TRT1 3’te 3 Tarih Yarışması Sunucu Neden Değişti? 3’te 3 Bir Zamanlar Sunucu Kim?

21.06.2019
1.180

TRT ekranlarında sevilerek izlenen Engin Altan Düzyatan’ın sunduğu 3’te 3 Tarih yarışmasının sunucusu ve adı değişti. Daha önce 3’te 3 Tarih yarışmasını Engin Altan Düzyatan sunuyordu. Trt1 yaz ayları için programın sunucusunu ve adını değiştirdi. Şimdi Emre Altuğ’un sunumu ile 3’te 3 Bir Zamanlar isimli yarışma izleyici karşısında olacak. 3’te 3 yarışmasında Engin Altan Düzyatan neden yok, Trt1 3’te 3 yarışması Engin Altan Düzyatan niçin ayrıldı çıktı gibi sorular merak ediliyor.

TRT1 3’te 3 Tarih Yarışması Sunucusu Engin Altan Düzyatan Neden Yok Programı Bıraktı mı?

Öncelikle Trt1 ekranlarında yayınlanan Engin Altan Düzyatan’ın başarıyla sunduğu 3’te 3 Tarih programı oldukça sevildi ve tutuldu. Yarışma başarılı oldu ancak sunucu Engin Altan Düzyatan yaz aylarında tatil yapacağı için programı sunamayacağını belirtince onun yerine yeni bir sunucu arayışı başladı. Engin Altan Düzyatan tatil dönüşünde Eylül ayından itibaren 3’te 3 Tarih programını sunmaya devam edecek. Şimdilik yaz ayları boyunca eğlenceli şekilde devam edecek ve ünlülerin de katılacağı 3’te 3 Bir Zamanlar Yarışmasını Emre Altuğ sunacak.. TRT1 3’te 3 Tarih Yarışması Sunucusu Neden Değişti? Yeni Sunucu Kim? sorusuna cevap vermiş olduk.

3 te 3 Bir Zamanlar sunucusu Emre Altuğ3’te 3 Bir Zamanlar Yarışması Sunucusu Emre Altuğ oldu.

Emre Altuğ bir ses sanatçısı. Sanatçılığının ötesinde uzun yıllar Çağla Şikel ile evli kalmasından dolayı magazin dünyasından hatırlıyoruz onu. Ancak böylesine güzel bir formattaki Tarih yarışmasına Emre Altuğ gibi sürekli magazin dünyasında gördüğümüz birisi yeterli olur mu açıkçası bu konudaki fikri ve yorumu biz sizlere bırakıyoruz. Bana göre Emre Altuğ yerine program hiç ekrana gelmese daha iyi. Çünkü izleyici 3’te 3 Tarih yarışmasını hem ciddi hem de orijinal sunan Engin Altan Düzyatan’a alıştığı için şimdi bir çok kişi Emre Altuğ’u bu yarışmayı sunamayacağı konusunda hem fikir olacaktır. 3 de 3 Bir Zamanlar yarışması artık Trt1 ekranlarında Emre Altuğ sunumuyla yayınlanacak.

3'te 3 Bir Zamanlar başvuru katılım nasıl olacak3’te 3 Bir Zamanlar Yarışması Formatı Nedir? Nasıl oalcak Yarışma?

3’te 3 Bir Zamanlar isimli bu yarışmada bir yarışmacı, bir sunucu ve her bölümünde danışman olarak ünlü konuklar olacak. Daha önce biliyorsunuz Prof. Dr. Tufan Gündüz yer alıyordu yarışmada. Engin Altan Düzyatan olmayınca o da terketmiş ve yerine başkaları jüri üyeliği yapacak. Her yarışmacıya 4 şıktan oluşan toplamda 15 soru sorulacak ve yarışmacılar bu soruları cevaplayacak. Yarışmacının amacı 15. soruya kadar hatasız gelip büyük ödül olan 50.000 lirayı kazanmak olacak. Aslında 3’te 3 Tarih yarışmasının formatını bile değiştirmişler biraz. 3’te 3 Bir Zamanlar bakalım ilgi görecek mi izlenecek mi bizde merak ediyoruz.

Trt1 3'te 3 Bir Zamanlar programına katılmak için şartlar3’te 3 Bir Zamanlar Yarışması Başvuru Katılım Formu Kuralları Şartları

Daha önce bildiğiniz gibi sadece tarih içerikli sorular vardı 3’te 3 yarışmasında. Şimdi kapsamı daha da genişledi ve sanattan spora, tarihten coğrafyaya, sosyal içerikli sorulardan siyasete kadar her alanda çeşitli soruların sorulduğu yarışmada yarışmacılar 3 soruyu art arda doğru cevaplarsa bir üst tura çıkacak ve elde ettiği paraları kazanmayı garantiliyecek. Yarışma önce ünlülerle başlayacak. Mesela Coşkun Sabah ve Erdal Özyağcılar gibi duayen isimler programın ilk bölümünde yarışacaklar.

3’te 3 Bir Zamanlar isimli yarışmaya katılmak ve sizlerde katılımcı yarışmacı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.   Trt1 ekranlarındaki 3’te 3 Bir Zamanlar Yarışmasına Başvurup Katılmak istiyorsanız aşağıda sizlere sunacağımız formu tam ve doğru olarak doldurup kuralları ve şartları dikkatle incelemeniz gerekiyor. 3’te 3 Bir Zamanlar yarışmasının başvuru formu için adres: https://basvuru.3te3.tv

3'te 3 Bir Zamanlar yarışması başvuru katılım3’te 3 Bir Zamanlar Yarışması Sunucusu Emre Altuğ Kimdir?

Emre Altuğ hepimizin tanıdığı bildiği bir isim ama biz yine de hakkında kısa bilgiler yazalım. Emre Altuğ 1970 yılında İstanbul’da doğmuş, eğitim hayatı devam ederken vasat bir öğrenci olsa da İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Emre Altuğ müzik dünyasına Sezen Aksu ve Sertap Erener gibi sanatçılara vokalistlik yaparak başladı. 1998 yılında ilk müzik albümü olan İbret-i Alemi çıkardı. Daha sonra ilk sinema filmi Asansör‘de oynadı. Sonraki yıllarda film ve dizilerde rol almaya devam eden Emre Altuğ, 2008 yılında Çağla Şikel ile evlendi ikiz bebekleri olduktan bir müddet sonra ayrıldılar. Son olarak Güldür Güldür Show da izlediğimiz Emre Altuğ 3’te 3 Bir Zamanlar yarışmasının sunucusu olmuştur. Yaz ayları boyunca Trt1 ekranlarında izleyeceğiz kendisini.

3’te 3 Bir Zamanlar Yarışması tanıtım videosu fragmanı

TRt1 ekranlarında yayınlanacak olan 3’te 3 Bir Zamanlar yarışmasının başvuru formu için adres: https://basvuru.3te3.tv

Son Haber: TRT 1’in sevilen yarışması Engin Altan Düzyatan sunumuyla ekrana gelen “3’te 3 Tarih’te sunucu ve isim değişikliği yaşandı. Daha önce sunuculuğunu Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu olan Engin Altan Düzyatan’ın üstlendiği başarılı tarih yarışması programı artık ünlü oyuncu ve ses sanatçısı Emre Altuğ sunacak. Programın yeni adı da “3’te 3 Tarih değil 3’te 3 Bir Zamanlar” olarak değiştirildi. “3’te 3 Bir Zamanlar” yeni bölümüyle ve ünlü sanatçıların katılımıyla 26 Haziran 2019 Çarşamba akşamı saat 20.00’de TRT 1’de ekrana gelecek.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.