Trt1 Şampiyon Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senarist Bilgileri

01.06.2019
63

Trt1 Şampiyon Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senarist Bilgileri… Şampiyon dizisi yakında Trt1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Şampiyon dizisi BSK Yapım imzası taşıyor. Şampiyon dizisi yönetmen koltuğunda  Cevdet Mercan oturuyor. Dizinin senaryosunu da Altuğ Küçük yazıyor. Şampiyon dizisinde adı gibi şampiyonluk hikayesi anlatılacak. Şampiyon dizisi 5 Temmuz 2019 akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor.

Trt1 Şampiyon Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri:

Şampiyon dizisi oyuncuları

Trt1 ekranlarında yeni sezonda başlayacak olan Şampiyon dizisinin yapımcılığını BSK Yapım, yönetmenliğini Ketche ve Devrim Yalçın’ın üstleneceği, senaryosunu ise Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme aldığı ve başrollerinde Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı, Bahar Süer, Şahin Kendirci ve Emir Özyakışır‘ın yer aldığı dizinin kadın başrol oyuncusu da beli oldu. Savaşçı’da Aslı rolünde oynayan Yıldız Çağrı Atiksoy doktor Suna rolü oldu. Güzel oyuncu dizide Doktor Suna karakterini canlandıracak.

26 Temmuz’da çekimleri başlayacak olan Şampiyon dizisine son olarak Çukur’da rol alan İlayda Alişan’da dahil oldu. Tolgahan Sayışman dizide Kafkas lakaplı Fırat Bölükbaşı, Erkan Avcı, Fırat’ın yakın arkadaşı ve idman antrenörü Zafer’i, İlayda Alişan ise Zafer’in kız kardeşi Neslihan karakterini canlandıracak. Ayrıca dizide Fırat’ın kardeşi Serhat’ı Berk Yaygın, boks menajeri Tansel’i Mehmet Bozdoğan, Suna’nın yeğeni Kerem’i Halit Özgür Sarı, Suna’nın babası Harun’u Vedat Erincin, Suna’nın annesi Gülten’i Meltem Savcı canlandıracak.

Trt1 kanalında yayınlanacak olan Şampiyon dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Şampiyon dizisinde kimler rol alacak? Şampiyon dizisi çekimleri nerede ve ne zaman başlayacak? Şampiyon dizisi oyucu arayışları hala devam ediyor. Başrol oyuncusu ile anlaşma sağlansa da geriye kalan ekip şimdilik boş. Şampiyon dizisi oyuncu kadrosu netleştikçe konumuzu güncelleyerek size oyuncular hakkında bilgiler vereceğiz. Şampiyon dizisinin konusu: Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nın oğlu Güneş için ringlere dönme mücadelesini konu alacak.

Şampiyon dizisi oyuncuları tamamlanıp en kısa sürede sete çıkmayı planlıyor. Yaz sezonunda yayınlanması gereken dizi de istenen olmadı maalesef hazırlıklar yetişmedi ve muhtemelen Şampiyon dizisi yaz sezonu sonu ağustos ayı ya da yeni sezonunda başlangıcı yani eylül ayında yayınlanacaktır.

Şampiyon Dizisi Konusu Nedir?

Şampiyon dizisinde boksör bir babanın hikayesi anlatılacak. Boksör olan babanın bir de bakmakla yükümlü olduğu 5 yaşında kızı ve eşi vardır. Hem şampiyonluk için çalışıp mücadele eden hem de evde onu bekleyenlere huzurlu bir hayat sunmak isteyen babanın hikayesi herkesi hem gururlandıracak hem de duygulandıracaktır.

Şampiyon Dizisi Oyuncuları

Şampiyon dizisi başrol oyuncusu olan Tolgahan Sayışman ile anlaşıldı. Şampiyon dizisinde boksör adamın eşini canlandırmak üzere sosyal medya da Özge Özpirinçci’nin adı geçiyor. Ancak Özge Özpirinççi’nin rol aldığı Kadın dizisi sezon finali yaptı ve yeni sezonda da devam edecek. Özge Özpirinççi Kadın dizisinde ayrılmaz ve ayrılacak olsa öyle bir hayal duyulurdu. Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman’a eşlik edecek oyuncu Özge Özpirinççi değil ancak partner arayışları devam ediyor.

Şampiyon dizisinde Özge Özpirinççi rol almayacak. Boksör babanın Tolgahan Sayışman’ın dizi de bir de oğlu olacak. 5 yaşlarındaki bu oğlan için kim düşünülüyor. Oyuncular ile görüşmeler devam ediyor. Ancak kesinleşmeden bilgi paylaşıp sizleri yanıltmak bize uygun bir davranış olmaz. Kesinleşen bilgilerle konumuz güncellenecektir.

