TRT1 Mesneviden Hikayeler Tekrarı Ne Zaman Saat Kaçta?

Trt ekranlarında çok güzel bir program başladı. Bahadır Yenişehirlioğlu’nun muhteşem sunumuyla ekrana gelen Mesneviden Hikayeler Tekrarı Ne Zaman Saat Kaçta? izleyemeyenler için detaylar burada. Mesneviden Hikayeler programı tekrarlarıyla da TRT 1’de ekranlara gelecek. Peki hangi günler saat kaçta olacak işte soruya cevap.

TRT1 Mesneviden Hikayeler Tekrarı Ne Zaman Saat Kaçta?

Tatlı sunumu ile oldukça beğeni toplayan Bahadır Yenişehirlioğlu’nun sunduğu Mesneviden Hikayeler programı her gün iki kez ekrana gelecek. Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin ölümsüz eseri Mesnevi’den en güzel hikaye ve şiirlerin yorumlanacağı program tekrarlarıyla da TRT1 de izleyicisiyle buluşacak. TRT1 Mesneviden Hikayeler Tekrarını her gün saat 23.40 da ekrana getirecek.

TRT1 Mesneviden Hikayeler Tekrarı Ne ZamanMesneviden Hikayeler Programı Tekrarı Gün ve Saatleri

TRT1 ekranlarında Bahadır Yenişehirlioğlu’nun sunduğu ”Mesneviden Hikayeler” Ramazan ayı boyunca yeni bölümleriyle her gün 18.30’da yayınlanacak. Mesneviden Hikayeler  programının tekrar bölümleri ise her akşam 23.40’ta TRT 1’de ekrana gelecek. Buna göre ramazan boyunca devam edecek olan tasavvufi programın yayın gün ve saatleri şöyle:

Mesneviden Hikayeler Yeni Bölüm ve Tekrar Saatleri

Mesneviden Hikayeler 24 Nisan Cuma Saat 18.30 yeni bölüm 23.40 Tekrarı
Mesneviden Hikayeler 25 Nisan Cumartesi Saat 18.30 yeni bölüm 23.40 Tekrarı
Mesneviden Hikayeler 26 Nisan pazar günü Saat 18.30 yeni bölüm 23.40 Tekrar
Mesneviden Hikayeler 27 Nisan Pazartesi Saat 18.30 yeni bölümü 23.40 Tekrarı ekrana gelecek.

Bu konuda TRT1 Mesneviden Hikayeler Tekrarı Ne Zaman hakkında bilgiler sunduk. Sizler de program hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Mesneviden Hikayeler Sunucusu Bahadır Yenişehirlioğlu Kimdir?

Yorum yaz

3 Yorum

  1. çok rica ederim Süleyman aleyhisselam veya hazreti suleyman diyeceksiniz. ..sizin askerlik arkadaşinız değildir ….Bilerek yapıyorsanız mevlaya havale ederim. ..bilmiyorsanız öğrenelim

  2. Avatar Asiye dirali

    Arşivlik bir program olmuş. Hikayelerden alacağımız ders açıklaması çok yabancı kelimeler olduğu için karışık geldi. Şükür bu akşamki hoca daha net ifadeler kullandığı için anlaşılır oldu. ALLAH RAZI OLSUN

Etiketler