TRT1 Soru Küpü Nedir Nasıl Bir Program Olacak? Küp Başvurusu

Bu konuda TRT1 Soru Küpü Nedir Nasıl Bir Program Olacak? konusunda bilgi vereceğiz. TRT de başlayacak konuşan küp nedir nasıl bir program veya yarışma olacak katılım nasıl olacak başvuru yapılır mı merak ediliyor. Biz de bu konumuzda TRT de başlayacak olan Soru Küpü programı yarışması nasıl olacak katılım başvuru nasıl yapılıyor sorularına cevap vereceğiz.

Soru Küpü Yarışması Başvuru Formu sorularıTRT1 Soru Küpü Nedir Nasıl Bir Program Olacak?

Soru Küpü programı oldukça farklı formatta bir yarışma olacak. Aslında yarışmadan ziyade insanların evde geçirdikleri zamanda eğlenceli bir program şeklinde olacak. Ülkemizde Corona virüsü nedeniyle birçok dizi ve program ekrana gelmezken salgın hastalık konseptine uygun yeni çekimler ve programlar ekrana gelmeye başladı. TRT’de yayınlanan Seksenler dizisi Ev yapımı dizisi olarak ev ortamında çekilmeye başlandı. Şimdi de TRT 1’den küp isimli yeni bir program ekrana gelecek.

TRT ekranlarında yayınlanacak olan Soru Küpü programına nasıl başvuru yapılır, katılım nasıl olacak gibi merak edilen sorulara ileriki günlerde detaylı cevap vermeye çalışacağız. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan yepyeni bir program olan Soru Küpü nedir insanlara ne vermeye çalışacak hediyesi ödülü var mı merak edenler için detayları sizlere aktarmaya çalışacağız.

TRT1 küp programı nedirTRT1 Küp Programı Formatı Hediyesi Ödülü

TRT 1’de yayınlanan Soru Küpü programında bir küp robot şeklinde konuşuyor ve evlere misafir oluyor. Ev halkının sosyal mesafeyi koruyup korumadığına dikkat çeken küp dezenfekte olduğunu söyleyerek eve giriyor. Merhaba ben küp TRT 1’den geliyorum diyerek herkesin evde olup olmadığını kontrol ediyor. Ev hayat dolu lütfen evde kalmaya devam edelim ve sosyal mesafeyi koruyalım diyerek uyarılarda bulunan Soru Küpü yepyeni bir programın başladığını gösteriyor.

TRT 1 Soru Küpü programı başvuru katılım formuTRT de başlayacak konuşan küp nedir

İnternet üzerinden başvuru alacak olan küp programına sizlerde internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Online olarak gerçekleşecek olan küp programı başvuru formlarının ardından seçilecek ailelerin kapısı çalınacak. TRT küp programı vasıtasıyla ailelere konuk olacak ve onlara çeşitli hediyeler vererek eğlenceli bir program yapmaya çalışacak.

Sizler de TRT 1’de ekrana gelecek küp programına katılmak ve küpü nasıl bir yarışma olduğunu merak ediyorsanız lütfen aşağıda sizler için hazırlanacak olan TRT 1 küp yarışma başvuru formuna tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruları aşağı yazabilir yorum ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz hoşçakal evde kal. TRT1 Soru Küpü Başvuru Formu >> sorukuputrt.com

Soru Küpü hakkında detaylı bilgiler: Dünya televizyonlarının ilk ve tek stüdyosuz, sunucusuz ve kameramansız yepyeni sosyal oyun programı “Soru Küpü” TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor. Tüm çevresi ekranlarla dolu küpler kapıya bırakılıyor ve evde kalan halk onu içeriye alıyor. Konuşmaya başlayan küp ev halkına selam veriyor. ‘Soru Küpü’nün seslendirmesini akıllı bir asistan olan Siri gerçekleştiriyor. Genel kültür, sanat, tarih, medya, günlük yaşam, bilim, edebiyat, teknoloji ve ülkemiz hakkında görsel ve işitsel soruların sorulacağı programın ikinci etabında ünlü isimlerin önereceği videolu sorularda olacak ve 3.etabın sonunda sorulan soruların hepsinden 5 tanesini doğru cevaplayan 5 bin TL’nin sahibi olacak. 60 dakikalık bölümlerden oluşan “Soru Küpü” 27 Nisan Pazartesi günü saat 21.40’da TRT 1 başlıyor.

Soru Küpü Yarışması Başvuru Formu için Tıklayın >> sorukuputrt.com

TRT 1 küp programı tanıtım fragmanı

Yorum yaz

32 Yorum

  1. Avatar Mehmet Tanjet Mutlu

    Evde kaldığımız şu günlerde hem eğlenceli hem de genel kültüre katkı sağlayacağını düşünüyorum.

  2. Merhaba bizde başvuru yapmak istiyoruz rica etsem nasıl başvuru dolduracağımızı yardımcı olabilir misiniz.

  3. Avatar Murat ÖZEL

    Bu yarısmaya ilk katılma şerefi bana ve aileme nasip oldu çok seviyeli ve güzel bir program evde ve ailenle yapabileceğin çok eglenceli bir program. Ülke olarak zor günlerden geçtıgimiz bu gunlerde insanları evde tutmak ve eglendirmek amaçlı calısan, emek sarfeden TRT ailesine çok teşekkürler. #EVDE KAL TÜRKİYE#

Etiketler