1- Şampiyon Dizisi Oyuncusu Tolgahan Sayışman Kimdir?

Şampiyon dizisinde başrol oynayacağı aylar öncesinden belli olan Tolgahan Sayışman kimdir? Tolgahan Sayışman 1981 İstanbul doğumludur. Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2002 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılır ve ikinci olur. O sezon birinci olan isim Kıvanç Tatlıtuğ’dur.  2004 yılında Manhunt of Turkey ve 2005 yılında Güney Kore’de yapılan Manhunt International yarışmalarında birinci olmuştur. Tolgahan Sayışman uzun süre Ekoldrama ve Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi aldı. Sonrasında dizilerin aranan oyuncusu haline geldi. Yakışıklı oyuncu kendi gibi ünlü olan ve güzelliği dillere destan olan Almeda Abazi ile evlenmiştir ve çiftin bir bebeği vardır.

Tolgahan Sayışman’ın rol aldığı dizi ve filmleri şöyle sıralayalım. 2006 yılında ilk kez Dicle dizisi ile oyunculuk tecrübesi yaşamıştır. Sonrasında Maçolar, Esir Kalpler, Elveda Rumeli, Hepsi 1 ,Lale Devri, Asla Vazgeçmem, Siyah İnci, Bir Umut Yeter dizilerinde oynamıştır.

Yakışıklı oyuncu rol aldığı her dizi de kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Şampiyon dizisinde de oyunculuğu ile seyirciden tam puan alacaktır eminiz. Şampiyon dizisinde rol alacak olan diğer oyuncular netleştikçe konumuza ekleyeceğiz. Sizce Şampiyon dizisi izlenir mi yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

2- Şampiyon Dizisi Oyuncusu Güneş rolü Kimdir (Emir Özyakışır)

Emir Özyakışır Kimdir? Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman’ın oğlu Güneş rolünde izleyeceğimiz Emir Özyakışır 2011 yılında İstanbul’da doğmuştur. Henüz 8 yaşında olan ve ilkokul öğrencisi olan minik oyuncu ajansa bağlı olarak mankenlik yapmakta ve birçok reklam filminde yer almıştır. Şampiyon dizisinde Güneş karakterine hayat verecek olan Emir Özyakışır hakkında kısa bilgiler verelim sizlere..

Şampiyon Dizisi Oyuncusu Emir Özyakışır

Emir Özyakışır ilk olarak Bu Şehir Arkandan gelecek dizisinde ilk olarak dizi deneyimi yaşamış ardından Masum Değiliz dizisinde rol almıştır. Son olarak cuma günleri Show Tv ekranlarında yayınlanan ve Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen gibi isimlerin yer aldığı Gülperi dizisinde Can karakterini canlandırmış olan Emir Özyakışır Şampiyon dizisinde yer alacak. Emir Özyakışır Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışmanın canlandırdığı boksör bir babanın oğlunu canlandıracak.Şampiyon Dizisinde Tolgahan Sayışmanın oğlu kim Emir Özyakışır

3- Şampiyon Dizisi Oyuncusu Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir? Doktor Suna rolü

Şampiyon dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Yıldız Çağrı Atiksoy 1986 İzmir doğumludur. İzmir Ege Sanat Merkezi’nde ve Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı. Plato Film’de Sinema Teknik ve Oyunculuk Bölümü’nde okudu. 2001 yılında Hey Girl dergisi kapak kızı yarışması yaptı ve yüz güzeli seçilmişti.

2004 yılında Samanyolu TV de Büyük Buluşma dizisinde rol aldı. 2006 yılında Ahh İstanbul dizisinde rol aldı. 2007 yılında Yersiz Yurtsuz dizisinde oynadı. 2008 yılında Gazi dizisinde Ahmet Kural ile başrolü paylaştı. 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde rol aldı. Bu dizi ile tanındı. 2014 Yedi Güzel Adam dizisinde rol aldı. 2015 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde oynadı. Evli ve Öfkeli adlı dizinde oynadı. Savaşçı, Ateşe Koşanlar dizilerinde oynadı. Oyuncunun instagram hesabı; https://www.instagram.com/yildiz_c_atiksoy/

Şampiyon dizisinde doktor Suna rolünde oynayacak karakterin kesinleştiğini önceki konumuzda duyurmuştuk. Şampiyon dizisinde Yıldız Çağrı Atiksoy’un canlandırcağu Suna rolü bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. ŞAMPİYON DİZİSİ DOKTOR SUNA KİMDİR?

