.
2014 yılında UNICEF Türkiye’nin iyi niyet elçisi seçilen Tuba Büyüküstün dünya çapında bir üne kavuştu.
Tuba Büyüküstün 2015 yılında Orman, Rüzgarın Hatıraları ve Dar Elbise filmlerinde rol almıştır.
Tuba Büyüküstün 2016 yılında İstanbul Kırmızısı filminde rol almıştır.

Tuba Büyüküstün reklam filmlerinde rol aldı

Tuba Büyüküstün Kimdir Hayatı Bilgileri:

Tuba Büyüküstün 5 Temmuz 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Özel Doğuş Okulları’nı bitirdikten sonra yüksek öğrenimini ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuğa olan ilgi ve alakası nedeniyle çeşitli özel dersler aldı ve kendisini geliştirmeye başladı. Tuba Büyüküstün üniversitede okurken çeşitli reklam filmlerinde roller aldı.

Üniversiteyi tamamladıktan sonra yönetmen Tomris Giritlioğlu sayesinde ilk olarak oyunculuğa adım attı. Tuba Büyüküstün’ün kariyeri gerçek manada 2003 yılında Aydın Bulut’un yönetmiş olduğu ve Kanal D’de yayınlanan Sultan Makamı adlı dizinin son 4 bölümünde oynamasıyla başlamıştır. Daha sonra Tuba Büyüküstün yukarıda yazdığımız dizilerde roller alarak Türk dizi tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır. Dizileri sadece ülkemizde değil yurt dışında da ilgiyle izlenmiş ve dünya çapında bir yıldıza dönüşmüştür.

Tuba Büyüküstün bir çok dizide baş rolde oynadı

Tuba Büyüküstün Özel Hayatına Dair Kısa Bilgiler:

Tuba Büyüküstün 28 Temmuz 2011 tarihinde Gönülçelen dizisindeki rol arkadaşı olan Onur Saylak ile Paris, Fransa’da evlendi. 19 Ocak 2012 tarihinde ikiz kızları dünyaya geldi. Tuba Büyüküstün kızlarına Toprak ve Maya isimlerini verdi. Onur Saylak ile evlilikleri 5 Haziran 2017’de sona eren Tuba Büyüküstün bir süre sonra Umut Evirgen ile aşk yaşamaya başlasa da ailelerin karşı çıkması sonrasında bu aşk da bitti. Şu sıralar Saruhan Hünel ile Tuba Büyüküstün yeni bir diziye başlamak üzere. Umarız Tuba Büyüküstün için hayırlısı olur.

Tuba Büyüküstün yeni sezon kiminle hangi dizide

Tuba Büyüküstün 2022-2023 de hangi dizide kiminle oynayacak?

2021 yılında Sefirin Kızı dizisinde Nare karakteri diziden ayrılınca Engin Akyürek ile başrol oynaması için teklif götürülen Tuba Büyüküstün teklifi kabul etti. Son olarak Netflix’in Osmanlı’yı konu alan belgesel drama dizisinin kadrosuna dahil olan ve Mara Hatun rolünde izleyici karşısına çıkan Tuba Büyüküstün 2022-2023 yeni sezonunda hangi dizide oynayacak belli olduğunda buraya yazacağız. Son olarak adı Saruhan Hünel ile aynı dizide oynayacak diye çıkan Tuba Büyüküstün bakalım 2022-2023 yeni sezonunda hangi dizide baş rolde izleyeceğiz bizlerde çok merak ediyoruz yeni rolünü ve dizisini. Saruhan Hünel ile Tuba Büyüküstün yeni dizisine dair bilgiler geldikçe bu konumuzun altın yazarak sayfamızı güncelleyeceğiz ve sizlere en yeni haberleri sunmaya devam edeceğiz.

2022-2023 yeni sezonunda Tuba Büyüküstün Eylül 2022 de yeni bir diziye başlayacak. Şimdilik projeleri inceleyen güzel oyuncu Tuba Büyüküstün muhtemelen yeni sezon öncesi çekimlerine katılacağı güzel bir dizi ile izleyenlerine kavuşacak.

Tuba Büyüküstün 2021-2022 Yeni Resimleri Fotografları

Tuba Büyüküstün kiminle yeni dizi film çekecek 2019-2020
Tuba Büyüküstün 2019-2020 yeni dizisi nedir

Sizlerde Tuba Büyüküstün (2023-2024) Yeni Dizisi Projesi Nedir?

Tuba Büyüküstün yeni sezonda hangi dizide veya filmde kiminle rol alacak konularında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazarak diğer meraklı izleyicilerimize fikirlerinizi yazabilirsiniz. Tuba Büyüküstün 2022-2023 yeni sezon dizilerinden umarız hepimizin izleyeceği güzel bir dizi ile ekrana döner, ne dersiniz? Güzel olmaz mı?

YORUMLAR

  1. ZİYA EMRE dedi ki:

    Tuba hanım halen yıllar öncesi dizileriniz bu gün gibi izleniyorsa bunun sebepleri vardır sizler daha iyi bilirsiniz ama bir ASİ Tadında ve bir KARA PARA AŞK kıvamında dizileri yapan siz ve roiü paylaşan kıymetli arkadaşlarınız la ayni başarıları göstereceğinize inanıyorum lütfen ENGİN AKYÜREK VE MURAT YILDIRIM İle yapacağınız dizilere devam edin biz sizi başarıları yurt içi ve yurt dışında kanıtlanmış dizilerle tanıdık siz ve söylediğimiz kişilerde bunun ispatıdır. Siz üç beş günlük dizilerin değil uzun soluklu dizilerin sahibisiniz bunu bozmayın başarılarınızın devamını diliyorum……

  2. Emine dedi ki:

    Lütfen tuba murat yıldırım çok guzel ikili asi dixi i doyamadık tekrar olsun psrtner