4- Şampiyon Dizisi Oyuncusu Ümit Erdim

Ümit Erdim Kimdir? 15 Haziran 1985 yılında Kocaeli ilimizde doğan Ümit Erdim İzmit Atılım Anadolu Lisesi’ni bitirmiştir. 1998 – 2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında oynayarak kendisini bu konuda geliştiren oyuncu 1997 yılında Böyle mi Olacaktı dizisine konuk oyuncu olarak katılmış ve daha sonra kısmeti açılarak Hayat Bilgisi, Gönül ve Selena dizilerinde oynadı. Onu asıl meşhur eden dizi Hayat Bilgisi dizisindeki ‘Var mısın Arif’ karakteri olmuştur. 90 lar dizisinde oldukça önemli bir rolde oynamıştır. Ümit Erdim 2015 yılında Benzemez Kimse Sana” programında jüri üyeliği yapmıştır..Şampiyon dizisi Ümit Erdim ve oğlu

Ümit Erdim Kimya mühendisi olan ve İngilizce- Türkçe tercümanlık yapan Seda Çınar’la 2017 Mayıs ayında nikah masasına oturdu. Oyunculuğa başladığı yıllara göre çok fazla kilo veren Ümit Erdim, bir süredir ekranlardan uzaktı ama kilo verdikten sonra Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman ile birlikte oynamayı kabul etmişti. 2019-2020 sezonunda Trt1 ekranlarında yayınlanacak olan Şampiyon dizisinde izleyeceğimiz Ümit Erdim’e başarılar diliyoruz.

Şampiyon dizisi Ümit Erdim ve eşi

5- Şampiyon Dizisi Erkan Avcı Kimdir?

Son zamanlarda rol aldığı tüm dizilerde çok ünlenen ve meşhur olan Erkan Avcının yeni dizisi Şampiyon oldu. Erkan Avcı kimdir? Erkan Avcı bu zamana kadar hangi dizilerde rol aldı? Erkan Avcı 1982 Diyarbakır doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimi 2006 yılında rol aldığı Köprü dizisi olmuştur. Karadayı dizisinde rol aldığı Barut Nejdet rolü ile meşhur olmuştur. Bu zamana kadar rol aldığı diziler; Köprü, Ayrılık, Karadayı, Cesur ve Güzel, Payitaht Abdülhamit ve Çukur dizilerinde rol aldı.

6- Kado: Burak Altay

Şampiyon dizisinde rol alacak olan Burak Altay kimdir? Burak Altay 1980 Rize doğumludur. Burak Altay Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. İlk kez 1999 yılında Hayat Bağları dizisinde rol aldı. Başarılı oyuncu bir çok dizi de rol aldı. Burak Altay’ın rol aldığı dizi ve filmler; Babam ve Biz, Asmalı Konak, Kampüsistan,Şöhret, Limon Ağacı, Acemi Müezzin, Aşağı Yukarı Yemişliler, Sırat, Benim Hala Umudum Var ve son olarak Siyah İnci dizisinde rol aldı. Yeni dizisi Şampiyon’da hangi rol de olacak henüz açıklanmasa da yakın zamanda bilgilerle konumuz güncellenecccektir.

Şampiyon dizisinin konusu nedir?
Yapımcılığını BSK Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Emir Özyakışır’ın yer aldığı diziyi Ketche (Hakan Kırvavaç) yönetecek. Dizinin senaryosunu ise Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme alıyor. Başrol kadın oyuncu arayışı devam eden dizi Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nın oğlu Güneş için ringlere dönme mücadelesini konu alacak.

YORUMLAR

  1. Gülsen dedi ki:

    Şampiyon dizisinde geçen hastalık (fmf) ile ilgili konuşacağım. Bu hastalığı dizinizde konu aldığınız için teşekkürler. Sessiz çığlığımızı nihayet sayenizde duyurabiliyoruz. Ama yanlış anlatıyorsunuz. Fmf ölümcül bir hastalık değil. 9 yaşında oğlum var. Fmf hastası(ve tabiki ben ve kızımda) diziyi seyrediyordu. Taki abartı anlatımınızı görene kadar. Hemen kanal değiştirdim. Çok yanlış bir anlatım bu. Aynı zamanda fmf tahlilleri i yaptırmak okadar pahalı işlemler değil. Lütfen bizi aptal konumuna düşürmeyin. 9 yıldır bu hastalığın pençesindeyiz. Dizide anlatılanlar çok ama çok saçmaydı. Umarım beni dikkate alırsınız. Sevgiler